Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Tak, ja też mam taką miesista i poduszka naprzodzie :-D:-D pachy, pręgi na szyi i wszystkie zagłębienia .... czekoladowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, a nie boisz się, że zajdziesz szybko znów? Podziwiam za odwagę ;) Ja to pewnie wrócę do pigułek jak tylko będę mogła. Chyba mam znów jakieś wachania nastroju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo to ten link: http://www.youtube.com/watch?v=P0g8GkfzzQ8 x Carolajna nie, nie boję się, bo to też zależy od partnera, zaufanie... W sumie to nie mam jakichś wielkich stażów brania tabletek, tylko jak byłam w Anglii to się zabezpieczałam tabletkami i to przez pół roku, może do roku... Wtedy całe szczęście, bo pękła nam gumka (a teraz nie jesteśmy razem) i gdyby nie one to ho hoh hooo :D:d:D:DD:D:D:D:D ja przerażona a on to będziemy mieć dziecko :D mimo wszystko ktoś nade mną czuwał :D A teraz jak jestem w związku mam nadzieję, że na stałe to się nie boje o wpadkę... A poza tym mam tyłozgięcie, więc przy tworzeniu bobasa stawałam prawie na głowie podczas seksu :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja też mam tyłozgięcie :) I bez starań wyszło ;) Mimo wszytsko i tak podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 dzięki za linka :) U Nas będzie tak,że najpierw we dwoje będziemy kąpać i jakoś pewnie to ogarniemy , potem mama przez jakiś czas mi pomoże a potem już zostanie mi wkładka do wanienki (na początek nie chcę jej używać bo pępul będzie zalany)... Zobaczymy :] Mówisz,że będziesz lała wodę do połowy ciałka...ale połowy ciałka podczas trzymania malucha przez Twojego faceta czy na jakimś supporcie mały będzie lezał? xxx Mooonia86 też mam taką poduszkę na łonie :D Myślałam,że to od nadmiaru tłuszczu w cielsku ale chyba po prostu brzuch tak naciska :D U Nas 3 lata pukną 24 lipca :] A na razie A. ma urodziny i kompletnie nie wiem co mu kupić :/ Any ideas ?:> Co do sexu to poczekaj jeszcze tydzień i wtedy go go go ... Przyspieszycie może poród i zmiękczycie szyjkę :D xxx Mooonia86 u Nas też był przerywany przez cały czas i własnie z przerywanego mam małą Majkę w brzuchu :D To jednak żadna metoda antykoncepcji :P Wcześniej ją stosowaliśmy bo w sumie nie było tak,że nie chcemy mieć dziecka ... Teraz wiem,że na drugie za wcześnie więc muszę pomyślec o czyms... Brałam wcześniej tabletki ale dzięki dziadom (prawdopodobnie)nabawiłam się cysty na jajniku (a raczej po ich odstawieniu) więc odpada... xxx Moonia86 tyłozgięcie utrudnia w jakiś sposób poród naturalny? xxx Yeah:] Landlord nam wymienił krany w kuchni :] Mam teraz jeden a nie ,że z jednego leciał wrzątek a z drugiego zimna woda ... Lecę do miasta kupić jakieś ładne koszyczki pod przewijak na pampersy i inne cuda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa, Szoszo, no mówię Wam, że kiedyś w końcu wyrżnę gębą w podłoge albo w nogi łóźka, albo nie wyrobię się na zakręcie i wyrżnę w ścianę, bo jak się obudzę i nie widzę go na niani to takiego speeda dostaję że szok :D XXX Szoszo, tak jak piszesz nalewałam tyle wody żeby nie pokryło pępka. Mam komodę z przewijakiem na kółkach więc najpierw kładę Alana na przewijaku, przecieram wacikiem i wodą przeg. buzię, oczy jałowymi gazikami i solą fizj. I kremuję buźkę. W międzyczasie M. nalewa wody do wanny (wanienkę mamy ze stelażem). Rozbieram małego, M. go odpowiednio chwyta i siup do wanny. W czasie jak go myję (bez mydła tylko z dodatkiem emulsji) M. polewa go wodą po klatce piers. non stop, że by mu było ciepło (teraz już po całym brzuszku). Co 2 dzień myjemy główkę szamponem. Potem M go kładzie na ręczniku na przewijaku i jest wycieranie, kremowanie, ubieranie i hop do łóżka na karmienie :) A pępek po kąpieli osuszałam i smarowałam spirytem 70%. No najgorsze jest to uważanie żeby