Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paproćptw

Faceci z tego forum nie są nic warci

Polecane posty

Mezczyzni dzialaja na prostych zasadach, bys nie byl w stanie sie tak dlugo i skutecznie maskowac.Meski mezczyzno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z tego forum
Oczywiście że są nic nie warci. Który szanujący się facet przebywa na damskim forum:O Tylko takie mi podobne cieniasy tu są. Żal mi mnie żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, nie można tak generalizować. Gdyby nie faceci (oczywiście niektórzy, właściwie to garstka) to byłoby w tym kurrwidole dramatycznie nudno. Jest tu kilku interesujących, inteligentnych. Z fajnymi klatami. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla charyzmatycznej Very
🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to nie zdziwi :-P
polecony przedwczorajszy zgadzam sie z Toba ale to ja jestem choojowszy sprawdzone und potwierdzone :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaha ahahaha
Na ero go pozanałaś? jaki miał nick? może On więcej Was miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest takie powiedzenie, że swój ciągnie do swojego. Może więc dllatego kobiety w dzisiejszych czasach maja taki problem ze znalezieniem "prawdziwego" mężczyzny? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze na czerwono. Ostatnimi czasy ktoś się podszywał i rozdawał mój adres na lewo i prawo. Musiałam usunąć skrzynkę bo jakieś pasztety do mnie pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne jaki miał psełdonim. To był wspaniały mężczyzna, a nie jak większość tutaj dzieciak z przyczepioną etykietką JESTEM FAJNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki wspaniały był
Tylko Cię w dupe kopnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiacie się jak porąbani
tej pisowni:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zapomnialam, ze na Kafe wstydem jest mieć zarosnieta cipe, a nie robienie byków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiacie się jak porąbani
nie,ale są tacy którzy nie potrafią się nauczyć gramatyki i mają stosowne zaświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analfabetyzm wtórny jest w modzie , biorąc pod uwage fakt , że większośc naszej młodzieży mam problem z ukończeniem gimnazjum powinniśmy się wszyscy cieszyc iż wogóle potrafią sklecic zdanie - choc to w sumie nie wtórny tylko ciągły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają raczej niską notę z polskiego na świadectwach. I nazywa się ich potocznie śmierdzącymi leniami. Papier na dysleksję, dysgrafię, dyskalkulię i wszelkie inne dysmózgowia można zdobyć bez problemów - wystarczy wiedzieć, jak udawać "schorzenie". Zresztą nei doskonale podsumowała zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×