Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Wiecie co, ja chyba zostanę lesbijką.

Polecane posty

Spokojnie Dek z małpą, nie wiedziałem że Juken ma aż tak bogaty pawi ogon. :D Stroszy piórka, byś zwróciła na Niego choć odrobinę zainteresowania. Warto to zrobić, by poznać Jego zamiary a nie chować głowy w piasek. Dla Twojej informacji Juken, to nie jest ta osoba, której szukasz. Wbrew pozorom jest bardzo delikatna i jak na ostro się wpierrdolisz to jeszcze niechcący rozdepczesz ten kwiatuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyhyhy. Nie mam "zdolności do czynności prawnych", jak to mówi moja macierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy - jakaż wspaniałą psychoanaliza :D jestem wzruszony :) szkoda że po raz kolejny mylna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze podziwiałam tych przyjezdnych radzących sobie w wielkim mieście:( ja to nawet jak mam włączyć pralkę to biegnę po instrukcje obsługi:(żeby ustawić program, a pranie ręczne to dla mnie włóż do wody, wyjmij, włóż, wyjmij, włóż,wyjmij i tak z 30 razy i już wyprane:D nie dość żem brzydka to jeszcze mało zaradna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, wnerwiłaś mnie. Wiesz co, nie jestem dziewczęciem przyjeżdżającym do miasta ze słoikami pod pachą i to tylko po to, żeby ktoś na nie naciągnął jaja albo wsadził se w du­pę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo. Zupełnie zapomniałam o tamtym koncie, bo jest nowe. Chyba wlezę i zobaczę, czy ktoś mi wysłał piętnaście mikrokutasów. Ja cię chyba teraz kojarzę, ale nie pamiętam jaki miałaś przedtem nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle swastyków w tej dwójce. Czerwono. W jakich okolicznościach "rozmawiałyśmy"? Lubię wiedzieć, czy z kimś się nie żarłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylu było żarłaczy. Tylu będzie żarłaczy. Zmęczyłam się własnym nudziarstwem, pa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chusteczkę Juken? Z tego wzruszenia chyba nawet uroniłeś łzę. :P Sam zresztą widzisz że to nie typ Twojej kochanicy zabanowanej, czy jak tam Jej w oryginale aliagbar, czy jakoś tak. :D :D Spokojnie przędzie swoje tematy i jak nie przyniesiesz własnych kredek i nie zaczniesz z Nią malować świata na kolorowo, to spierrdoli niż dokończysz swoją tyrkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×