Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Lou - ja myślę że albo z przeciążenia jako takiego przy igraszkach albo zastałaś się w tym miejscu. Ja wczoraj też zdychałam z tego powodu - znaczy z powodu bólu. Więc wiem co czułaś;/ niagara1212 - Ja będę prała pieluszki też. I wyprasuję. Jak u Was pogoda? U mnie słonko wyłazi ale chłodno. A z nowości mój M stwierdził że będzie kładł obiecane mi płytki na balkonie w czerwcu. Na co ja tylko zamrugałam oczami bo stwierdził że docinac będzie je na balkonie. A ja mam zamiar już mieć w pokoju dla małęj praktycznie ułozone na fest i znowu okna myć? No nie wiem jak to będzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Ja wczoraj w biedronce chciałam te ręczniczki kupić... i jako jedyna rzecz to właśnie one nie dotarły :o bosko... może dzisiaj będa? No i dzisiaj na wizytę ide... ciekawe co tam u niuni :) No i ciekawe ile wazy ;) Obstawiam 2kg... pod koniec 30tc wazyła 1400 dziś koniec 33tc to nie powinna wazyć więcej niż 2100. no i pewnie żelazo dostanę, bo mi w badaniach jakaś taka lekka anemia wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoloco
mnbvc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG - powiem Ci, że lekko mnie taka sytuacja stresuje. W pierwszej ciąży było to samo - zagrożenie przedwczesnym porodem, hormony, a potem... przenosiłam 2 tyg:/ Mam nadzieję, że teraz tak jednak nie będzie i uda mi się rozpakować przed 40ym tyg. x anetach18 - to, że urodziłaś zgłasza szpital. Na tej postawie po porodzie przychodzi do Was położna środowiskowa. Tak przynajmniej u mnie było. x Lou - ja tak miałam wczoraj po myciu okien:P Pewnie trochę się nadwyrężyłaś, jednak w ciąży kondycja, mięśnie i stawy nie te. x mamo 6latki - to powodzenia u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny poranek... Ojej, ale mnie wczoraj wymęczyło ;(. Dziś też mnie boli żołądek, ale już mniej troszkę... Messi29 - jeszcze odniosę się do bransoletek przeciw komarom. Na mnie one kompletnie nie działały. Dziewczyny czy skurcze przepowiadające to są takie pojedyncze twardnienia brzucha i ból taki jakby miesiączkowy? KMM - te poszerzenia to miejsca na brzuszek.. Nie lubię bez przymierzania czegoś kupić albo chociaż obejrzenia na żywo, bo potem takie są efekty. Dobrze, że Twoja uczennica jednak przyszła :P Margrit - ja cały czas biorę Femibion, wcześniej brałam Pharmaton Matruelle, ale mi nie spasował i 3 x 2 Magnezu dziennie, a moja córeczka tydzień temu na wizycie ważyła 1300 g, więc wielkoludem na pewno nie będzie po witaminach. Maite - gratulację dla Synka :) Mamo 6 latki - daj znać, co i jak po wizycie, trzymam kciuki :) A ja ostatecznie kupiłam taką sukienkę dokładnie w tym kolorze : http://www.voila.pl/494/lu04n/?1 krój taki jakby trochę ciążowy, bo pod biustem odcięta, a potem ją zwężę u krawcowej i też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjk......................
