Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SCOW

Odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej.

Polecane posty

Gość Onerka
Nikt nie mówi, że będzie łatwo wygrać, ale jeżeli jest szansa to dlaczego nie spróbować? Tym bardziej, że to my i nasze zdrowie na tym cierpi. Odszkodowanie za błąd medyczny należy się osobom, które zostały zaniedbane ze strony lekarza. Dużo osób o tym nie wie dlatego warto w takich wypadkach konsultować się z firmami, które specjalizują się w tego typu sprawach ewentualnie można poczytać o tym na http://www.mk-finanse.pl/oferta/odszkodowania/odszkodowania-za-bledy-medyczne/. Bo wiadomo im więcej wiemy tym lepiej dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego partacza i tak spotka kara adekwatna do popełnionych win. Na stare lata i jeden dzień dłużej ;) Jest już wielu bardzo nieszczęśliwych partaczy. I przede wszystkim uważajcie na nachalne pochwalne posty naganiaczek które śledzą najczęściej wątki. Najdroższe operacje to piersi i nosy, więc tam często naganiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem ofiarą nieudanej operacji, wiem, co czujecie, na początku nie mogłam spojrzeć w lustro. Byłam taka zła na siebie, że moja próżność wygrała i zdecydowałam się na wymarzoną operację,a teraz strasze swoim wyglądem. Jedyne co mnie pociesza to to, że zebrałam w sobie siły i skorzystałam z pomocy kancelarii, by dostac odszkodowanie. Znajomi mi odradzali walki w sądzie, bo sądzili, że nie wygram. Jednak dzięki adwokatowi brykczyńskiemu udało się. Wiem, że nie jest łatwo wygrać z klinikami, tym bardziej się cieszę, że chociaż w ten sposób mogłam zrekompensować sobie poniesione przeze mnie straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doswiadczenia wiem, ze najlepszym rozwiazaniem jest udanie sie z taka sprawa do prawnikow i walczenie o swoje w sadzie, mam znajoma ktora wygrala tak sprawe dzieki www.kancelaria-temida.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy odpowiedni adwokat i troche czasu, a na pewno podziala to na korzysc, ja wygralam taka sprawe dzieki www.adwokat-lodz.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz www.kancelaria-temida.pl naprawde warto sprobowac dzieki nim, moja siostra wywalczyla godne odszkodowanie w sadzie przy ich pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temido zdecyduj to w końcu kto Siostra czy znajoma a może znajoma siostry albo siostra znajomej. Trochę mało profesjonalnie podchodzicie to tematu w sądzie prawdopodobnie jesteście tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, wystarczy kontakt z takimi prawnikami jak www.kancelaria-temida.pl oni wszystkim sie zajma naprawde w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11beata
Specjalista w sprawach o odszkodowanie za błąd lekarza na pewno się przyda. Nie każdy jednak wie kogo się poradzić, boi się, albo nie wie jak do takiej sprawy podejść. Wielu ludzi sobie odpuszcza walkę ze szpitalem i przez to niejako zgadza się na takie działania lekarza. A właściwie ich brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11beata
Specjalista w sprawach o odszkodowanie za błąd lekarza na pewno się przyda. Nie każdy jednak wie kogo się poradzić, boi się, albo nie wie jak do takiej sprawy podejść. Wielu ludzi sobie odpuszcza walkę ze szpitalem i przez to niejako zgadza się na takie działania lekarza. A właściwie ich brak... Przykładowa kancelaria od takich spraw: http://xn--bdmedyczny-3gb54e.com.pl/aktualnosci-nt-odszkodowanian-za-blad-lekarza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka poprostu
O boże....a ja myślałam że ja miałam tylko taką traumatyczną historie... bardzo długo walczyłam w sądzie o moją rację...do czasu jak zmieniłam prawnika z Chorzowa Pana Lesława Mrozka bardzo jestem wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara11
