Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Dopiero weszłam na pocztę:) Allegrowiczka Amelka słodka :] Pyzula:] xxx Mooonia86 ale masz krechę na brzuchu! U mnie ledwo widoczna :) I brzuchol nieźle wysadzony, fajny! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa no własnie ja też muszę zaopatrzyć się w te nakładki, ale słyszałam, że jak dziecko zassie to już później z górki:) Andziulka napisz jak tam Twoja szyjka, jak bylam ostatnio w 30 tc to lekarz się przestraszył podczas badania. Mała była już odwrócona główką w dół i chciała wychodzić. Dostałam luteine 2 razy dziennie po 2 tabletki i nospe forte. Powiedział, że muszę wytrzymać chociaż do 30 kwietnia bo wtedy będziemy jak to określił "w domu" :D tak się przejelam ze po powrocie do domu od razu spakowałam torbe do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia luteine przerabialam do 25 tc później w 27 tc szyjka miała już tylko 2cm to dostalam duphastona a w 29tc wyladowalam w szpitalu ze skurczami co 15min i dostałam fenoterol i isoptin ... Także mała apteka u mnie :p biore już. Tylko te na skurcze :) szyjke jak narazie mam krótką ale zamknięta zobzczymy co jutro powie :) mój maluch już od 24tc jest główką w dół ułożony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, ja spróbuję najpierw normalnie karmić... te nakładki dopiero jak będzie jakiś problem:] Na którego masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Straszne rzeczy się tu dzieją :( Aż mi smutno sie zrobiło jak to wszystko preczytałam. To jest naprawdę fajne forum i Wy jesteście fajne, ale po co takie akcje :( Mam nadzieję, że wróci to do normy. Ja nie chciałabym się wtrącać, a strasznie Was lubię wszystkie. Allegrowiczka dobrze przeczytać, że jednak poród nie jest taki straszny :) Podziwiam że dałaś radę bez znieczulenia :) Amelka śłodziaczek cudny :) Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna głowa do góry tam gdzie tyle bab to zawsze jakieś zgrzyty są :p nie przejmuj się na zapas :D również życzę Ci miłego dnia :* ale u mnie pogoda do dupy za przeproszeniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laski ! :-) No to pomalutku i zaczynamy 38 tydzień i nic nie działa na tego mojego uparciucha teraz żałuję że tyle leżałam :( wczoraj całe popołudnie spędziliśmy w galerii później nad jeziorem i nic kompletnie troszke tam na dole bolało i kulo i na tym koniec dzisiaj już posprzątałam R w pracy ostatni dzień i tydzień laby :) dlatego przez te dni by mogło coś ruszyć ;) zaraz przeczytam co tu się dalej dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---15--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------32------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------34----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery----11 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------10 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dzisiaj brzydko, ale wczoraj było ładnie więc pojechaliśmy na giełde szukać kanapy, na spacer i na rybkę nad morze :) Także dzień udany, a w sobotę byli u nas znajomi, koleżanka nie piła, więc było mi raźniej, a faceci się ululali i było zabawnie na nich patrzeć :) Zamówiłam sobie właśnie w C&A spodnie ciążowe, 2 koszulki, swterek rozpinany, kostium kąpielowy i pajacyk dla naszego maleństwa i zapłaciłam 100zł :) Mają 70% wyprzedaż :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij pytalas o temp i nie wiem o co jeszcze? ja mierze termometrem bo jak nie mierzylam to przeginalam z temp wody. allegrowiczka gratulacje. oczywiscie sie poryczalam jak czytalam twoj opis. teraz wogole nawet jak ogladam lekarzy , ostry dyzur czy co kolwiek gdzie jest porod to wyje... mieszcze juz dupe w jeansy przedciazowe :) ale cie ciesze. bo mam juz dosyc tych leginsow. juz wam przeszly fochy? no bez sensu wchodza tu dobrowolnie po to by zatruwac sobie wirtualne zycie i oceniac ludzi. malo tego jadu macie w realu? chociaz tu sie relaksujmy, odrywajmy od rzeczywistosci... bo jak tak bedzie to daleko nie zajedziemy. wczoraj nie moglam sie powstrzymac no nie moglam i dalalm 2 lyki tigera.... pojebka. ja sobie mysla cotak 2 lyki to nwet nie przenikna do pokarmu. yhy eryk od 12 w poludnie do 20.30 oczy jak pingpongi i wogole nie spal. ale sie przeklinalam... wiec teraz dopiero mam obraz tego jak moja dieta ma wplyw na tego glutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzięki za wsparcie i będę się tego trzymać,że mały będzie miał co jeść:-D:-D X Anetucha masakra z tym spłonięciem, te domki są jak z papieru... My też mieszkałyśmy 3 domy dalej od płonącego i wiatr wiał w naszym kierunku, byłyśmy pełne obaw, że do nas dojdzie... Ale zdążyli ugasić zanim się rozprzestrzeniło. X