Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żurawinowa12345

Kotlet z kurczaka, pomocy

Polecane posty

Gość Żurawinowa12345

Chcę zrobić zwykły kotlet z piersi kurczaka - czyli w panierce z bułki tartej i w ogóle. Ale mam też ochotę dodać żurawinę do tego kotleta. W jaki sposób to połączyć? Wystarczy zwykła konfitura z żurawiny, czy powinnam zrobić z tego jakiś sos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żurawinowa12345
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go go go
To chyba nienajlepszy pomysl.... Sprobuj opanierowac tylko w bulce doprawic na ostro... czubrica papryka ostra moze kozieradka i wtedy podaj z zurawina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sos do panierowanego kotleta? Jakoś mi się to nie widzi. Albo zrób bez panierki i wtedy z sosem, albo jak już chcesz koniecznie panierkę to może zwiń tego kotleta w roladkę, w środek daj tą żurawinę i całość panieruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast bułki tartej
proponuję panierke z płatków kukurydzianych ( w torebkę foliową wsyp troche płatków, przeleć kilka razy wałkiem, aby je pokruszyć). Kotlety z kurczaka sa bardzo smaczne w takiej panierce. Z żurawiną (mozna kupić w słoiku, wygląda jak dżem) robiłam bardzo smaczny sos do mięs: jogurt typu greckiego + żurawina (2 łyżki) + 2 łyżki ketchupu = wymieszać. Doprawić do smaku oczywiście solą i pieprzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×