Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Lou, nie używam Twojego nicka tylko swojego :P, Twój brzmi Lou_ z tego, co się orientuję o dla Ciebie macierzyństwo to prawie 300 stron tematu, którego jesteś jako pierworódka znawcą, a dla mnie to bycie matką dwójki dzieci, która czeka na trzecie dziecko i np po raz pierwszy przeczytała tutaj o czymś takim, jak metoda IV trymestru (człowiek całe życie się uczy i sobie to ceni, przynajmniej ja), no ale nie mam o tym pojęcia - w końcu jestem tylko i wyłącznie złośliwą harpią, która krąży wokół kulturalnych babek i tylko myśli o tym, jak wcisnąć swoje trzy grosze o rozumiem, że jak napiszę teraz, że mam na imię Jadwiga, mam 30 lat, jestem z Pcimia, to będę odtąd mogła legalnie pisać, nawet złośliwie i to nie będzie wciskanie 3 groszy? o ok, zostałam pouczona, że forum publiczne nie służy do czytania, a już broń Boże do pisania czegokolwiek, jeśli nie jest się zaprzysiężonym członkiem grupy, który upublicznił swój ciążowy brzuch o a porównywanie forum publicznego do kawiarni jest tak trafione jak kula w płocie o i na zakończenie chciałam powiedzieć, że wypowiedziałam się tylko i wyłącznie w obronie osoby, która pisała dwa razy pod nickiem "do kmm" odnośnie wygrzewania na słońcu (i nieważne czy opinię o wygrzewaniu podzielam czy też nie) - chodziło mi o to, że napisała to w sposób kulturalny, ale została obszczekana przez kulturalną inaczej czarną Lou za agresję, oczywiście reprymenda była na bardzo "kawiarnianym" poziomie, takim, jaki zwykło się stosować do każdego, kto ośmieli się cokolwiek wtrącić nie pytany o zdanie o pozdrawiam, Jadwiga z Pcimia - legalna użytkowniczka forum publicznego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou_Lou_Lou tak trudno zrozumieć, ze nikt Cie tu nie chce? Nie wiem jaką musisz mieć mentalność, ze na siłę próbujesz robić młyn tam gdzie tego nie trzeba. Czytasz? Czytaj, ale jak się nie chcesz w normalny sposób dołączyć do nas to daruj sobie w ogóle pisanie tutaj bo nikt tu krzykaczek nie potrzebuje. Więcej kultury mają już dzieci w piaskownicy, bo normalnie potrafią się przedstawić i dołączyć z uśmiechem do zabawy... Naprawdę żadna z nas nie ma nic do nowych dziewczyn- wręcz przeciwnie! Co raz ktoś nowy dochodzi, ostatnio też chyba Zanetce albo Marzence KMM podpowiadała jak dołączyć na naszą wspólną pocztę ze zdjęciami- bycie nowym to nic złego! My się wręcz cieszymy jak jest nas więcej, tylko takie rzeczy robi się z kulturą i taktem a nie zaczyna się od wylewania jakichś pretensji. A że nasza Lou naskoczyła na pomarańczę, która się wtrąciła do opalania KMM bez obrażania- wraz dla mnie było to nietaktowne ze strony pomarańczy, bo to tak samo jakby podeszła do grupki rozmawiających kobiet np. na placu zabaw czy w parku i bez dzień dobry czy pocałuj mnie w dupe zaczeła dawać złote rady- no sorry, ale naprawdę trzeba mieć coś z głową żeby bezczelnie się wtrącać w cudze rozmowy, bo jak pisałam- to nie jest topik poglądowy i tylko na kafe kobiety tego nie rozumieją. Na innych forach na topiki grupowe nikt się nie wpierdziela, a tu non stop pomarańcza za pomarańczą- to świadczy o braku kultury. A argumenty, że to FORUM publiczne są z tyłka wzięte, bo kawiarnia jak ktoś napisał, park, czy plac zabaw to też miejsca publiczne a jednak nikt się do cudzych pogaduch w tak bezczelny sposób nie wtrąca, mimo, ze przecież ma prawo wyrazić swoje zdanie :D Kultura w sieci świadczy o kulturze w realu- warto zapamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na zakończenie chciałam tylko zapytać, czy jeśli wyślę teraz prośbę o hasło do konta ze swojego maila (jadwiga_z_pcimia@wp.pl), to je otrzymam, skoro nie ma tu żadnej dyskryminacji i jak napisała Mama 6-latki - każdy może dołączyć, wystarczy się przedstawić i napisać coś o sobie? o to oczywiście żart, bo nie mam ani zapędów podglądacza ani też ekshibicjonisty, ograniczę się do czytania forum ("biała jestem, wolno mi" :P), bo pisać jak widać - nie warto o z mojej strony to wszystko, bo co bym nie napisała i tak zostanę zakrzyczana i kulturalnie wdeptana w ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podNapięciem