nie zamoczyć :O No i to wywijanie pieluchy.. :O XXX MAMA, zazdroszczę, że Twój facet chodzi z Ksawciem na spacer. U mnie to by było święto narodowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, my jesteśmy ze sobą 12 lat a chyba od jakichś 9 stosujemy przerywany i było ok :) XXX Keysy, współczuję :( Pogoń go żeby już zaczął szukać nowej, bo do lipca już niedaleko :O Boże co za ludzie. U mnie w pracy też jest dużo ludzi zatrudnionych po znajomości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, no właśnie o co chodzi z tymi kranami w UK, że są oddzielnie??? Jak mi M. o tym powiedział to mało się nie obraziłam, że kretynkę ze mnie robi i wciska mi takie kocopały :D Jak Ty myjesz ręce? We wrzątku albo w zimnej czy napuszczasz do zlewu i robisz mieszankę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji... zaczynasz bywać na forum nie tylko w godzinach nocnych! :D Gratulacje :D Może sobie obłóż ściany styropianem, będzie bezpieczniej podczas Twojego zrywu w nocy do Alana wędrowniczka:D Dzięki Ci za dokładny opis kąpanka:) Wanienka na stelażu super pomysł:] My już miejsca nie mamy ale mam przewijak stojący a wanienkę mobilną flexi bath więc mam nadzieję,że też się sprawdzi :] Co do kranów to nawet angole nie wiedzą o co chodzi :D Jeszcze w łazience, w umywalce ok bo ręce zdąższysz umyć czy zęby zanim zacznie lecieć wrzątek ...ale my mieliśmy w kuchni!!! Jak zmywać ja się pytam ?;] Powalony pomysł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski ;) czytam was w nocy jak karmie Małego i teraz nic nie pamietam :P xxx Bylismy wczoraj u naszej neonatolog, Piotrus w 2 tyg przybral 700g i wazy 3400 wiec jednak moje mleko bylo do tylka bo ost przytyl tylko 60g. Karmie bebilonem ale chyba przejde na bebilon comfort bo Piotrus od 2 dni ma mega wzdecia strasznie sie napina az bordowy sie robi ale kupki robi normalnie dzis kupie comfort i zobaczymy. xxx Od dzis zaczynam odchudzanie, stosowne specufiki zamowione wiec biore sie za cwiczenia, zrobilam sobie zdjecia i sie pomierzylam zwazylam itd i jest tragedia... moze pozniej podele jakas fote ale ostrzegam ze to dla ludzi o mocnych nerwach :O xxx Juz wiem co zle robilamz kapiela ze maly tak wyl, bo placz to nie byl. Wczesniej kapalam go na takiej gabce a teraz normalnie tylko klade pieluche i maly wniebowziety macha sobie nozkami. Wode leje do polowy cialka, trzyma go P a ja Piotrusia myje :) xxx Piotr ma przepukline pepkowa :/ lekarka gada ze to czeste u wczesniakow i ze sie wciagnie jak zacznie siadac, zobaczymy. Wydaje mi sie ze ma to przez to ze w szpitalu obcieli mu kikut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------17--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------20--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------33------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------35----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------17--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------20--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------33------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------36----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----36--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozmieniałam laskom tygodnie :] Tym co pamiętam :P Hinski wyslij fotkę wyślij a potem wysyłaj mobilizujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby ten szef mu mowil ze ktos go tam przyjac moze ale 20 km od domu,,,, no i nie wiadomo za ile kasy. juz myslaelismy ze ja pojde do pracy a on zostanie z malym ale jak to nie wykonalne. niepotrzebnie eryk sie nameczy boon nie chce za bardzo z butli pic. wypije ale 25 ml jak jest mega glodny a potem cyca chce... masakra. ja mam taki wklad do wanienki gabke. super rzecz. za kazdym razem po kapieli ja susze wiec chyba zachowana w czystosci. poza tym co miesiac wymieniam. bardzo to pomaga. bobas sie ani nie slizga ani nic. nie umialalbym na pieluszce kapac. i leje tak 10-5 cm wody. no i glowke myje na koniec by nie tracil ciepelka. a zabezp to anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laski ale się rozpisałyscie :) jeśli któras by mogła to proszę Niech zmieni mi tydzień to już 38 ! 