Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daga643

Nie stać mnie na czekoladę

Polecane posty

Dorabiam tylko w weekendy, bo chodzę jeszcze do szkoły. Mam 18 lat. Moi rodzice są alkoholkami. Dziś chciałam sobie kupić coś słodkiego, ale mnie nie stać nawet na batonika za 40 groszy. Może to głupie ale jakoś tak mi się smutno zrobiło :( Mimo że dorabiam :( Chciałabym już móc pójść do normalnej pracy, ale na razie nie mogę bo szkoła :( Piszę, bo po prostu nie mam nawet do kogo buzi otworzyć, może jest ktoś w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xowarka 23
Mozesz otworzyc buzie i jaki mily pan nakarmi cie smaczna smietanka :) Czasami slodka, czasami slona - kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xowarka 23: jesteś najlepszym przykładem tego , że niektórzy ludzie nie powinni mieć dostępu do internetu. gomanna: Czy dziewczyna o cos prosi?? Nie wszyscy muszą pisac o tym, że brakuje im seksu, czy o innych duperelach. Ludzie mają chyba prawo pisać o swoich problemach.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghjjj
Wolna... Hm dziwne pytanie zadajesz... Widać wydaje na coś ważnego..3maj się autorko, akurat wiem Jak to jest, później będzie tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna kawka
gdzie te batoniki po 40 gr ? :D kupię ci 10 od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, o nic nie proszę :O Jest mi smutno bo zarabiam, a nawet głupiej czekolady nie mogę kupić. Za pieniądze które zarobię kupuje przeważnie jedzenie icoś do ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że będzie lepiej kiedy już skończę szkołę, bo będę mogła znaleźć normalną pracę i coś wynająć, choćby pokój. A o rodzicach chcę zapomnieć. Mam jeszcze starszego brata ale on uciekł za granicę i ma wszystko gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna rada i chyba najlepsze rozwiązanie to jakoś "przebiedować" do skończenia szkoły. Potem idź do pracy i wynajmij sobie jakiś pokój. Musisz się wyprowadzić od rodziców, bo nigdy do niczego nie dojdziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz, ja też nie jem słod
marudzisz, ja też nie jem słodyczy i żyję jakoś, chociaż jestem dorosła i sama na siebie zarabiam, szkoda mi kasy na bzdury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kontakujesz się z bratem ?? Skoro jest za granicą to pewnie zarabia , więc może mógłby Ci troche pomagać do skończenia szkoły?? Wysyłając Ci np. 50 euro miesięcznie on tego nie odczuje a Tobie by zapewne bardzo pomogło. To Twoj brat , zadzwon do niego i poprś o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomanna
Każda lalunia prosząca tutaj o kasę zaczyna tak samo: najpierw jest łzawo, potem jeszcze bardziej, "jak ja biedna, nikt mnie nie kocha" a potem w końcu ktoś oferuje paczkę albo przelew. Stary numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaję kasy na bzdury, ale chyba czekolada za 3 złote to nie jest jakiś szczyt luksusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomanna
No dla ciebie - jak widizmy - jest. Wiec po co głupie pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troche daleko ode mnie:),a szkoda.Ja jestem z Bydgoszczy,ale zawsze mozesz do mnie napisac,zeby sie wygadac,bo wiem co to bieda.moze zaloz sobie maila i podaj mi go tutaj,tam bedziemy mogly na spokojnie porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomanna
No dla ciebie, jak widać, to JEST szczyt luksusu. Więc po co głupie pytania? Mamy ci dać tę czekoladę? A więc jednak - zebraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bratem nie mam kontaktu, jego nie obchodzi co się ze mną dzieje. Przez całe życie tak było zresztą. A prosić o nic nikogo nie mam zamiaru. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfssfsfasf
Mnie też na nic nie stać, choć zarabiam ciężko tyrając 1500 zł. Czasem wracam głodny po 12 godzinach z pracy i nawet nic do jedzenia nie mogę kupic na mieście. W sklepie odmawiam sobie batonika. Dziś będąc po chleb w Biedronce widziałem piernika z nadzieniem. Tak go uwielbiam, ale niestety nie mogłem sobie na niego pozwolić :( Ta bieda spotkała mnie przez PO i kolesiostwo. Wcześniej dobrze zarabiałem i niczego nie musiałem sobie odmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartownisia
czekolada jest niezdrowa! dobrze ze jej nie jesz! NIE JEDZ CZEKOLADY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym chciała zeby mi ktoś pomógl do dałabym ogłoszenie na portalu do tego przeznaczonym, a nie na forum :O Już nawet nie można normalnie napisać żeby nie zostać posądzonym nie wiadomo o co:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też jestem z Trójmiasta
Też jestem z Trójmiasta, mogę ci pomóc , ale osobiście bo na słowo nie wierzę . Nie mam dużo kasy sama , ale pomagam innym mimo to. Jak masz chęć to możemy sie spotkać , będę dzisiaj robić zakupy w carefurze bo o 17 tej jestem umowiona z klientka jade towar zawieść to mozemy sie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem z Trójmiasta: Naprawdę nie oczekuję pomocy :) Chciałam tylko pogadać na forum o tym co mnie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomanna
Raczej - wiadomo o co cię posądzam. Naprawdę, zbyt wiele tu juz wątków w których mniej lub bardziej bezczelnie prujuje się naciagać na kasę lub darowiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gomanna.Jestes bezczelna,skoncz swoje zalosne wywody.Nie wiesz co Ciebie jeszcze w zyciu spotka.Ublizac innym jest latwo,oby Ciebie nie spotkalo to samo,bo wtedy kto wie,jak Cie ludzie potraktuja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomanna
No proszę, standard: juz włączają się "obrońcy" A panienka ma juz pierwszą sponsorkę - nie musiała długo czekać! Naprawdę, laski, jesteście strasznie przewidywalne, z jednej formy was robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też jestem z Trójmiasta
DLa mnie to nie problem mam nawet czekoladę w domu dostałam jak od rodzicow w srode wracalam i tak jej nie zjem bo ja nie jem . A że lubię pomagać to chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×