witam wszystkie przyszłe mamy, przyznaję że podczytuje Wasze forum mimo iż mam termin porodu dopiero na wrzesień. Jednak bardzo miło się Was czyta i można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. To co przeczytałam na ostatnich kilku stronach to po prostu przerasta ludzkie pojęcie!!!! Sama mogę powiedzieć o sobie 'pomaranczowa' bo nie mam stałego niku i nie należę do tej konkretnej grupy kobiet, ale na Boga!!! Zwracam się do innych pomaranczy.. po co tyle jadu w Waszych wypowiedziach?! skoro też jesteście w ciąży i chcecie czytać forum, to przecież nikt Wam tego nie zabrania! Forum jest od tego! a jeśli chcecie się wypowiedzieć to chyba można wykrzesać trochę kultury i szacunku do drugiego człowieka?? czy to naprawdę jest aż takie trudne?! jak się czyta te Wasze wypowiedzi to dosłownie momentami nóż się sam w kieszeni otwiera.. no jak byście miały 13 lat!!!! chcecie czytać? czytajcie! ale jeśli chcecie służyć jakąś cenną radą, albo jeśli chcecie się czegoś dopytać to nawet będąc 'pomarancza' , bo przecież nie każdy musi mieć ochoty od razu logować się, można to zrobić kulturalnie i z szacunkiem do drugiej istoty!!!!!!!!!!! Zupełnie nie rozumiem Waszych naskoków na niektóre dziewczyny.. na mame6latki, na kmm, na lou_ czy jeszcze wcześniej na inne dziewczyny.. Krytykujecie je bo mają inne poglądy? bo są dla siebie miłe i się wspierają? jeśli mają wątpliwości i zadają pytanie to oczekują pomocy, a nie tego że ktoś je zmiesza z błotem bo coś nie jest tak jak on sam sobie wymyślił.. Przepraszam Wszystkie stałe bywalczynie, że się wtrąciłam, ale kompletnie nie rozumiem tego co się dzieje tutaj ostatnio.. jakby forum zostało opanowane przez gimnazjalistki, którym się bardzo nudzi.. a Wy wszystkie pomaranczki, jeśli chcecie uczestniczyć w tworzeniu tego forum, chcecie mieć miejsce w którym można się dowiedzieć wielu cennych rzeczy.. trzymajcie dziób na kłódkę, albo popracujcie trochę na kulturą..! Pozdrawiam Wszystkie mamusie :) Jesteście bombowe i nie dajcie się pomaranczowej hołocie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdd;djdjdjd
Akurat porównanie z kawiarnią, podobnie jak z placem zabaw i innymi miejscami publicznymi jest jak najbardziej trafione. Tam też możesz swoje 3 grosze każdemu wsadzić, wcześniej krążąc i nasłuchując czy ludzie nie poruszają tematu który CIEBIE DOTYCZY. Bo jak tak to masz prawo każdemu i wszystko powiedzieć, proszona czy nie, w końcu jak ktoś nie chce być podsłuchiwany i narażony na rady obcych ludzi prosto z dupy, to niech nie rozmawia w miejscu publicznym. Zajebista logika, rodem z Pcimia 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna z Pułtuska
Dzień dobry wszystkim, Mam na imię Anna, mieszkam w Pułtusku, mam 20 lat i spodziewam się swojego pierwszego dziecka, które ma przyjść na świat w lipcu. Już nie mogę się doczekać. Od czasu do czasu podczytuję Wasze forum i chciałam zauważyć grzecznie, że Mama 6 latki jest nietaktowna i niekulturalna. Czy mimo mojego niepochlebnego zdania mogę dołączyć do Waszego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podNapięciem i własnie to co napisałas nie jest właśnie wg mnie wtrącaniem się. Ba! Mimo, ze temat jest Lipiec 2013 to jeśli ktos jest wrześnióweczką