Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Państwo nas okrada! A kto mi zabroni chodzić na NFZ, to już od razu okradanie pfff żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe03
Hej:) Co do tych zwolnień to jeszcze jedno... Nie każdy lekarz od ręki wystawi Ci zwolnienie. Niektórzy nie chcą wystawiać swoim pacjentkom a co dopiero powiedzieć takim które są prowadzone przez innego lekarza... Anetach mam pytanie... ja zakup jakiego wózka w końcu się zdecydowałaś? Ja dumam, dumam i nic mi z tego nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_83
Niagara, DrugieSzczescie_ dzieki dziewczyny za opinię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina - mi też Wiktoria, z Weroniką mam jakieś złe skojarzenia .... Mówicie bliskim jak chcecie nazwać dzieci ? My milczymy w tej sprawie, nie chce żeby ktoś się wtrącał i próbował wpłynąć na nas. Mamy już wybrane dwa zestawy, dla dziewczynki mało popularne, dla chłopca z pierwszej piątki popularności imion ;) Jeszcze się zastanawiam, bo nie chce żeby połowa chłopaków w klasie miała takie samo imię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co. co do imion to zawsze pomogę chociaż sama mam problem co do imienia dla dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ;) - nikomu ani słowa w kwestii imienia ;) W lipcu Wam powiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOO no weś obiecujemy, że nie będziemy nic doradzać ani odradzać :) Chociaż dla dziewczynki, a jak nie to podaj ze 3-4 w tym te Twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu w ciąży jestem taka uległa ;P Dagna i Kacper. I jeszcze drugie imiona ale to wymysł męża, dla mnie drugie się nie liczy i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura Nina Nadia Kornelia Które??? Pomożecie? W sumie to nie znam jeszcze płci, możecie od 1 do 4 miejsca, czyli od najładniejszego do najbrzydszego. Dziękuję z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia Nadia - fajnie brzmi zdrobnienie Natka ;) Laura Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Paulina - a ja mam córeczkę Weronikę, więc wiadomo, że mi się bardziej podoba to imię. Ale chyba Wiktoria jest bardziej popularna, bo ludzie często mają problem z zapamiętaniem i się mylą mówiąc do niej Wiktoria. Ja sobie nie wyobrażam piękniejszego i bardziej pasującego imienia dla mojego Skarbusia. Na początku mówiliśmy do niej po prostu Weronisia, a teraz to już jest Nika, Nisia, Niśka, Nisiaczek, Nisiulek :D Ale tak jak wyżej dziewczyny napisały - imię to kwestia gustu i każdy sam wybiera dla swojego dziecka i nic innym do tego. Mnie też bardzo w ciąży denerwowały pytania o imię, bo mi się wydawało, że ludzie oceniają i próbują wpływać na decyzję. A jak już się dziecko urodzi i się mówi, że tak ma na imię to już nikt nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego rodzinie nie chcę mówić, bo już teściowa jak kiedyś była zaczęła dwa drażliwe tematy: Wiesz bo przeglądałam kalendarz z imionami, które mi się podobają .... Wiesz, uroczystość po chrzcie możemy u nas zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jeszcze Ksenia mi się podobała i nadal podoba mi się Feliks, o ile miałabym gwarancję, że nigdy nie zostanie Felkiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moja kruszynka właśnie szaleje :) Co za cudowne uczucie! Muszę się nacieszyć za wszystkie czasy bo więcej dzieci już nie planuję ;) Ja miałam problem z imieniem przy pierwszym dziecku, wszyscy chcieli wiedzieć a potem były głupie komentarze - szczególnie teściów... W końcu odpadły "moje" imiona - czyli Sergiusz i Igor. Kilka dni przed porodem stanęło na Julianie i tak już zostało. Teraz mam w nosie co kto myśli - to decyzja moja i męża - w końcu to nasze dziecko. Gorzej, że teraz my nie możemy się zdecydować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra30