W Poznaniu jest świetna kancelaria, która zajmuje się właśnie takimi odszkodowaniami - Kancelaria Mecenasa Sangowskiego na ul. Taczaka. Kilku moich znajomych zgłosiło się do nich ze sprawami o odszkodowanie, m.in. za błędy w sztuce lekarskiej i za doznane obrażenia ciała, i wszystkie zostały wygrane na ich korzyść. Więcej info na temat kancelarii znajdziecie na ich stronie http://www.sangowski.com/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma korzystała z usług kancelarii adwokackie z Łodzi Pana Macieja Krakowińskiego w swojej strawie o bład w sztuce lakarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zglosić do prokuratury , artykuły są różne, np oszpecenie, sprawą niech się zajmie policja i prokurator potem jak takiego uznają za winnego i postawią akt oskarżenia mamy najmocniejszą podkładkę w drodze do odzkodowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, niestety praktycznie na każdym forum dyskusyjnym dotyczącym medycznych nieprawidłowości w większości wypowiadają się prawnicy poszukujący potencjalnych klientów. Nawet najbardziej wytrawny prawnik niewiele zna się na medycynie. Sprawy dotyczące nieprawidłowego postępowania medycznego tzw. błędy medyczne, należą do spraw wyjątkowo trudnych i wymagających specjalistycznej wiedzy zarówno prawniczej jak i sądowo-lekarskiej. Zawiłości procedur i specjalistycznego postępowania medycznego powodują, że po przyjęciu sprawy do prowadzenia zaczynają się dramatyczne poszukiwania lekarza, najlepiej biegłego specjalisty, który chciałby i potrafiłby przeanalizować konkretny przypadek pod kątem sądowo-lekarskim. Jak wiadomo - nie tylko prawnikom - nawet jeżeli masz rację, to nie oznacza to, że wygrasz w sądzie… Tam potrzebna jest siła merytorycznych argumentów, rozsądnej opinii, a nie pustych zapewnień. Każdy ma prawo do wystąpienia z pozwem do sądu przeciwko lekarzowi, tylko kto da gwarancję, że wygra taką sprawę… Jeżeli potrzebujecie Państwo prawdziwej pomocy, proponuję zwrócić się do LegeArtisMedica w Łodzi (preferują mail). Są poważni. Pomagają, nie naciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na odszkodowania-medyczne.info jest tam sporo ciekawych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proponuję najpierw samemu wystąpić o dokumentacje medyczną.Masz prawo w każdej chwili do jej wglądu i uzyskać kopię.Jeśli są problemy z uzyskaniem kopii zrób zdjęcia gdy będziesz ja przeglądał,żeby lekarz albo prywatny szpital jej nie sfałszował. Pozbieraj wszystko i wtedy dopiero zgłoś się do prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalineczka0
Oto numer do Kancelarii Mecenasa Sangowskiego z Poznania: 61 842 74 47. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych prawników jeśli chodzi o odszkodowania. Z tego, co wiem, to kancelaria ta jest na rynku od wielu lat, między innymi dlatego jest tak znana. Do każdego klienta mają indywidualne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga74
Ostatnio takie sprawy spotyka się coraz częściej. Dlatego dobrze mieć namiary do zaufanego prawnika. Też słyszałam o mecenasie Sangowskim z Poznania, znajoma miała podobną sytuację jak Wy i udała się właśnie do niego. Z tego, co wiem, to bardzo jej pomógł więc może naprawdę warto się do niego udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papugo mało masz klientów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristin
Poczytajcie sobie blog adwokata Mateusza Ziębaczewskiego z Łodzi.http://medyczne-prawo.pl/ on tutaj dużo pisze na temat odszkodowania zadośćuczynienia i błędów medycznych. Sama korzystałam z wiedzy i porad mecenasa więc mogę go polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że fachową pomoc w tej kwestii można uzyskać w kancelarii www.adwokat-dudek.com. Warto się z nimi skontaktować i podpytać o wszystkie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto te wpisy przesłać do waszego dziekana. Myślę, że możecie mieć trochę kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym proponował się zgłosić ze swoją sprawą do Wokandy, to stowarzyszenie. Na stronie www.wokanda.org.pl jest ich cała oferta i kontakt. Mi pomogli jak miałem problemy z uzyskaniem zadośćuczynienia za błąd lekarski. Wskutek źle wykonanej operacji moje leczenie przeciągnęło się w czasie o kilka miesięcy. Gdyby nie pomoc prawna z Wokandy to pewnie ani złotówki bym na oczy nie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×