,kmjhgfc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie skończyłam pasować!!!! JUppiiii!!!!!:-D Jeszcze się pierze ostatni komplet pościeli i kocyki ale to już pikuś:-) Wysłałam parę zdjęć z wyprawką i teraz to muszę poukładać rozmiarami i najmniejsze "wcisnąć" w komodę:-) *** Kurde to ja będę chyba piła po pół tabletki tych witamin a na wizycie zapytam co robić???? Piję właśnie Maternę:-( *** Co do wymazu to jak pójdę to będę miała skończony 34 tydzień więc może wtedy każe coś zrobić???? **** Lou nie pomogę Ci, bo ja nie miałam takiego bólu; po igraszkach z mężem to jedynie skurcz mnie czasem chwyta nogi, chociaż zaraz! raz mialam taki skurcz od pleców przez całą nogę, to było dość bolesne i długo się utrzymywało ale potem przeszło. Musiałaś jakąś akrobatyczną pozycję przyjąć :-D *** Od przyszłego czwartku w Lidlu mają być body z krótkim lub długim rękawem i takie spodnie - jakby półśpiochy bez stópek, fajnie wygladają i chyba warto się wybrać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa mnie te moje twardnienia brzucha nie bolą wcale, są nieprzyjemne ale niczym nie przypominają miesiączkowych. Pewnie dopiero te przepowiadające są bardziej bolesne... Kapris jakie hormony brałaś w poprzedniej ciąży i kiedy odstawiłaś? Ja nie chciałabym przenosić, bo mój Wojtuś i tak jest spory jak na swój wiek... no chyba, że zastopował - jutro się okaże! Mamo 6 latki powodzenia na wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez muszę., bo tak chwalicie :) Te pieluchy tetrowe to ile tam kosztują? Jest jakaś promocja czy zawsze sa? Poza tym chwalą babki strasznie pieluchy stamtąd, chyba nabędę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde gdzie jest mój post!? :( wrrr! Messi super wyprawka, też podoba mi się ten leżaczek-bujaczek z Bright Starts! :) Nie martw się tą Materną, pewnie coś poprawili w składzie, jeśli rzeczywiście wpływały na wagę dzieci! Ale i tak warto zapytać lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa no świetna ta sukienka!!!! Bardzo mi się podoba:-) *** Niagara ja też piorę pieluszki, w ogóle wszystko piorę, łącznie z ochraniaczami na szczebelki:-) Potem prasuję ale tylko ten jeden raz. Nie piorę tylko takich wyjściowych lepszych ciuszków, w sumie i tak pewnie dopiero po ok miesiącu się je założę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapris my to z jakiejś innej bajki , mamy tego samego lekarza i te same imiona dla córek u mnie też Olga ma być ;-) Napewno będę męczyła doktorka o cc . Wczoraj jak się naczytałam u was o tych skurczach przepowiadających to zaczął mnie boleć wieczorem brzuch nisko że aż chodzić nie mogłam i musiałam leżeć cały wieczór trwało to ze 3 godziny , czułam jakby brzuch mi miał pęknąć , ale chyba aż tak długie nie mogą być te skurcze? nie mam pojęcia co to było na szczęście dziś jest trochę lepiej tylko strasznie mi duszno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie było mnie od srody mam mnustwo do nadrobienia... :) w piatek byłam na wizycie z dzidzia wszystko wporzadku przepisał mi DOLOMIT VIS i NOSPE FORTE mam brac 3 razy dziennie mam brzuch cały czas twardy i skurcze łydek mnie łapia ostatnio jak mnie złapał to niechciał przejsc ponad 5 min trwał darłam sie i płakałam z bólu M obudziłam i nie wiedział co sie dzieje ból okropny... W sobote zamówilismy wózek :) TAKO ACOUSTIC jest zajefajny heheh na poczatku czerwca łóżeczko zamowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam własnie na nasza poczte... widze ze na forum cos sie dzialo znowu... musze zaczac czytac zaległosci bo nie jestem w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że zdecydowałyście się na piękne imię Olga - bardzo ładnie, sama bym tak córkę nazwała, gdyby nie fakt że noszę to cudowne imię :D u mnie chyba jednak zostanie Adusia. Poszłam dziś do takiego droższego lumpka z tych moich i znalazłam kosz super ciuszków po 1zł! Kupiłam sporo :) Śliczne były jak na 1 zł, jak niektóre w tańszych lumpach które są wycenione, na prawdę jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałam się z