Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SCOW

Odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej.

Polecane posty

Gość gość
Zapraszam: porady-prawne-online@wp.pl Prześlij swoje pytania do wyceny, opłać i otrzymasz odpowiedz na swoje pytania od jednego z prawników naszej kancelarii. Serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka lat temu także miałam podobną sytuację i wygrałam proces. Najważniejsze to znaleźć dobrego i kompetentnego adwokata. Ja korzystałam z usług www.adwokat-wroclaw.net.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaa1
A tutaj http://grzybkowskiguzek.pl/specjalizacje/odszkodowania już zaglądaliście? Kancelaria Adwokacka Grzybkowski Guzek Jackowski specjalizuje się w sprawach dotyczących odszkodowań z różnych tytułów. Warto sobie zerknąć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli podejrzewasz błąd medyczny skontaktuj się z Rejestrem Błędów Medycznych http://rejestrbledowmedycznych.pl/ nie pobierają żadnych opłat za poradę i analizę przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joana3
Miałam kiedyś sytuację, że poszłam na operację plastyczną związaną z korektą nosa. Niestety po operacji wdało się zakażenie spowodowane błędem lekarskim, a w dodatku okazało się, że moje przegrody nosowe nie są drożne. Niestety powrót do zdrowia wymagał kolejnych operacji i kilkunastu miesięcznego leczenia, aby powrócić do zdrowia. Postanowiłam powalczyć o odszkodowanie w sądzie, które udało się uzyskać. W sprawie pomagała mi adwokat Karolina Liszka z GP kancelarii działajacej na terenie Krakowa. Bez wsparcia Pani mecenas nie udałoby się wywalczyć tak wysokiej kwoty - przygotowała cały materiał dowodowy, a poza tym widać było, że ma obycie w sprawach związanych z odszkodowaniami także na moim przykładzie uważam, że warto się tam zgłaszać w przypadku procesów związanych z odszkodowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakażenie to błąd lekarski ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelcia0913
Sprawa o błąd w sztuce lekarskiej jest do wygrania. Mojej babci podczas operacji podano niewłaściwe leki. Z tego powodu stan jej zdrowia nieznacznie się pogorszył. Skorzystaliśmy z usług www.medyczne-odszkodowania.eu i udało się w sądzie udowodnić nawet zagrożenie życia podczas operacji. Wywalczyliśmy bardzo wysokie odszkodowanie. Polecamy tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także miałam sprawę o błąd w sztuce lekarskiej, którą w Gdańsku prowadziła mi kancelaria www.exlegeodszkodowania.pl. Moja sytuacja była bardzo pogmatwana i nie do końca jasna. Mimo to, uzyskałam wysokie odszkodowanie. W tego typu sprawach polecam tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakawosz
Mojej dobrej znajomej w sprawie błędu lekarskiego pomogła Auxilia, to firma odszkodowawcza z dużym doświadczeniem, mają bardzo dobrych prawników, specjalizują się w tego typu przypadkach. Sprawdźcie sobie opinie klinetów auxilia: http://auxilia.pl/opinie-klientow znajdziecie tam też dokładny opis poszczególnych spraw. Dla znajomem wynegocjowali wysoką kwotę odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się. Już bardzo dużo się zmieniło w tym zakresie i nie jest tak, że placówki medyczne mogą robić wszystko, lekarze mogą robić wszystko i są bezkarni odsyłam do przeczytania http://www.solace.pl/rodzaje-spraw/odszkodowanie-za-blad-lekarski/niewlasciwa-opieka-medyczna/ w tej chwili takie podmioty jak Solace specjalizują się w dochodzeniu wysokich odszkodowań dla swoich klientów i co ważne są w tym dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego itp. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena__
Oczywiście, że można ubiegać się o odszkodowanie za błąd medyczny! Powinniście jak najszybciej złożyć pozew o zapłatę odszkodowania… W moim przypadku bardzo pomocna okazała się mec. Agata Koschel z Poznania, która dzięki swojemu doświadczeniu i skuteczności zdołała uzyskać pieniądze od szpitala, za błąd który spowodował pewien lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester Kaźmierski
Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu jak najwyższego odszkodowania za błąd medyczny. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauur234
Myślę, że w takiej sytuacji warto wziąć dobrego prawnika. Tylko w ten sposób można uzyskać należne odszkodowanie. Tutaj https://grzybkowskiguzek.pl/specjalizacje/odszkodowania jest namiar na dobrą kancelarię, która się tym zajmuje. Specjalizują się w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej mamie przebili jelito podczas kolonoskopii. W rezulatacie, ledwo uszla z zyciem, miala ostre zapalanie otrzewnej, ktore zakonczylo sie stomia. Myslicie, ze ma szanse na odszkodowanie? Dziekuje serdecznie z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę wypowiedzieć się na temat LexNord. Kancelaria ta specjalizuje się w wybranych dziedzinach, co czyni ją profesjonalną, w tym co robi. Mają w tym doświadczenie, oraz dużą wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić Mecenasa Seroczyńskiego. Jest skuteczny w prawie dotyczącym odszkodowań :) Za błąd lekarki pomógł mi wywalczyć całkiem sporą sumę ;) Tutaj masz na niego namiary http://sokolow-podlaski.seroczynski.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiancc
Błędy lekarskie to chyba najgorsza rzecz jaka może nam się przytrafić. Idziesz do lekarza, chcesz żeby profesjonalnie się Tobą zajął, a później okazuje się, że jest jeszcze gorzej. Porażka! Jeżeli coś takiego się Tobie przydarzyło, to masz możliwość walki o odszkodowanie. Trochę więcej o tym oraz ile wynosi takie odszkodowanie w tym artykule - http://www.xjd.pl/index.php/2018/07/27/ile-wynosi-odszkodowanie-za-bledy-medyczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertii
W takim przypadkach samodzielna walka nie przyniesie oczekiwanego skutku. Ja jestem zdania, że najlepiej będzie od początku postawić na współpracę z doświadczona kancelarią odszkodowawczą która ma na koncie sporą ilość wygranych spraw z tego zakresu i wie jak się za to odpowiednio zabrać. Ze swojego doświadczenia mogę polecić Ci Auxilia, która spełnia wszystkie kryteria o których wspomniałem i ma bardzo wielu zadowolonych klientów. Sprawdź i trzymam kciuki aby się wszystko udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dobrze rozejrzeć się, żeby znaleźć firmę, która pomoże w takiej sytuacji. Na pewno tutaj https://euco.pl/oferta/blad-medyczny/ warto sobie zerknąć. Oni działają w tej branży od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Euco zajmowała się moim przypadkiem i udało mi się z ich pomocą uzyskać odszkodowania, czysty profesjonalizm, także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowany

