Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Topka teraz Ja za Ciebie będę trzymała kciuki:) a Tobie z testu wyszło że w ciąży jesteś? jak tak to w którym dc? bo ja robiłam w niedziele czyli 24dc i nic. niektórym już wtedy pokazuje innym jeszcze nie mam nadzieję że u mnie sie mylił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gąsko, płacisz niezależnie od tego, czy chodzisz to ich lekarza czy nie, niestety :O A jak jest na Łubinowej, płaci się za zzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to zzo jest bezplatne, porod w ramach nfz przy tej minimum jednej wizycie więc korzystniej finansowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara1212
Hej dziewczyny:) Byłam dzisiaj u gin. z usg wyszło że jestem w 6 tygodniu:) Widziałam pęcherzyk i puls:) Ogólnie wszystko ok dała mi lieste na jakie mam iść zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara1212
...badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara super wiesci! Gratuluje!!! To i Ciebie zapytam - kiedy mialas ost @ i kiedy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara a badania bedziesz robiła prywatnie czy na kasę ? Ja dziś poszłam z długą lista na nfz i co się okazało..? Że mogą mi jedynie zrobić badania moczu a za resztę będę musiała zapłacić. Masakra. Tyle lat człowiek płaci ten (piiip) Zus a oni mi mówią że tylko to jedne jedyne badanie w czasie ciąży mogą zrobić. To chore. Strasznie się tym zbulwersowałam. A jak kogoś nie stać na prywatne wizyty i te wszystkie badania to co ma zrobić? Brak słów. U Was też tak jest czy to tylko u nas tu w lubuskim? Przepraszam za błędy ale pisze na telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi skierowanie na podstawowe badania dała gin i mam je za darmo, a jestem ubezpieczona w krus ale to chyba nie ma znaczenia, bo czytałam, że kobiety w ciąży beż względu czy są ubezpieczone czy nie mają prawo do darmowej opieki medycznej i badań, które refunduje nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka, a ja
miałam dostać @ 16 listopada, niestety nie dostałam to zrobiłam w sobotę test- druga kreska blada.....w poniedziałek 19-11-2012 miałam robioną morfologię i przy okazji zrobiłam HCG- wyszło 19,79 , a norma >4. Dziś powtórzyłam test i znowu druga kreska blada. Co o tym sądzicie?? bo jeżeli to ciąża to termin 27-07-2013:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! z tego co czytałam testy są żadko fałszywie pozytwyne, wię pewnie jesteś w ciąży:) poczekaj jeszcze trochę i zrób betę jeszcze raz, najlepiej co dwa dni, bo wtedy można zauważyć przyrost, który powinien wynosić min. 66%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka, a ja
dzieki za interpretacje to chyba wpiszę się do was na lipiec 2013:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Widzę, że główne dyskusje odbywają się w ciągu dnia:) Kurde, ja nie mam za bardzo kiedy wchodzić na kafe w pracy :( Ja na szczęście ubezpieczona, w pracy wszystkich ubezpieczyli, właśnie spojrzałam na polisę i rzeczywiście kasę się dostaje. Kurde nawet nie wiedziałam... Fajnie, że dużo dziewczyn ze śląska, ja też jestem ślązaczką ale na emigracji na dolnymśląsku ;) A kiedy dziewczyny macie zamiar powiedzieć o ciąży pracodawcy? czekacie do II trymestru? Ja właśnie się zastanawiam. mój drugi trymestr zaczyna się w 2 tyg stycznia, fajnie byłoby powiedzieć, bo bym pracowała tylko 4 ha na dobę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, wpisuj się!:) najlepiej dopisz sie do tabelki:) A napisz coś o sobie! To twoja pierwsza ciąża? długo się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka, a ja
to moja pierwsza ciąża....staraliśmy się tak naprawdę 2 cykle, gdyż 1 sierpnia miałam histeroskopowe usuwanie mięśniaka macicy, teraz byłam 30 października na kontroli i okazało się, że jest kolejny mięśniaczek. Zapisałam się do szpitala na kolejny zabieg 25 listopada i ten miesiąc sobie odpuściliśmy, a tu niespodzianka. W piątek powinnam dostać @-brak, w sobotę zrobiłam test bo piersi mnie jakoś inaczej bolą i okazało się 2 kreseczki- jedna blada. Teraz poczekam do piątku i chyba będę musiała odwołać zabieg ...ale to będzie super- tak się cieszę:) Jestem z Łodzkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, że tak szybko. Nieraz nie warto planować, bo potem się człowiek stresuje i już tak szybko nie wychodzi...;) No to teraz żeby się wszystko jak najlepiej okazalo. A ten mięśniak w ciąży nie