a chce pogadać to ja osobiście przyjmę taka osobę z otwartmi ramionami ;) Bo i tak część z nas a to wyląduje w czerwcu a to w sierpniu ;P tematy grupowe są tworzone zeby zebrać grupę, która ma konkretny cel/zainteresowania/sytuację życiową itp. i żeby wspólnie dzielić się w miłej atmosferze doświadczeniami, poglądami, radami. Podczytywać może każdy, bo np. szuka opinii o jakimś wózku a akurat jest u nas poruszany ten temat, o danym szpitalu czy coś i moze się włączyć do rozmowy- czemu by nie? Ale właśnie za Twoim przykładem idąc- kulturalnie, z uśmiechem i życzliwością. I żeby nie bylo stałego niku wcale nie trzeba mieć. To, ze wszystkie z nas się zaczerniły świadczy tylko o tym, że była masa podszywów swego czasu i dziewczyny wolały żeby była jasność, że one to one. Jednak nie ma różnicy czy nik mama 6latki czy tam KMM jest pomarańczowy czy czarny- jak ktoś dołącza do grupy to w niej jest bez względu na kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name czytający
"po co tyle jadu w Waszych wypowiedziach?! skoro też jesteście w ciąży i chcecie czytać forum, to przecież nikt Wam tego nie zabrania! Forum jest od tego! a jeśli chcecie się wypowiedzieć to chyba można wykrzesać trochę kultury i szacunku do drugiego człowieka?? czy to naprawdę jest aż takie trudne?! jak się czyta te Wasze wypowiedzi to dosłownie momentami nóż się sam w kieszeni otwiera.. no jak byście miały 13 lat!!!! " świetnie napisane, odnosi się to również (a może właśnie przede wszystkim) do czarnych nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaahhaa
louloulou się wkurzyła i będzie napieprzać na pomarańczowo nieudolnie próbując się naigrywać coś mi zapachniało bahati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anny z Pułtuska
i Jadwigi z Pcimia tak możecie się dołączyć 💤 forum jest wystarczająco duże nie każdy z każdym musi gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-D Witam Was Kochane w ten kolejny pochmurny dzień:-(. Już straciłam nadzieję na słoneczne dni weekendu majowego:-( *** Widzę,że wymiana zdań trwa od wczoraj, nawet nie chce mi się zabierać głosu w sprawie:-) *** Witam Nowe Koleżanki:-) *** Mnie też dopadają bóle bioder, zwłaszcza prawego, jakby coś siedziało w pośladku. Nie znam niestety żadnego sposobu poza zmianą pozycji:-( Na razie ból spojenia mnie nie dotyczy, jakie to uczucie, musi chyba być bardzie nieprzyjemne niż ból bioder?????? *** Co do zmęczenia to mnie też ostatnio zaczęło dopadać. Jak pochodziłam po paru sklepach popołudniu to wieczorem strasznie się męczyłam, miałąm wrażenie, ze mi za chwilę brzuch do kolan opadnie:-( *** Ja też ruszam z praniem od poniedziałku:-) *** Mamo witaj w klubie "perfekcyjnie poskładanych ciuszków":-) Mój M w ogóle się do tego nie nadaje! Na dodatek jeszcze prać będę sama.. ***Tigrai nie pomogę Ci niestety, bo kompletnie o ciałach ketonowych nic nie wiem, nic nie słyszałam:-( Dobrze,ze wizytę masz tak szybko:-) *** Ja też idę w poniedziałek, będą dokładne pomiary maluszka. Moze wreszcie raczy rozłożyć nóżki????!!!! Ale już tracę powoli nadzieję na poznanie płci ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debiut