świetny, doświadczony, młody prawnik, profesjonalizm i bardzo dobry kontakt

polecam do błędów medycznych zwłaszcza

 

http://radcaprawny-rybak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Osobiście mam dobre doświadczenia z prawnikami od SOS – sos-bphc.com. U mnie chodziło o błąd lekarza więc ciężki kaliber sprawy, dodam, że sprawa trwała ponad 3 lata!! Sporo stresu, nerwów ale się udało i muszę powiedzie, że chyle czoła dla nich, że ze mną tyle wytrzymali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Współpraca z kancelarią odszkodowawczą jest bardzo dobrym krokiem. Samemu trudno cokolwiek osiągnąć, ponieważ przeciętny człowiek się po prostu na tym nie zna. Warto wybrać zespół specjalizujący się w odszkodowaniach. Osobiście polecam wejść na advoco.pl i zapoznać się z ich ofertą. Gwarantują kompleksową pomoc i dobry kontakt, co jest bardzo ważne w czasie współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Współpraca z kancelarią odszkodowawczą jest bardzo dobrym krokiem. Samemu trudno cokolwiek osiągnąć, ponieważ przeciętny człowiek się po prostu na tym nie zna. Warto wybrać zespół specjalizujący się w odszkodowaniach. Osobiście polecam wejść na advoco.pl i zapoznać się z ich ofertą. Gwarantują kompleksową pomoc i dobry kontakt, co jest bardzo ważne w czasie współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE

Czy lekarz ma obowiązek podać  pacjentowi nr polisy swojego ubezpieczyciela?

Do kogo się  zwrócić jak  lekarz odmówi albo zignoruje  pismo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sprawach zwiazanych z bledami medycznymi bardzo duze doswiadczenie ma kancelaria Unicover. To sa bardzo trudne i delikatne sprawy, nie warto kombinowac na wlasna reke. Moja sprawa co prawda skonczyla sie w sadzie, ale naprawde sie oplacalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolikusz

Bardzo rzadko sie udaje, ale pomozesz powolac sie na ten artykul

www. chomil.pl/czy-bledy-lekarskie-sa-czeste/  - usuncie spacje po kropce tylko bo linki nie przechodza inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×