Cześć Agunia chyba idziesz łeb w łeb z nami ;-) poród na początek czerwca? X Wczoraj było tak pochmurno że myślałam, że nic z tego nie będzie. Robiliśmy grilla elektrycznego ... A za nim goście przybyli to tak się pięknie rozpogodziło , że poszliśmy na spacer przed grillem.. Nie wiem jak Wy ale ja mam od 2tyg takie parcie na tzatzyki, że musiałam zrobić z 4 wielgaśnych ogórków i tak mało co zostało :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szo tak kazdy ma prawo dawac dziecku co chce... i nam gowno do tego. mi ciagle ludzie sie pytaja a nie za zimno mu? i zaraz za raczki czy cieple. wpizdu. jak ma body spodnie bluze czapke bluzke skarpety i do tego okryty cieplym kocem to mu starczy. jak go cieplej ubiore to zaraz caly w potowkach. a wczoraj bylam zobaczyc prawnuka sasiadki i kur rodzice w krotkick rekawkach a maly w zimowym polarowym spiworze. 5 miesieczne dziecko. myslalam ze padne. i sie dziwia ze marudzi... my tak w sob przegielismy. no mowimy co on taki wredny pic nie, srac nie wszystko git.w koncu wzial piers a przemo mowi co on sie tak poci. no cala glowa mokra kropelki na nosie mowie no nie goraczka. ale patrze na termometr 27 st... zaraz go rozebralismy i git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno maluszkom nie sprawdza się czy im ciepło po rączkach tylko po szyjce i karku. Ale te stare babole czepiające się bo na peno jest mu zimno są straszne :/ Najlepiej żeby przy 30 stopniach dziecko było w pięciu kocach i czapkach... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do temp wody to pamiętam jak chyba Keysy pisała, że dla niej w sam raz a mały ryk bo za gorąca.. Gdyby nie to, że opisalas fakt na forum nie zastanawiałam się, że może być taka różnica w odczuwaniu temp. I później dotarło, że w sumie u malucha to chyba krążenie jest szybsze i może odczuwać inna temp otoczenia.. Jak byłam z moim mężczyzną na ostateczne zakupy to sam wybrał wanienke z termometrem przyklejonym na dole wanienki. Ciekawa jestem jak będzie się sprawdzać. Nie miałam pojęcia, że w ogóle są takie. Sprawdzimy ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze powiedzcie jak będziecie zabierać bobasy że szpitala to jak ubierzecie? Ja tak myślałam i wiem że będzie ciepło, ale to pierwsze zetknięcie się z dworem i tak myślę, że ubiore go w bodziaki i spiworek... Nie chcę go przegrzewac, ale boję się, żeby nie był dla niego taki mega szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja urodzę we wrześniu i to pod koniec więc pewnie body+pajacyk+ jakiś śpiworek nie za gruby i czapeczka :) Ale chciałabym żeby to już była końcówka a nie połowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 ja też mam dylemat z tym, co wziąć do ubrania na wyjście.Myślę,że bodziaki z krótkim, na to spodenki i bluzeczka/sweterek i pajaca na to z kapturem... I w rożek hyc :] Tylko,że tu czerwiec na pewno nie będzie tak ciepły jak w PL. Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna całkowicie Cię rozumiem, ja mam do porodu 5tyg a tak bardzo bym chciała urodzić za 3tyg:-D:-D już nie mogę się doczekać kiedy wezmę w ramiona i w ogóle, tym bardziej, że nie byłam na 3d i tak zżera mnie ciekawość do kogo się wrodził, jak wygląda itd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to aby do auta... potem z rożka można wyjąć... i kocykiem przykryć... Kurde ja tego nie ogarniam:D Mooonia86 wszystko już gotowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 2 tygodnie ide na 3d to połówkowe i ciekawa jestem jak to będzie widać :) Ale najbardziej chcę w końcu poznać płeć, żeby te piekne malutkie ubranka kupować :) Chociaż dzisiaj zamówiłam taki beżowy pajacyk uniwersalny w rozmiarze 56 :) Nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo brakuje mi kapci pod prysznic:-D:-D Chciałam w weekend majowy składać łóżeczko i już po mału szykować wszystko na przyjęcie malucha, ale Marcin nie wyszlifuje wszystkiego do weekendu i muszę się wstrzymać :-O:-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i komode będę zamawiać 7maja, bo z ciuszkami się nie mieszcze, a część mam jeszcze po rodzinie, bo wszystko mi się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętasz jak wysłałam zdjęcie z pokoju małego? Tam była taka dużą szafa komandora i on w tej szafie ma jedną dużą półkę, a pampersy mam na kolejnej i mi zostaje z mojej str tylko 3, a w sumie dwie, bo jedna jest zawalone jeszcze jakimiś pierdolami, Marcin ma drugą połowę, ale z tego względu że jeszcze nie mamy szafy w korytarzu to z jego strony oprócz ciuchow ma jeszcze poszewki na pościel, ręczniki i firanki... Wszystko tak nadzbane do póki nie ogarniemy się do końca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×