Wcześniej nie załapałam o co chodzi z tą tabelką, więc dopisuję się dopiero teraz NICK ............ wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu anidzik20...............20.........1........wielkopolskie ............01.07 Mama 6latki.............24..........2.........lubelskie.......... .......02.07 metafora . ..............26.........1.........śląskie................ .... 02.07 paulina_83..............29..........1.......podkarpackie. .............02.07 optymistka85 ...........27.........2..........lubuskie................03. 07 dietowo.................25........1..........mazowieckie. ..............03.07 Margrit ..................28.........1........pomorskie ......... chyba 3.07 przyszła mama 2013...29.........1.........kuj.-pom. ................04.07 Messi29 ................29.......2..........małopolskie .................04.07 Koalala....................31.........1.........mazowieck ie........ok. 06-07 Arba79...................33.........2.........podlaskie. ................07.07 Niuniek4646..............29........1...........śląskie. .................07.07 MamaPoRazTrzeci .....32.........3 .......... zach.pom. ........... .08.07 Karla_00................19.............1...........śląs kie...............08.07 Joannnna. ..............25........1...........małopolskie............ ..09.07 cynamon-22.............29.........2........mazowieckie... ...........10.07 żółta_cytrynka.........25..........1........mazowiecki e ............11.07 Agusiek77...............35 ........2........ mazowieckie..............12.07 viola881988.............24..........1.........lubelskie.. ................12.07 nicka8601..............27.......2...........uk........... .................14.07 Fredzi_a................27..........1.........małopolski e ..............14.07 niagara1212............23.........1........warm.-mazurs.. ...........15.07 gąska.....................27........2.........śląskie. ....................16.07 Ginger78.................34........3.........podkarpackie . ..........16.07 atamta...................32........4........wielkopolskie ...............16.07 lucjola123................33........1..........mazowiecki e............18.07 TOPKA....................27.........3..........śląskie. ..................20.07 .sapphire.................23........1........wielkopolski e.............20.07 Zara Baby..............30.......2.........pomorskie/malopolski e....20.07 Virada123...............28.........1........dolnoślaskie ..............21.07 Biala87...................25.........1........śląskie/O polskie..........21.07 elliska....................27.........1.........kuj-pom.. ..................21.07 lady venera............34.........1........mazowieckie........... ...22.07 patussa18................21.......2(po por.) .. świętokrz. ......... 24.07 drugieszczęście......25.........2........mazowieckie... ............25.07 emu21.....................31........2...........mazowieck ie..........26.07 pokahontas81..........31......2(po por.)...śląskie...................28.07 fingo 30.................30.......1.............UK................ .........29.07 anetach18..............24.......1..........Lubelskie..... ...............29.07 Nescafe03...............24.......1..........Lubelskie.... ................29.07 Ines89...................23.......1..........śląskie... ....................30.07 Wika78..................34.......1..........Francja...... ................25.07 tigra30...................30.......1.........dolnośląskie..................20.