Tak jak nigdy do tej pory nie wypowiadałam się na pomarańczowo, tak tym razem to zrobię. Jestem stałą bywalczynią ale niezbyt aktywną, forum mi się podoba ALE te dyskusje która "pomarańczka" jest dobra a która już nie, to jest przegięcie! Mi komentarze pomarańczek zupełnie nie przeszkadzają (chyba że są obraźliwe - to co innego), jeśli mają ochotę się wypowiedzieć to co z tego?!? Niech mówią, czasem ich uwagi są przydatne. I zupełnie nie rozumiem tego naskoku na Lou_Lou_Lou, przecież nic złego nie powiedziała! Tylko że widać że skoro nie miała stałego nicka to już z założenia jest zła. Nie rozumiem też dlaczego osoby które nie dołączyły do grupy i nie upubliczniają swojego brzucha czy ciuszków nie mogą się wypowiedzieć?!? (Mamo6latki, dwie strony temu pisałaś że takich osób nie chcecie, teraz nagle chcecie tylko kulturalne, a właśnie wypowiedź Lou_Lou_Lou była grzeczna a i tak została objechana... a Twoja argumentacja się kupy nie trzyma). Jeżeli chcecie wypowiadać się tylko we własnym gronie to przenieście wątek na inne forum z hasłem dostępu i tyle! A udzielając się tutaj chyba każda z nas zdaje sobie sprawę że to forum odwiedzają i czytają różne osoby więc o co te pretensje? I wcale nie trzeba analizować 300 stron wątku żeby mieć coś do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debiut przeczytaj zatem moje posty jeszcze raz bo chyba ich nie zrozumiałas. Co innego dołaczyć do jakiejś grupy w sposób kulturalny a co innego wtrącić sie ni z gruchy ni z pietruchy- o to chodzi. Wątek był stworzony po to, żeby zgrała się tu grupa pewnych kobitek- i tak też się stało, ale pomarańcze ciągle wtykają swoje 3 grosze. a to skaczą na Topke, a to na KMM, teraz na Lou- chcą dołaczyć do wątku to niech wpiszą się do tabelki napiszą parę słów o sobie- który tydzień ciaży jak się czują- czyli to o czym my piszemy ciągle, a nie zaczynają od pouczania i dawania złotych rad za każdym razem pod innym nikiem- bo widać po stylu pisania, ze tych pomarańczy nie ma aż tylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BAHATI
Weź się zajmij swoim blogiem zamiast bluzgac na pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczki...
Już dajmy sobie spokój, bo mamy6latki nie przegada. Klapki na oczach wszystko co nie czarne dla niej złe - nie ważne co i na jaki temat mówi. I ona to nazywa kulturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam wysłać z telefonu odpowiedź, ale coś mi zwisło i nie mogę. Dziewczyny ze stałymi logami... mam pomysł. Jeżeli do juta te jałowe i nic nie wnoszące dyskusje sie nie skończa proponuję założenie zamkniętego tematu na zamkniętym forum. Hasła powysyłałoby się na mailu i kazda dziewczyna która udzielała sie na naszym wspólnym mailu takie otrzyma. Przypominam tylko że jest to pomysł oczywiście do przedyskutowania. Dajcie znac co o tym myślicie czy tu, czy na mailu. Przykro mi na to patrzeć już. Z NIEKTÓRYMI pomarańczami nie da się dogadać. Waszym celem jest po prostu wejście tu i przyczepienie się do każdej rzeczy która wam się rzuci w oczy. Tak wam te wasze racje oczy zasłoniły. Każdy jest be, wy jesteście cacy. Jeżeli nie chcecie współpracować - poprzez współpracę rozumiemy oczywiscie kulturalne wypowiedzi,s zcunek do innych dziewczyn, nawet jeśli się nie zgadzamy z tym co mówi lub robi inna - mamy prawo zapytać, porozmawiać, ale KULTURALNIE, bo każdy ma prawo nie rozumieć - tak więc jesli nie chcecie współpracowac to trzeba sie będzie was po prostu pozbyć radykalną metodą. Bo i tak prócz obraźliwego w wiekszosci przypadków komentowania wypowiedzi i uczynków innych dziewczyn, decydowania, kto ma jakie IQ znajdowania zawsze zlej kontry na kazda nasza wypowiedź nie wnosicie nic do tematu a założę się że tęsknić nie będziecie (o ile jest was w ogóle więcej niż jedna smutna narwana osoba) i szybko sobie zbajdziecie nowy cel do hejtowania. Ale cóż. Kazdy ma jakiegoś bzika :D mama 6 latki, Messi, Żanetka39, anetach, nicka, Truj, K_M_M i cała reszta zalogowanych dziewczyn których nie wymieniłam, przemyślcie. Chyba ze proponujecie inny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziś już obrobiłam i mam troszkę czasu dla forum. Wysłałam właśnie meila ze zdjęciem brzuszka z adresu mgdanska@o2.pl . U