zakupów na taki lezaczek, przyda się jak będe zabierała maleńką na działkę i w domu zresztą też, żeby dziecko trochę urozmaicone życie miało a ni tylko w ten sufit, dorosły by tego nie wytrzymał :D http://allegro.pl/mummy-love-lezaczek-bujaczek-nosidelko-nowosc-i3244727570.html ten ostatni beżowy kolor. I z zakupów już tylko kosmetyki i załóżmy że to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie wiem ze juz byla dyskusja na ten temat ale cos nie daje mmi spokoju kupilam nowa pralke z beko i jest tam funkcja prania ciuszkow niemowlecych i dzieciecych iiiii w tym programie tmp jest ustawiona na 90C wydaje mi sie ze to za duzo ma ktos taki program i pral moze dzieciece rzeczy na metkach jest 30 40 stopni mozna w 90 prac pieluchy ale ciuszki normalne ah sama nie wiem na szczescie jest unkcja ze mozna zmniejszyc tmp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala - tak jak niagara napisała - nie ma co czytać :). Ja też się zastanawiałam nad TAKO, ale one są naprawdę ciężkie... Messi29 - super wyprawka.. Widzę, że masz już wszystko... Bardzo fajna mata.. To chyba Rainforest - mam rację? Eh tylko ja jestem taka zacofana z deka.. Jestem trochę do tyłu, bo komunia i wesele, a wiadomo, że trzeba coś dać.. No, ale w czerwcu będę nadrabiać.. Lou - czekam na zdjęcia na poczcie:) Olga - fajne imię, ale siostra cioteczna mojego męża o tym samym nazwisku ma Olga, nie chcieliśmy powielać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicka cieżko się Ciebie czyta przez brak interpunkcji :) Ja prałam w 40 stopniach, równiez uwazam ze 90 to za duzo. Ale chyba można to przestawić. Zdjęcia będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MESSI- o matko, aż mi oczy na wierzch wyszły jak zobaczyłam ile masz tych ciuszków! He he skąd Ty tyle ich wzięłaś? A ile czapeczek i w ogóle... Ciekawe czy dzidzia zdąży wszystko włożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 90 stopniach to albo będą malować albo się skurczą ,więc nie polecam. Ja dziś znalazłam łóżeczko z szufladą mniej więcej takie jak chce i to jest z materacem a cena bardzo przystępna jak wróci maż to może zamówi bo ja to mam tak jak Petussa budżet ograniczony, komunia chrześnicy, mały remont i jeszcze mąż jakieś sprzęty ma kupować bo rozkręca mały interes więc 2-3 miesiące cienkie będą i trzeba się wyrobić w limicie. Jak myślicie może być ? http://allegro.pl/lozeczka-teak-z-szuflada-materac-g-p-k-danpol-i3236614784.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, rzeczywiście masz tyle ubranek , że nie musisz nic kupować. Te ubranka są słodkie , takie malutkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lkjhg
;lkjhgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicka ja też prałam kolorowe ciuszki w 40 stopniach, tylko przy białych i przy pieluchach pokusiłam się na 60 stopni:-) Mam tak samo jak Ty ten program ale powiem szczerze, ze bałam się go użyć. Moze białe mocno zabrudzone rzeczy np. pieluszki tetrowe w nim prać? Używam go tylko do białych podkoszulek męża, ze względu na swoją pracę zużywa ich mnóstwo:-) *** Patussa - Rainforest dokładnie:-) *** No jest tych ciuszków trochę, wszystkich na pewno nie zdążę użyć ale są to różne rozmiary i się zaparłam,ze póki mam czas to przygotuję wszystko:-) Mąż jak to widział to się śmiał, ze wygląda to tak jakby on gdzieś wyjeżdżał i z wszystkim zostawałabym sama hihihi *** Marzena fajne to łóżeczko, bardzo podobne do mojego a materac chyba ten sam; ja jestem zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena mam takie samo łóżeczko tylko, że białe :) Od tego samego sprzedawcy. Chciałam bez szuflady ale się pomylili i przysłali mi z :) więc miałam jeszcze taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgbjm
bhbhn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi jestem pełna podziwu :D Gorzej będzie jak okaże się ze mówimy ' o jak dużo' a własnie ona bedzie miała wystarczającą ilość a my bedziemy musiały prać co drugi dzień :D znajac moje szczęście to własnie tak będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×