13 dni do porodu a mała ma w tylku moje starania żeby już się pokazała :( dziś zjadłam CAŁEGO ananasa . Ale coś Zuzia leniwa ostatnio w dzień troszke się rozciąga i to wszystko ale za to wieczorem od 22 takie cyrki wyprawia i nie wiem czy to normalne że wieczorem tak się rusza a w dzień ledwo ledwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroljana87
Majóweczka a my myslałayśmy, że już urodziłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jeszcze nie :( uparta ta moja dziewczynka :( może Wy macie jeszcze jakieś sposoby żeby ją z tego brzuchola wyprosić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka masowanie brzuszka i sutkow a najlepiej to uzbroj sie w cierpliwosc bo ja pomylam okna popastowalam podlogi a rtak wylazl tydz pozniej i to zaczal akcje bez zadnego ostrzezenia. hinski musze ci cos powiedziec. bo tak bronilam tego kopru a jak jeden dzien nie wypilam teraz to maly tyle nie sra... wiec cos jest na rzeczy. ale melise musze pic bo wczoraj nie wypilam i odkurzacz doprowadzil mnie do bialej goraczki i w koncu gnoja skopalam. no przemo bedzie szukal pracy ale fakt ze pojdzie gdzie indziej nas przeraza bo tu i weekendy wolne i na swieta 1000 zl dostal i paczki teraz na dlugi weekend 400... a pierdola ze kryzys maja... no kuzwa zadnych kosztow na przemku nie maja bo robi na czarno a jeszcze w dupie zle. wyszlo mu to skakanie, bo mu wiecznie malo kasy bylo. 500 na tydz malo, 600 malo i zawsze tego ryja odezwal a reszta cicho byla. i teraz jak trzeba zrobic miejsce to ten pyskaty idzie na pierwszy odstrzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------17--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------20--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------33------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------36----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----36--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wziela bym ten dodatek na dzialalnosc zalozyla salon ale przeraza mnie to ze nie dam rady z tymi zusami skarbowkami. a komus jescze za to placic..,z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu wy sobie zawsze wszytskie idziecie jak ja mam czas by popisac.... e to ide sprzatac. zajebista rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo my na gumach lecimy :D a z kapiela to sama kapie i kikuta mozna moczyc, na poczatku mial malo wody a teraz daje juz duzo, samej mi lepiej go myc :) keyse wspolczuje..... ale tak to juz jest "rodzina", u mnie w pracy tez tak jest... :/ kuzyn kierownik magazynu jest kierownikiem mojego stanowiska - gowniarz jeden nie wiele starszy ode mnie a pomiata kazdym!!!! i dostal to stanowisko tylko dlatego ze glowny kierownik wybudowal sobie dom i zeby tam dojechac musi przejechac przez droge jego (modszego kierownika) babki i ona zagrozila ze albo zostaje kierownikiem albo szukaj innego dojazu... wiec glowny kierownik zrobil tego mlota mlodszym kierownikiem eh.... co do pepuszka to w PL kazali przemywac sama wode z mydlem ja wszystko przygotowuje pozniej M leje wode i sama myje, buch go do wody z emulsje NIVEA i myje mydelkiem BAMBINO najpierw buzka i glowka a pozniej cala reszta, pozniej kremuje balsamem NIVEA i glowke oliwka BAMBINO. ja tez mam stelaz do wanienki majoweczka na przyspieszenie napij sie oleju rycynowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani serdecznie. Wiem ze duzo tu tematow typu -swędzi mnie ucho,czy moge byc w ciąży- Chcialabym