Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lejeczka 543

kupiłam suknię ślubną, a nikomu oprócz mnie się nie podoba :/

Polecane posty

Gość lejeczka 543

zaczęłam przez to wątpić czy dobrze wybrałam, chociaż czuję się w niej idealnie i wcześniej przymierzałam kilkadziesiąt innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derftgyh
tylko twoje zdanie sie liczy w tej sprawie - nie przejmuj sie innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Twój dzień
i najważniejsze, że Tobie się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
najważniejsze, żebyś dobrze się w niej czuła i sama sobie podobała :) masz jakąś fotkę żeby wysłać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejeczka 543
to prawda tylko przykro mi się robi jak pokazuje zdjęcie i widzę te skwaszone miny...rozumiem że są różne gusta, ale to można powiedzieć że nie w moim stylu czy coś, a większość widziałaby mnie w innej tylko że w innych wyglądałam po prostu źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram ten
jeżeli Tobie sie podoba i czujesz się w niej dobrze, to nie słuchaj innych, ja posłuchałam rad mamy i siostry w przypadku fryzury ślubnej- miałam upatrzoną i nawet wypróbowaną na weselu przyjaciółki piękna i elegancka, ale zrezygnowałam z niej po ich namowach i do dziś żałuję, jak patrzę na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_kasienka
Autorko, jak wygkąda sukienka? Jaki to typ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisssssssiiiiiiiiiiaaaaa
a napisz jaka jest- długa czy krótka, z bufiastymi rękawami czy gorset, mocno rozkloszowana czy prosta z długim trenem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejeczka 543
to jestem ja i moja suknia, tylko ta na zdjęciu jest na mnie trochę za mała bo to z pierwszego mierzenia zdjęcie i welon będę miała krótszy bo ten długi to już za dużo... http://zapodaj.net/969f5ab0c0ae8.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_kasienka
Po pierwsze: Bardzo ładna Po drugie: TOBIE I TYLKO TOBIE MA SIE ONA PODOBAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee......................
wrzuć fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisssssssiiiiiiiiiiaaaaa
szczerze mówiąc nie jest zła - taka raczej klasyczna chociaz nie w moim typie. Jest taka "na bogato" trochę bezowata, ale wyglądasz w niej dobrze i ne wiem czemu tak sie kwaszą - to twój slub i twoja suknia i ty masz się w niej dobrze czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram ten
sukienka fajna, wiec ignoruj krytykantów i ciesz się tym, co przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgtytytty
no jakk dla mnie zbyt wystawna, przesadzona, pogrubia troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Twój dzień
skoro piszesz, że przymierzałaś wcześniej wiele innych i w tej czujesz się najlepiej, to na pewno tak jest. To Twój ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia jest ładna - sama miałam taką falbaniastą u dołu z długim podpinanym trenem,a górna część zdobiona perełkami i kamieniami Swarovskiego - Ty masz się w niej dobrze czuć i to Tobie ma się ona podobać - a ludzie i tak będą mówili że jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejeczka 543
Racja jest trochę bezowata i chyba to się większości nie podoba...Widzieliby mnie w jakiejś prostej z koronki albo w literę A, a ja przymierzałam chyba wszystkie możliwe modele i do mojej figury nie pasowały, a jak tą zobaczyłam na sobie to się po prostu zakochałam :) Dziękuję za miłe i szczere słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Twój dzień
zazdroszczą Ci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejeczka 543
monisia te które pokazałaś są piękne ale do syrenki trzeba mieć idealną figurę, a przede wszystkim ładną talię której ja niestety nie mam... Widziałam dziewczynę która przymierzała tego typu sukienki, miałam spory tyłek, ładną talię i wyglądała w takiej obłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie do bani ta kiecka :O no ale skoro kupiłaś i Ci się podoba to spoko.... ale się uparłaś - także - to CI na plus idzie :P pamiętaj żeby zawsze twierdzić ZIEMIA JEST PŁASKA I BASTA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejeczka 543
gosiaczek29 Zastosuję się do twojej rady i już nikomu nie pokażę, niech czekają na końcowy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisssssssiiiiiiiiiiaaaaa
może masz rację lejeczka - ja mam taką suknę ale mam 167 cm i waże 54 kg... hmm...tak jak napisałam, suknie może nie w moim typie ale jest dosyć klasyczna jak na modele sukien slubnych więc nie rozumiem skrzywienia u ludzi którym ja pokazujesz - leży na tobie calkiem ok i jezlei dobrze sie w niej czujesz to się nie przejmuj niczym to twoj dzień tylko nie przesadzaj z ozdobami u góry i jakimis bolerkami srerkami z bufkami itp - gora ascetyczna przy takiej sukni, może nawet bez kolii tylko długie kolczyki, hmm... sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
ja mam bardziej skromną, bo takie mi się podobają ale Twoja jest naprawdę śliczna i nie rozumiem dlaczego Twoja rodzina marudzi :) nie przejmuj się nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisssssssiiiiiiiiiiaaaaa
tzn. mam taka jak w linkach które prezentowaalm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejeczka 543
Monisia to masz bardzo ładną, no i jesteś szczupła kobietką z tego co napisałaś więc na pewno świetnie wyglądasz w takiej. Ja mam 175 cm i 67 kg, brak tyłka i talii więc w dopasowanej wyglądałam fatalnie. Pani nawet się śmiała że trzeba by włożyć mi poduszkę w tyłek żebym dobrze wyglądała. Nie planuję żadnych bolerek i ozdób, będę miała tylko kolczyki i bransoletkę, włosy upięte na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×