Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marion_Silver

Mieszkanie w prezencie

Polecane posty

Byłam w tamtą sobotę na weselu, gdzie para młoda dostała od swoich chrzestnyc hmieszkanie nowe w prezencie! czy to już nie przesada? a moze milo z ich strony? ja ze swoją kopertą dla młodych trochę się czułam zawstydzona, a wcale mało nie dała, dałam tyle ile mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli było ich
na to stać i chceli zrobić taki prezent, to dlaczego miała by to być przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianni,20
tez bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ich stac to poszaleli Ja na swoim slubie dostalam w prezencie wycieczke do Tunezji, z czego wcale zadowolona nie bylam bo nieznose Tunezji, a bylam tam niejdenokrotnie,i wrazenia marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to jest wszystko ok. Jeżeli stać to młodzi startują z całkiem innej pozycji! Szczęścia tylko życzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to jest wszystko ok. Jeżeli stać to młodzi startują z całkiem innej pozycji! Szczęścia tylko życzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie prezenty nie są przesadą. A jeśli dostali mieszkanie, to cóż tylko pozazdrościć :) Nie rozumiem, jak można czuć się zgorszonym cudzym prezentem. Każdy daje to na co go stać i to co chce. Fakt są ludzie, którzy chcą się pokazać dając nawet prezent, na który ich nie stać. Znam historię dziewczyny, która wzięła kredyt na kilka tysięcy, żeby dać je bratu na weselu - to jest dla mnie głupota! Szczerze, gdyby któryś z moich braci powiedział mi, że mają teraz trudną sytuację finansową i nie stać ich na żadne prezenty i z tego powodu wahali by się nad przyjściem, to wolałabym już nic nie dostać niż żeby nie było ich ze mną w tym tak ważnym dla mnie dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za tym, że jak ich stać to niech dają takie prezenty, tylko napisałam jak się poczułam, po ludzku po prostu. A z tym, że dawanie prezentów ponad swoje możliwości finansowe, to nie jestem pewna czy ii w tym przypadku tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam mieszkanie na 18- jak kogoś stać to nic nie stoi na przeszkodzie. Zresztą pewnie nie jesteś rodzicem ani chrzestną młodych więc dajesz tyle, ile masz. Nie rozumiem czego się wstydzisz- co najmniej jakby 3/4 gości kupowało im tylko mieszkania i samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super prezent. tylko trzeba najpierw to skonsultować z Parą Młodą, bo przecież nie kupią im mieszkania tak w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to żaden wstyd
Jeśli dałaś w kopercie nie mniej niż 500 zł(bo teraz przynajmniej tyle się daje) to nie ma co się wstydzić. A chrzestni, jeśli mają tyle pieniędzy żeby kupić mieszkanie to tylko pozazdrościć młodym i życzyć im dużo szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ostatnio byłam na weselu to jedna babcia pani młodej dała 5 tys a druga babcia dała 100zł,pierwsza babcia to jeszcze jurna kobieta i jeździ do Niemiec na zarobek a druga to już schorowana kobiecinka i w ogóle nie chciała iść na wesele ,kogo na ile stać tyle daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
oj wstydziłabyś się,trzeba było dać przynajmniej 10tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×