Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hahakjoadpfa

Apart czy W.Kruk

Polecane posty

Gość gfjsfhka
YES najdroższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiara -panna młoda
Ja mam pierścionek z białego złota z Apartu, noszę go już 5 lat i nic się z im nie dzieje, a nawet do zmywania go nie ściągam. Obrączki chcę wielobarwne i też weźmiemy z Apartu , właśnie z uwagi na dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka19
Ja kupiłam zaręczynowy z Kruku, ale musielimśy czekać chyba 3 msc, (na zrobienie pierścionka identycznego jak wybraliśmy, tylko w innym rozmiarze) a mówili, że to maks miesiąc. Najlepiej kupić taki co pasuje idealnie, nie ma wtedy problemów. Ale plusem jest to, że w kruku po kupieniu pierścionka zaręczynowego ma się 10% zniżki przez rok na obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepalina23
Sama sobie kupiłaś? Ja nie chciałabym sobie sama kupować pierścionka, mało romantyczne;) Mój Z.kupił mi w Aparcie pierścionek z szafirem - najpiękniejszy jaki widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka19
Sama wybrałam. Masz rację, że mało romantyczne, ale jednak wolałam mieć coś co wiem, że będę chciała nosić, w końcu do końca będę go mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
apart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandawanda
Lisiewski, Impressimo.pl, Węc, Górecki, jest sporo moim zdaniem lepszych jubilerów niż wielkie nadmuchane marketingiem marki. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym wolała z innym kamieniem, niż z diamentem/brylantem. Uwielbiam szmaragdy, tanzanity, perydoty, akwamaryny, topazy (mystic) i parę innych :) Ale diamentów nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała _M.25
Ja mam z Apartu z kolekcji Monaco, bo chciałam mieć inny niż większość dziewczyn czyli bez typowego oczka - diamentu. Wybrałam ja, mój S. dostał na kartce wypisany model i wzór :) Z kolorowych kamieni lubię szmaragdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam aimor, pierscionki sa tam tanie, ale odbija sie to na jakosci oraz wygladaja w rzeczywistosci inaczej niz na zdjeciach. Jesli ma to byc pierscionek zareczynowy to w ogole odradzam zakup przez internet - przeciez to ma byc rzecz na lata noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina.91
Ja bym chciała dostać z Apartu z szafirem.Mój chłopak już kilka razy usłyszał delikatną sugestię jaki ma być mój zaręczynowy pierścionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie_
Lisiewski i inni mają praktycznie takie same wzory jak apart czy kruk czyli NUDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby w tych czasach nie wiedziec ze placi sie w wiekszosci tych sieciowek za nazwe...ale powaznie moj znajomy ma sklep jubilerski i zamawia zloto i bizuterie w tej samej hurtowni co apart czy kruk. Bylam w szoku jak sie dowiedzialam...tylko roznia sie cena nawet jakosc czesto gorsza niz w takich malych "kameralnych" sklepach jubilerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Aimor polecam :) dostałam od - teraz już narzeczonego pierścionek , który identycznie wyglądał jak na zdjęciu na stronce :) No i wielki plus za animacje jak pierścionek prezentuje się na palcu i za cene . Wszystkie dane - parametry są napisane do każdego pierścionka, więc nie widzę problemu. Poza tym dodają certyfikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani Apart, ani Kruk. Ceny są zwykle o 100% droższe od konkurencji, a jakość wcale nie idzie z nimi w parze. Nie zgodzę się z opiniami, że np. w Aparcie nie ma problemów z reklamacją. Znajomej wypadł po miesiącu brylant i nic z tym nie zrobili. Po prostu fuszerka na całego i chamstwo. Dla mnie te firemki to zwykła masówka nastawiona na "głupie baby" którym imponuje, że Apart reklamuje się w Klanie czy Na wspólnej. Te same wzory ale nawet z lepszej jakości brylantami co w Aparcie kosztują ok 1500zł można śmiało kupić za 800-900zł ale jeśli ktoś chce płacić dwa razy więcej tylko za to, że na pudełeczko będzie miał napis "apart" lub "w.kruk" to już jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caligo1