wam przedstawic mojaa sytuacje i uzyskac wasze odpowiedzi. Natomiast 01.04 mialam miesiaczke,kolekna dostalam po 17 dniach tz 17.04. Zwykle cykle moje byly co 22-24 dni.Staramy sie o dzidziusia,okres plodny mialam 29.04(wg testow owulacyjnych) dzien przed kochalam sie z moim M i finalem w srodku. Dzis mamy 07.04 wiec jest jeszcze zbyt wczesnie na test ciazowy bo to za szybko troche. Odczuwam dziwny bol,jest mi on obcy poniewaz nigdy tak nie mialam lecz boli mnie podbrzusze od kilku dni jak na @ . Nawet jak zbliza mi sie @ to czuje ten bol zawsze dznien przed , nie puzniej ani wczesniej. Tak jak muwie,bol jest mi obcy a do tego pojawil sie bialy sluz od paru dni. Jak myslicie??Mial juz ktos taka sytuacje moze i moglby sie podzielic opinia na ten temat?? Pozdrawiam was dziewczyny i czkam na odp. Wiola 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij przypomnialo mi sie jak napisalas ze teraz na alanka trzeba od razu reagowac. na eryka tez bo jak sie rozryczy po pobudce to potem bez kija nie podchodz. ja mam tak dobrze z erykiem ze np nie kremuje go za kazdym razem tylko 2-3 razy w tyg bo ma ladna skorke. no tylko twarz za kazdym razem ale tak sie przy tym wscieka... no i jak musze mu wymyc pod szyjka... ale za to do kazdej kapieli daje mu oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy mi sie kafe zamuliło i teraz wszystkie posty naraz poleciały :( A ja tu jestem cały czas do 16 :) Z salonem to nie jest zły pomysł jak możesz dostać pomoc, a księgowość nie jest jakaś skomplikowana. A z tego co wiem to na początku płacisz jakiś niższy zus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wlasnie na poczcie naszej. szo czegos ty sie nazarla ze taki masz brzuchol:)))))))))))))))))) nie zdziwie sie jak zaraz po pierwszym wyskoczy 2 przy porodzie... dalas czadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 2 stowki. ale ja tu sie zarejestrowac w up nie moge wiec stad nie dostane, musialabym z gniezna a mieszkam tu i takie kurwa wkolo macieju. a gdzie ja z tym dziecuiakiem pociagami autobusami bede do gniezna latac by pozalatwiac sprawy po pincdziesiat godzin w kazdym urzedzie. no i pozostaje kwestia jego karmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo tu w domu bym obcinala robila to same zapchlone zule tu laza co sie obcinaja jak sie nachlaja nawzajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wiolkka - Twoja sytuacja wygląda tak, że współżyłaś w dni płodne to zawsze daje szanse na zajście w ciążę. No i druga sprawa jeśli masz miesiączkę co 22-24dni a ostatnią miałaś 17.04 to dziś jest 21 dzień Twojego cyklu, czyli teoretycznie jutro możesz dostać miesiączkę. Zrób sobie test jutro a jak będzie negatywny i nie dostaniesz miesiączki to zrób kolejny w sobotę. Jeśli miałabyś dostać miesiączkę jutro to Twój ból jest jak najbardziej naturalny skoro zawsze go miałaś przed miesiączką. Ja szczerze powiem, że po jakiś bólach to nie potrafię stwierdzić czy ktoś jest w ciąży czy nie. Ból może mieć różne przyczyny. Ja zachodząc w ciąże nie czułam nic. Miałam 2 smugi krwi na bieliźnie jakiś tydzień przed spodziewaną miesiączką i bolały mnie pachwiny (nawet nie brzuch) jednego dnia. W ogóle jak miałam dostać miesiączkę nic mnie nie bolało. Jedynie piersi miałam bardzo gorące przez 1 dzień albo to było nawet i później już nie pamiętam. Wiem tylko, że żaden ból nie przepowiadał mi zajścia w ciążę. Więc poczekaj spokojnie i się nie nakręcaj bo jeszcze się okaże, że ma spóźni Ci się miesiączka przez "wkręcanie sobie". Mierzysz jakąś temperaturę? Obserwujesz cykl zapisując wyniki? Jeśli nie to nie bardzo można Ci coś powiedzieć. Wszystko zależy od tego ile masz lat. Zdaniem lekarzy co miesiąc masz około 25-30 procent szans na zajście w ciążę. Chyba to niezbyt dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×