Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lektarynka85

Miękki materac a ból kręgosłupa

Polecane posty

Gość gość
też tak myślę i zgadzam się w 100 procentach! jestem jego posiadaczką od kilku miesięcy i już widzę ogromną różnicę. Jednak dobry materac to podstawa, teraz już to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie nigdy o tym nie myślałam, żeby kupić taki medyczny materac, ale może jest to jakieś rozwiązanie i takie zabezpieczenie się na przyszłość, w sumie jak to mówią lepiej zapobiegać niż leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się leczę u chiropraktyka, mam chory kręgosłup . On ma profil na fb i czasami wrzuca jakieś informacje. Kiedyś polecał konkretny materac i to ogólnie dostępny w Jysku. Poszukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście materac musi być pośredni, ja to nazywam półtwardy. Nie może być miękki, tak, że się z nim zapadamy i nie może być twardy jak dębowa deska. Zbyt miękki i zbyt twardy obciążają kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardość czy miękkość materaca mogą mieć różne oddziaływanie na różne osoby - jednym przysporzy bólu innym przyniesie dobry sen. Ja osobiście zdecydowałem się jakiś czas temu na materac na zamówienie u tych Państwa: http://www.fabrykamateracy.info/ - z racji że mam dolegliwości kręgosłupa wykonali mi go na zamówienie zgodnie z zaleceniami lekarza i jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×