będzie przeszkadzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wciążMającaNadzieję... Wcześniej chodziłam do dr Brynczaka, który prywatnie przyjmuje w Lesznie http://www.gabinet-brynczak.pl/ . Bardzo dobry lekarz, ale niestety zabrakło mi go przy moim porodzie w Orłowskim (tam pracuje) :/ Teraz chcę skorzystać z poleconego przez koleżankę, który przyjmuje na Bemowie w prywatnej klinice - Wojciech Borucki - http://www.septimamed.pl . On pracuje w MSWiA. Na początk i tak będę chodziła na badania do EnelMedu bo mam pakiet medyczny w pracy, więc zapisałam się do pierwszego lepszego po skierowania na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj ruch ;-) witam nowe mamuśki. TOPKA a Ty znowu nas trzymaszw niepewności, jak tam Beta? Byłaś dzisiaj u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka a ja
virada123---> właśnie z tego co czytałam ze jak już się zajdzie w ciąże to podobno się nie powiększa...ale róznie to bywa histeroskopie usunięcia mięsniaka własnie miałam miec zrobioną po to by zajsc w ciąże, już jeden tak mi usuwali w sierpniu, a teraz widocznie jak już myślalam tylko o szpitalu a nie o ciąży to się udało...chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virada, ja miałam plan powiedzieć w 4. miesiącu, ale rozważam powiedzieć wcześniej, bo po pierwsze pracuję 10 godzin 4 dni w tygodniu i przy ósmej godzinie już wysiadam, więc miałabym uzasadnienie, żeby wyjść wcześniej, a po drugie to mój dyrektor jest dupkiem i może trochę wrzuci na luz jak będzie wiedział, że jestem w ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) sorki ale nie mialam juz czasu wczoraj wejsc na neta...bylam u lekarza a wczesniej z bijacym sercem odebralam wyniki badan: tsh spadlo mi z 1,46 az do 0,05 wiec wchodze w nadczynnosc i musze isc do endokrynologa,narazie zmniejszyc dawke. co do bety-pieknie urosla wynik to 5974 czy jakos tak, prawie 6000. ciesze sie. lekarz stwierdzil ze ciaza wczesna dopiero 5t2d wiec rzeczywiscie tylko pecherzyk bylo widac, jest prawidlowo osadzony w macicy, dal mi luteine i kazal zrobic podstawowe badania-krew mocz kreatynine cykier i mam sie pojawic za 10 dni, moze juz serducho bedzie pikać :) natchnela mnie nadzieja:):) ale nie ciesze sie na zapas, nie potrafie. witam nowa kolezanke:) viola gratuluje bijacego serducha :) co do pracodawcy chce powiedziec po nowym roku. on wie o moich 2 wczesniejszych stratach wiec moze tez bedzie bardziej wyrozumialy i nie bedzie mnie wku***ł...heheh a jak to jest z tymi 4 godzinami pracy? przeciez pracuje sie normalnie tylko przed kompem maks 4 ale z posotalych czterech nie jest sie zwolnionym?jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wciążMającaNadzieję..., witaj!!! Niestety nie polecę Ci lekarza, jeszcze wizyta przede mną. Zapisałam się do przychodni przy Szpitalu Bielańskim. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topka super wiesci!!! Dziś ja jade do gina - trzymajcie kciuki!!! Obawiam się cp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sobotę kładziemy Juniora na drzemkę i lecimy do lekarza. Pewnie będziemy się w najbliższym czasie umawiać na jakieś USG TV i badanie krwi. Ja jeszcze nie wierzę, że mam w brzuszku kolejnego Maluszka :-) B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 godziny
w ciąży pracuje się 4 godziny przy komputerze, a nie 4 godziny w ogóle, pozostałe 4 to inna praca, np. przy papierach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny tak myslalam:) dzieki dziewczyny, gąska bedzie dobrze,trzymam kciuki:P:P nie mysl o cp!na ktora masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i datę porodu wyznaczył mi wstępnie na 21.07.2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virada123 no właśnie ja do tych 4 godzin - chciałam Cie troche rozczarować, że niestety kobiety w ciąży to przy kompie mogą max 4 godziny - ale pozostałe siedzisz w pracy przy innej robocie - więc nie ma lekko. A czemu nie chcecie powiedzieć pracodawcy wcześniej - przecież w ciąży nie można dostać wypowiedzenia- nawet jeśli miałoby zakończyć sie przed upływem 3 go miesiąca - jedynie te, którym umowa na czas określony kończy sie przed upływem pierwszego trymestru mają problem a reszta może powiedzić juz w pierwszym miesiacu. dzieki temu właśnie będziemy miały lżej - bo niektóre prace w ciąży są zabronione. Witam nowe mamusie i gratuluję wszystkim dziewczynom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×