mnie pogoda fatalna , i dzidziuś się rozpycha, jakaś w ogóle kołowata chodzę , nic mi się nie chce . Ja jutro chcę pojechać do bratowej po ubranka dla małej , poprzebierać co mi się podoba i niech czekają, bo wydaje mi się że z praniem to troche za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Wreszcie się dzisiaj obrobiłam:-) Ja też prać miałam dopiero koło czerwca ale chyba zacznę p niedzieli bo coraz gorzej się czuje. Jest mi ciężko i wogóle mogła bym spać i leżeć na okrągło bo co chwilę pochodzę to zaraz brzuch mnie boli , a kręgosłup to już całkiem mi chyba wysiądzie, wstając z krzesła albo kanapy gorzej sapie niż moja 80 letnia babcia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie odpowiadajmy na zaczepki po prostu i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podNapięciem
dziękuję mamo6latki za przychylne słowa :) jednak zdaję sobie sprawę, że to nie jest mój etap ciąży i jestem z wszystkim daleko za Wami.. nie chcę Wam mieszać szyków, ale czyta mi się Was z wielką przyjemnością :) i dzięki Wam wiem czego i kiedy mogę się mniej więcej spodziewać :) wielką stratą będzie jeśli przeniesiecie to forum. jednak rozumiem, że możecie mieć dosyć głupich i pustych docinek ze strony wszystkich naprzykrzających się, którzy przegapili kilka ważnych lekcji w szkole. smutne :( Ja sama może nie jestem nie wiem jak doświadczona życiowo, bo mam 20 lat i czekam na swoje pierwsze dzieciątko, więc też w temacie ciąży jestem zielona.. ale takiego chamskiego podejścia ludzi chyba nigdy nie zrozumiem... Ale powiem Wam, że mi zawsze powtarzali rodzice,że nie można się przejmować czymś takim, nauczyli mnie być obojętną na takie chamskie ataki,jednak nie zawsze mi się to udaje.. a dlaczego ludzie się tak zachowują? krzyczą tak straszliwie? myślą, że jak kogoś zmieszają z błotem to zwrócą na siebie uwagę..? może zazdroszczą Wam, że mimo iż nie znacie się osobiście potraficie być dla siebie przyjaciółkami i wspieracie sie w trudnych chwilach? i takimi osobami naprawde nie warto sobie zaprzątać głowy.. :) ja się ogromnie cieszę, że trafiłam tutaj.. tylko jako czytelniczka co prawda, ale wyniose stąd napewko wiele cennych wskazówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !:) jeny.. jeden dzień mnie nie było, a ile nadrabiania.. jaka akcja dzisiaj sie zrobiła.. :S to w temacie dzisiejszych dyskusji powiem tylko tyle, że faktycznie nie wszystkie 'pomaranczowe' komentarze są chamskie i wulgarne, ale też nie wszystkie nie są. nie można mierzyć wszystkich pomaranczy jedną miarą, tak jak nie można każdego człowieka mierzyć jedną miarą. tak jak mama6latki napisała(o ile dobrze zapamietalam) ze kolor na jaki się pisze nie ma znaczenia.. chodzi o to żeby pisać kulturalnie :) jak ktoś potrzebuje wyładowania to niech wyjdzie gdzieś na polankę i się wykrzyczy.. pomoże, gwarantuje :) głupie naskoki na mnie czy też na inne przyszłe mamy.. komentowanie stanu IQ czy ogólem racji poglądów... no można się z czymś nie zgadzać.. ale to że się z czymś nie zgadzamy czy nie podzielamy czyjejś opinii nie znaczy ze to coś jest złe.. jest po prostu inaczej pojmowane.. a to nie zmienia wartości na gorszą... to tyle w tym temacie :) z serii co u mnie? hmm u mnie dzisiaj pozytywnie :) piekna pogoda od rana, słońce wysoko na niebie :) od rana poprzesadzałyśmy z mama kwiatki, później obie łapałyśmy trochę słońca.. :) a na sam koniec zrobiłam w końcu od dawna wytęsknionego grila :) ale było pyszne :) po tym przesadzaniu kwiatków ( w sumie to sie troche nanosilam, choć unikałam cieżarów) troche brzuch mi twardniał, więc potrzebny był dłuższy odpoczynek.. ale już jest dobrze.. bol spojenia i bioder ciągle jest, szczególnie jak leże i mam się podnieść.. ooo.. wtedy to jakbym miała się rozlecieć na pół. :/ Mały dzisiaj sie rozpycha dosyć ostro.. od rana udeptywał mój pęcherz więc skutecznie latałam do toalety co 20 minut :) łobuz mój :) aaa jeszcze zostałam taką ciocią po sąsiedzku :) sąsiadka urodziła dzisiaj w nocy córeczke :) termin miała na jutro a mała jaki kolos ! aż byłam w szoku. 