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara imię Kornelia jest cudne... :) jak sama jeszcze nie wiedziałam jaka będzie płeć to ustaliliśmy z mężem ,że jak będzie dziewczyna to nazwiemy ją Kornelia... Ja się zastanawiam między Antonim a Fryderykiem:) W Antonim mam ten problem ,że bardzo mi się nie podoba zdrobnienie Antek ... A Wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka. Dopiero teraz mam czas zajrzeć do Was. Ogarniałam mały pokój znaczy próbuje usunać moje rzeczy żeby był to pokój dziecka ale z trudem mi to idzie;D Ja postawiłam jednak na x-landera xa. Dokładnie tego. http://tablica.pl/oferta/wozek-x-lander-xa-komplet-plus-gratisy-ID25gpw.html Jest to używka fakt ale powiem Wam że za tą cenę się opłacało. Wyszedł mnie tylko 550 zł. z wysyłką. Jestem zadowolona. Wiem że nie każdy pochwali ten wózek ale co tam. Choć wiadomo że muszę wszystko poprać bo nie wiem kto co w nim robił tak na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Antek nie bardzo ale Antoni dość ładnie;) Mi się podoba Wojtek ale mamy 2 takich durnych kolegów hmm. I David , Damian - Ale tak na prawdę nie bardzo jeszcze się zastanawialiśmy nad tym. niagara1212 Laura, Nina Bardzo ładne;) Paulina Wiktoria też bym chciała nazwać córkę ale nasi bardzo bliscy znajomi tak nazwali;) A następni Weronika, Michalina;D Margrit Ksenia fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrobnienie od Antoniego to Tolek :) Dla mnie ładne :) Albo Tosiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_83
irysek22 - no takich fajnych zdrobnień od Weroniki bym nie wymyśliła, przynajmniej dzisiaj :) pewnie jest zupelnie inaczej jak juz pojawia się dzidzi, za to "Wera" przychodziło mi do głowy co mi się juz mniej podoba i dlatego Weronika ustąpiła miejsce Wiktorii, która triumfuje nawet wg teściów, no i wg Was dziewczyny. A jesli chodzi o łózeczka (pytanie do mam które juz maja dzieci) polecacie łożka drewniane czy materiałowe? a moze takie od razu kołyski zainstalowane do hustania? Czy mozna gdzie skupic lozeczka materiałowe z funkcją zmiany poziomów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_83
niagara1212 ja obstawiam tak: 1.Nadia ( tylko ze Nadia jest imieniem w pierwszej 10tce najczesciej dawanych imion na przestrzeni dwoch lat) 2.Kornelia 3.Laura 4.Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysek22 - Weronika to ładne imię, mnie zdrabniają na Wika :) ja jeszcze nie wybrałam tak na 100% imienia dla mojej kruszynki; jeszcze się wahamy. A co do teściowych to też mam upierdliwą: chce mi wcisnąć jakieś mebleki dla dziecka po jakiej córce córki koleżanki i już się do wszystkiego wtrąca. Czasem mam ochotę ją stuknąć ;-) Wózek chcę kupić używany od przyjaciółki marki Loola, tu jest dość popularna; jest razem z budka, gondolą i nosidełkiem do samochodu. Dla mnie to wszystko jest jeszcze jedna wielka abstrakcja... Jak rozmawiam z przyjaciółką (tez młoda mama 1,5 rocznej Jasi) o tym wszystki to mnie czasem strach oblatuje: czym poradzę sobie z tym wszystkim? Macie czasem też takie wątpliwości? Większość z was ma juz chyba dzieciaczki, dla mnie to jest pierwszy raz i jakoś na razie nie wyobrażam sobie tego wszystkiego. Aha, czy w Polsce przed pójściem na porodówkę tez dostaje się taką listę rzeczy, które trzeba ze sobą zabrać dla dzieciaczka i dla siebie? Bo tu to jest normalne. Dajcie znać :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przegłosowana Weronika :) Dla chłopca jeszcze nie mamy. Ja mam łóżeczko turystyczne materiałowe z 2 poziomami, przewijakiem i budką (jakby baldachim) i do tego mam materacyk gryczano - kokosowy i przy tym zostanę bo byłam bardzo zadowolona przy drugim dziecku :) Łatwo przetransportować choćby do drugiego pokoju (ma kółka z jednej strony) lub złożyć w minutę i zabrać na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_83
atamta- nie no z tego co opisujesz łóżeczko rewelacja! zdradzisz jaka to firma? a Wika od Weroniki tez pasuje kurcze no mam dylamt , ale jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Paulina - widzę, że moja Weronika (pseudonim Nisiaczek :D ) zamieszała Ci w głowie :P To ja tylko dodam, że mój brat ma z kolei Wiktorię. I na nią mówią w skrócie Wicia (to najczęściej), Wiki lub Wika. Dla mnie i tak fajniejsza Nisia :) (od Weroniki of course ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×