Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Romantyczny kochanek

Jak to się stało, że dałaś się zaciągnąć do łóżka?

Polecane posty

Gość Romantyczny kochanek

Lub też sama kogoś zaciągnęłaś? Co takiego miał w sobie ten facet, czym Ci zaimponował? Mówisz: Chemia. A co to właściwie znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociągl mnie juz na pierwszym
spotkaniu i nie ukrywam,że o nim myslałam w taki sposób na 1 randce. ale przetrzymałam go bardzo długo,a jak juz to zrobilismy to jeszcze bardziej umocniło naszą więź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociągal mnie juz na pierwszym
chemia,pożadanie do danej osoby ...to zmiany w naszym mózgu prowadzące w konsekwencji do tego,zeby się rozmnażać🖐️ mój mąz mnie pociągał od 1 spotkania tak jak napisałam--i pociąga mnie do dziś,mimo,ze za kilka miesięcy stuknie nam 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z partnerem poszłam do łóżka nie ze względu na "chemię". Potraktowali seks jako następny etap naszej znajomości, bliskości. Oboje tego chcieliśmy - oddać się sobie, cieszyć tym i smakować naszych ciał.Było to szczególne przeżycie, bo to był mój pierwszy (i do niedawna jedyny) partner seksualny. A z kochankiem? Sama nie wiem...chyba jakieś znużenie wieloletnim związkiem, chęć sprawdzenia jak to jest z kimś innym. Przy nim znowu poczułam się seksowna, widziałam jak mnie rozbiera wzrokiem, jak rozpalam jego zmysły nawet niewinnymi gestami. I tak weszliśmy w FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczny kochanek
mój Azor tak ładnie na mnie poszczekiwał, że nie mogłam mu się oprzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmozdzacze
mezczyzna 21 po co zmieniles nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podświadomie wiedziałam jak
cudownie smakuje męski kootas w środku i dałam się zaciągnąć dla tej rozkoszy poczucia go w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój był zmysłowy - sposób w jaki na mnie patrzył sprawiał, że aż mnie ciarki przechodziły, widać było, że mu się podoba moje ciało. Sposób dotykania czy obejmowania też to zdradzał - nigdy nie był natarczywy, nie namawiał, nie bylo tekstu typu "mam na Ciebie ochote", "nie moge juz dłuzej czekac" l;ub innego rodzaju namawiania czy przekonywania. Cierpliwie czekał pokazując jednoczescie ze chciałby znaleźć się ze mną w łózku. A jak to się stało? Byliśmy już jakiś czas ze sobą wiec wreszcie uznałam, że można mu ufać, czułam sie z nim dobrze i nastała odpowiednia chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczny kochanek
każdej soboty mój tata stara się zaciągnąć mnie do wspólnej kąpieli - już nie mam siły się opierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak bywa....
a moze lepiej zapytaj jak to sie stalo ze nie dalam sie zaciagnac do lozka? bo akurat tego teraz zaluje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×