Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daga643

Nie stać mnie na czekoladę

Polecane posty

Gość prawictwo pospolite121
jesli mam byc szczery , to dorosłemu czekolada nie smakuje tak jak dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też jestem z Trójmiasta
to smutne daj mi e-amil postaram ci się jakoś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaAaaaaaaaaaaaaa
przykra sprawa ,życze ci szczescia w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tychpanówprofesorow
co to obiecują,że oni to na pewno wyleczą !!!Powinno się sądzić ,za kłamstwo ,i wyłudzenia .Mnie tki jeden profesorek ,który brał 270 zł za wizytę !!!!wyrzucił ,kiedy poprosiłam w końcu o rachunki za wizyty !!!a poprawy zdrowia męża w ogóle nie było i być nie mogło !!!!Zaawansowany nowotwór płuc .Nikt szans nie dawał ,jedynie ten pan profesor ,zapewniał że jak nie wyleczy to na pewno ,zrobi tak że mąż jeszcze pożyje i wnuków doczeka:(Mąż zmarł na oddziale gdzie pracował pan profesor i go przyjął ,bo ostrzegłam go że jego leczenie poprawy nie daje i ,za to oczyszcza nam skutecznie kieszeń i konto ,oraz że zgłoszę sprawę do prokuratury ,bo mam nagrane jego obiecanki z każdej wizyty za 270 zł 10 minutowej przeważnie !!!!!Gdzie jest Urząd skarbowy ja się pytam ??????????????????!!!!!!!!!!Jakbym już po pierwszej wizycie zażądała rachunku ,to by nie doił z nas i powiedzial prawdę że "to koniec" i nc się nie da zrobić ,bo taka była prawda .Profesorek zwinął się za granicę .Jak można być takim lekarzem ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tychpanówprofesorow
i też sprzedaliśmy samochód ,by ratować męża ,wziełąm kredyt tylko po to by pan profesor nabijał sobie kabzę ,co tydzień leciał to na Karaiby ,to do Australii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech twarrdy
tosmutneitenkraj -hej nie poddawaj się :) Możesz sobie dorobić, tylko szukaj intensywanie...jak mieszkasz w mieście większym to się reklamuj non stop (może sprzątanie, bawienie dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijuik
słodycze to smao zło-powoduja cukrzyc e, próchnice,otylosc , brzydką cere - bo co je jesc -tylko debile truja tym swe dzieci i wnuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirkor
Idź krew oddaj dostajesz 7 lub 8 czekolad w tym z wiórkami kokosowymi ,gorzka, oraz z bakaliami reszta mlecznych. Do tego grzesiek w polewie, kawa i usprawiedliwienie do szkoły czyli cały wolny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgegege
Prezent dla faceta powinien być wybrany z zastanowieniem. Nie zawsze jest łatwo znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania, dlatego czasem warto postawić na coś bardziej oryginalnego. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×