Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

...dziewczyny ale jesteście dziś aktywne :) aż miło się czyta :) trzymajcie tak dalej :) ja na 14 do gina zobaczymy czy będe miała dobre wieści... trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topka, Gąska, ja mieszkam w Bielsku, i bardzo bym chciała rodzić w Eskulapie, ale podobno NFZ z nim zerwał kontrakt i poród będzie pewnie kosztować standardowo, czyli ok. 2 tysiaków :/ Widziałam ,że w naszej okolicy najbliżej w Katowicach na Łubinowej robią ludzkie porody ze znieczuleniem i w ramach NFZ, chyba że macie info o jakimś szpitalu bliższym Bielska? Mnie przeraża poród bez znieczulenia zewnątrzoponowego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metafora ja 1 dziecko rodzilam na lubinowej i POLECAM!!! Ciaze prowadzil dr Wieczorek i również POLECAM!!! :D Ps. Mieszkam na trasie między Wami hehehe :) topka zgadlas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam ze metafor a z bielska jest :) a gaska z pszyczyny-slowem ŚLĄSKIE DZIOŁCHY :P co do porodu to o tym nie mysle narazie. boje sie i nie wiem jak to bedzie ze znieczuleniem, sa przeciwnicy jak i ci za znieczuleniem ... kazdy szpital ma opienie pozytywne i negatywne...nie wiem gdzie bede rodzic ale chyba w tychach lub w mikolowie jak wspomnialam-tam sa ponoc 2 osobowe sale i mile pielegniarki, polozne i lekarze :0zobaczymy. do lekarza chodze w tcyach, on "rodzi" w wojewodzkim wiec chyba tam sie wsyztsko odebedzie...ale nie wybiegam az tak w przyszlosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pszyczyny :):):) usmialam sie do łez :P heheh i rzeczywiscie aktywne jestesmy dzis...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje- trzmamy kciuki, bdzie dobrze :) napisz jak tam po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! U mnie termin na koniec lipca. U lekarza jeszcze się nie pokazywaliśmy z fasolką. A w domku biega już uśmiechnięty niespełna 15 miesięczny mężczyzna. My jesteśmy z Warszawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje i ja kciuki trzymam :) Emu to widze że mamy podobne sytuacje :D między moja cora a Twoim synem 2 tyg roznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_gąska_ stwierdziłam, że jak teraz się nie zdecydujemy, to będzie coraz trudniej bo młody będzie przecież coraz bardziej samodzielny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jedną z najstarszych dziewczyn chyba - 34 lata. To moja III ciąża (II obumarła), teraz też czekam na poronienie obumarłego zarodka i modlę się, żeby drugi przetrwał. Mieszkam w ... Pszczynie, chodzę do dr Biernackiego i chciałabym rodzić u niego w Esculapie, ale czas i fundusze pokażą, jak będzie. Pozdrawiam Gąska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnią @ miałam 24 września, tp mam wyznaczony na 7 lipca i mam nadzieję, że dotrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Pszczynie dają zzo w zależności od progu wytrzymałości na ból, tak jest na stronie rodzić po ludzku, ale podobno nie trzeba udowadniać niskiego progu, dają bez problemu, jeśli anestezjolog jest akurat wolny :O i jeśli było się wcześniej na konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to moze w pszczynie urdze? moj prog bolu jest maly...bardzo maly...ostatnio u dentysty majac znieczulenie czulam ból nadal....ale czas pokaze :)i witam nowa kolezanke z pszczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka!!! No proszę :D aż tak bliskiej sąsiadki to ja się tutaj nie spodziewalam :D ja chodze do lekarza do Katowic i go za żadne skarby nie zmienie :D Emu ja od razu chciała dzieci z jak najmniejsza roznica wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, to się może spotkamy w Esculapie, bo ja mam termin na 6-go. Oby się udało tam rodzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaforo, oby, choć cena mnie trochę zniechęca :O Gąsko, a co to za lekarz, bo może też bym rozważyła tę Łubinową? Kurczę, a tak już przywykłam do doktora Biernackiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka78 ja też mam 34 lata i to moja 3 ciąża. Najstarsza moja latorośl syn ma 15 lat, córcia skończyła 16tego tego miesiąca 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też, podejrzewam, że jeżeli rzeczywiście nie będzie tego kontraktu i ceny będą komercyjne, czyli oscylujące wokół 2 tysięcy, to ja podziękuję i pojadę do Katowic rodzić ... Gąsko, czy na Łubinowej też się umawia na porody, czy się przychodzi dopiero jak jest akcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZuZka ja chodze do dr Wieczorka! Rewelacyjny lekarz!!! Przełamałam się i jutro jade do niego. Wiem, że serduszka jeszcze pewnie nie będzie, ale mam bole w 1 jajniku i boję się pozamacicznej :o mam nadzieje że to jutro wykluczy!!! Także proszę i ja o trzymanie kciukow!!! Co do Łubionwej to sale są 2 osobowe, polozne super!!! Lekarze jeszcze lepsi i zzo przed ktorym się bez powodu nie wzbraniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topka wszystko zalezy od przebiegu ciąży! Ja mialam porod wywolywany i skonczyl się cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metafora a skad wiesz o tych 2 tys? Bo ja slyszalam że nfz daje 5 tys za porod i wierzyc mi się nie chce żeby brali mniej :o a jak prowadzisz ciaze u ich lekarza to też placisz? Wiecie czemu kontraktu z nfz nie maja? To by mnie zastanowilo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mam przekleić tą tabelkę i się dopisać ? Czy może w jakimś innym miejscu ją znaleźć? żółta_cytrynka a z której części Warszawy jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają stawkę 1,5 tys za sn i 2 tys za cc w Escu Gąsko, a można rodzic na Łubinowej, jeśli nie chodzi się tam do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×