4150g i 58 cm :) ale poród bez żadnych komplikacji i już jest po :) tylko pozazdrościć :) oby u nas też było tak gładko i szybko i bez żadnych komplikacji i bezboleśnie :)(chyba za dużo wymagam ) :D no i bym zapomniała..! co do tego Twojego pomysłu Lou_.. wydaje mi się że mogło by to usprawnić trochę funkcjonowanie forum.. przynajmniej obyło by się bez docinek i obrażania kogokolwiek.. tak więc jesli jest głosowanie to jestem za :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Moge dopisac sie do tabelki? U Nas dzisiaj ladna pogoda:)Co do wyprawki to mamy Juz lozeczko materac,przewijak,wanienke itd., Wozka nie mamy,a Wy??? Ciuszki po synku troche mam,ale kupujemy bo cos rozowego tez musi byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Moge dopisac sie do tabelki? U Nas dzisiaj ladna pogoda:)Co do wyprawki to mamy Juz lozeczko materac,przewijak,wanienke itd., Wozka nie mamy,a Wy??? Ciuszki po synku troche mam,ale kupujemy bo cos rozowego tez musi byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia jasne że się dopisuj :) tylko tabelkę musisz odkopać z jakiejś wcześniejszej strony :) może przy okazji też dołączy do tabelkowego grona AMarzena27 ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia żeby dopisać się do tabelki musisz się cofnąć kilka stron, tam gdzieś ona w tyle została :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jeśli chodzi o ból spojenia łonowego, to mi nawet to przeszło.Wyleżałam się w kwietniu w czasie przeziębienia i teraz tylko boli jak robię jakieś "piruety";) Ale za to boi mnie w pachwinach i ostatnio jak długo siedzę to "nawala" kręgosłup. Ale ogólnie to nie jestem jakoś bardziej zmęczona, ale też na jakieś zakupy wielkie nie chodzę. Jak długo spaceruję to mnie trochę brzuch boli to muszę chwilkę siąść. No i spać mi się cały czas chce, ale to może z powodu aury. No i niestety mam zaparcia, ale to może z powodu przyjmowania żelaza. Ale zaczęłam jeść śliwki i inne metody na tego typu problemy. A macie jakiś większy apetyt? Bo ja ostatnio co parę godzin jestem głodna... Co do przeniesienia forum z kafe - ja jestem przeciw. Właśnie taka forma mi odpowiada - każdy może się wypowiedziedzieć, czasami trafiają do nas dziewczyny, żeby się poradzić. A to że niektóre pomarańczki mają inne zdanie - cóż taki jest świat, obowiązuje zasada "agree to disagree" :) A jeśli ktoś was obraża to po prostu ignorujcie (jak de facto Bahati, którą ktoś cały czas atakuje), jak ktoś spamuje to ja klikam na "zgłoś do usunięcia" i tyle. Rzeczywiście są od czasu do czasu trolle, którym przyjemność sprawia, że się denerwujemy, ale rada na to ignorować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...Alicj a metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...Mieszko Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... Lenka K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Mareczek Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07... Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 18.07...Melania elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07...dziewczynka fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka IGA Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07... misia2889........24.......2..........wielkopolskie...16.07..dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×