Ja polecam Salony Terpiłowski - tradycja, oryginalne wzory i wysokiej jakości wykonawstwo. W Szczecinie mają kilka salonów. Natomiast Kruka lubię za obsługę, zawsze miłą i profesjonalną. No, ale to powinno być wszędzie normą. Owszem, czasem wybieram coś z ich oferty, bo mam zniżki... A co do pierścionka zaręczynowego, to szukałabym nietuzinkowego wzornictwa w niszy, nie w sieciowych salonach. Podobnie mam z perfumami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam W.Kruk. To kompletna fuszerka - kupiłem tam pierścionek zaręczynowy i brylant wypadł po paru dniach... Jakość obsługi też do niczego. Jeśli komuś zależy na wysokiej jakości, to na pewno nie w Kruku - są inne firmy jubilerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam pierścionek dla mamy w impressimo. Polecam Wam małe sklepy. Biżuterię modową kupuje w biju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam w.kruka. Raz kupilam pierscionek i po 2 tygodniach wypadlo oczko, doplacilam wzielam inny, ktory po miesiacu odbarwial mi palec na czarno. Straszna lipa. A najgorsze ze nie zwracaja gotowki tylko zmuszaja do wymiany na ich kiepskie produkty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenka24
Co kto lubi :) Ja mam zaręczynowy pierścionek z Apartu więc głosuję na Apart:). Mają ode mnie duży plus za wzornictwo i jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupował ktoś może obrączki u Śliwiskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaaa87
Kruk to najgorsza tandeta ever. Wolałabym nie mieć żadnej biżuterii niż dostać cos od kruka. Sprowadzają słabej jakości diamenty z Indii. Ja wole mieć cos mniejszego ale dobrej jakości niż dużo śmieci od kruka. Tanie diamenty tracą swoją wyjątkowy charakter i przestają być synonimem luksusu. Tani diament to oksymoron. Diament musi kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani jedno ani drugie..oba przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jeszcze nigdy żadne oczko z pierścionka nie wypadło, ani cyrkonia ani diament z pierścionka zaręczynowego. Pierwszy pierścionek dostałam z Apartu i potem już kolejne też kupowałam tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apart to fajna dirma jest na spoko :) www.youtube.com/watch?v=glVAzwRFphs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apart, kruk gdzie to produkują? Chiny, Włochy, Turcja? Ja od zawsze szukam biżuterii robionej ręcznie, w kraju, nie taśmówek. Polecam chaton i impressimo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Andrzej
Polecam Kruka. Oglądałem pierścionki i prosiłem o takie z brylantami o czystości Si oraz bieli H. Zdecydowałem się i nie spojrzałem w certyfikat, dopiero w domu zorientowałem się że czystość jest P1 zamiast Si. Następnego dnia odwiedziłem salon i pani sprzedawczyni powiedziała że wymienią i pierścionek na taki z czystszym brylantem i nawet nie będę musiał dopłacać:) Właśnie czekam na odbiór, obawiam się odrobinę czy to nie jest jakieś oszustwo ale przecież dostanę certyfikat (co prawda nie IGI czy GIA ale specjalisty Kruka, mimo tego chyba go nie podrobią;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania warszawa
Ja mam pierścionek impressimo. Jestem bardzo zadowolona. Czekamy na obrączki od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolony klient
Nie polecam W.KRUK tragedia reklamacji wogóle nie przyjmują po miesiącu diamencik z pierścionka wyleciał stwierdzili z winy klienta a nie było uszkodzenia myślałem że to przypadek kupiliśmy drugi i też lipa , obrączek tam nie kupie mimo że ładne ale dziadostwo i dalej będę wszystkim znajomym odradzał tą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×