Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alaa24

PRACA ZA SEKS ... Niemoralne propozycje która spotkała się z czymś takim ?

Polecane posty

Gość Alaa24

WITAJCIE Wyrażajcie swoje opinie na ten temat, ostatnio byłam w pośredniaku, facet który mnie rejestrował powiedział żebym dała mu dwój numer telefonu to porozmawiamy o pracy dla mnie. Spotkałam się z nim w kawiarni po chwili rozmowy zaproponował pracę za seks ( księgowa). Ja głupia nie wiedziałam jak się zachować pomyślałam co za bezczelny zboczony idiota... miałam ochote go uderzyć .Powiedział w prost że spełnię jego wodze fantazji u niego w mieszkaniu, powiedział w co mam byc ubrana idąc do niego... Stwierdził że jestem idealna dla niego... Oburzyłam sie wyszłam. Co sie dzieje na tym swiecie to nie miesci sie w glowie!. Załatwię go tak że wyleci z pracy. !! POdsuncie jakiś pomysł żeby go udupić!!! Nie podaruje mu tego. Facet ma żone i dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa24
Głupia i naiwna ze mnie idiotka, przecież gdyby miał jakąs prace dla mnie to przedstawiłby mi ją w pośredniaku jestem cholernie zla na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jestes
naiwna to fakt a facet to kretacz i ruchacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmk,lkmbgfdtgyhuji
a ja bym poszła, jakby był przystojny i młody to tak chyba że jest stary i brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa24
fakt mlody i przystojny ale w zyciu bym tego nie zrobila... sumienie by mnie gryzlo do konca zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa24
szczyt chamstwa żona mu nie daje czy wrazen szuka... przeciez moze isc do burdelu zaplacic za dziwke a nie prace rozdawac! i kogos upokarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×