Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

anetach wiedziałam ze nie wytrzymasz :-D żeś sie uparła ;-) Nie wiem o co chodzi z ta tabelką... poucinało niektorych, ale chciałabym żebyście wiedziały ze to nie specjalnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889- dopisz się do tabelki bo ja nie znam was wszystkich i nie wiem kogo brakuje. Wróciłam z usg, moja królewna waży 1645 g czyli tak przeciętnie może do 3 kg dociągnie zobaczymy ale raczej nie więcej , co do długości tego mi nie podał lekarz. Jak będzie mała to może szybciej mi spadnie brzuch. Dzisiejsza pogoda mnie wykańcza i słońce i pochmurno , czuję się strasznie a lekarz do mnie że trzeba było wybrać termin na zimę bo teraz to czekaja mnie obrzęki i duszności. Pocieszył mnie niesamowicie, ach ci lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kurde, tyle się napisałam i komputer padł:( napiszę tak w skrócie na tel także nie patrzcie na błędy:p a więc byłam u lekarza. Mały waży 2260 (34tc) i termin wg om i dzisiejszego badania ten sam czyli 3 lipiec. Od dzisiaj zaczynam już wizyty co 2 tyg. Na kolejnej wizycie pobieramy wymaz., Atamta widzę że byłyśmy "sąsiadkami". Ja kiedyś kiedyś mieszkałam w Rąpinie. O drezdeneckim szpitalu słyszę cały czas dobre opinie ... Wczoraj kupiliśmy wózek-Tako Laret oraz znaczną czesc wyprawk. ... Na razie to tyle-resztę spróbuję dopisać później ale już na kompie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka- to pochwal się wózeczkiem:) Dla mojego męża też podoba się Tako Laret ten imitacja lnu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia wyślij maila na lipiec_2013@o2.pl z prośbą o hasło i napisz na forum z jakiego maila wysłałaś, żebyśmy mogły Cię zidentyfikować - np. at...a@wp.pl :) Anetach no mam nadzieję, że szyjka jest ok bo sam obniżony brzuch jeszcze o niczym nie świadczy - może mały inaczej się ułożył. Trochę mi wieczorem puściło a łobuziak tak szaleje teraz, że brzuchol mi skacze :D AMarzena ciesz się z rozmiarów córci - poród lżejszy będzie ;) Optymistko świat jest mały :) No ja też o Drezdenku same dobre opinie słyszałam. Kiedyś jednak słyszałam super opinie o Międzyrzeczu i zdecydowałam się tam na cc i to był błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka- to pochwal się wózeczkiem:) Dla mojego męża też podoba się Tako Laret ten imitacja lnu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :). Anetach fajna karuzelka i dywan xx Optymistka85 - to jak już będziesz mieć dostęp do komputera pochwal się zdjęciami na poczcie. Ładnie rośnie Twoja dziecinka. xx AMarzena - chyba dokładnej długości dzidziusia lekarz Ci nie poda, bo maluchy są już spore i takie pozginane w maminych brzuchach. xx Ja tak jak Marzena miałam wczoraj wizytę u lekarza. Pocieszył mnie, że te obrzęki to normalne i już tak zostanie. Ciśnienie miałam podwyższone 150/90 niby on mówi, że nie dużo ponad normę, ale kazał mi założyć zeszyt mierzyć ciśnienie 4 razy dziennie o stałych porach i gdyby te wartości były podwyższone kilka razy z rzędu mam dzwonić do niego.. No i jak od początku ciąży moja córcia niziutko jest bardzo ułożona, przyjrzałam się, to ciągle mi wpisuje skróconą szyjkę, ale nic prócz Fenoterolu nie dostaje na to, jedyne co mam zwracać uwagę na plamienia/bóle i odpoczywać. Pytał się mnie nawet czy na pewno się nie przemęczam jak zalecał, już mu miałam powiedzieć, że nie, codziennie biegam maraton... A co do rozmiarów to moja córcia podskoczyła troszkę. Ostatnio ważyła 1300 g, wczoraj 1700, a więc w 2 tygodnie 400 g urosła, ładnie. xx Mam do Was pytanie o tą promocję na Dady w Biedronce. Będziecie je kupować? Myślicie, że warto? Mnie kuszą te dwójeczki, ale zastanawiam się czy nie kupić i tak małej paczuszki 1, bo nie wiem czy te 2 nie będą za duże na początku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Lou__ - no bo kurde chce już układać wszystko w pokoiku P Uparta , wredna baba ze mnie;D .AMarzena27 to będziesz miała śliczna kruszynkę;) .optymistka85 czekamy na fotkę wózeczka;) A mały facecik przybiera ;D .Patussa18 ja kupuje te 2 w biedronce;) Na wcześnieszej promocji ładnie im zeszły i teraz znowu są;D JA myślę czy kupić jedną czy dwie paczki;D Ale na początek kupię 1 a jak dostanę kasę z zusu to zobaczymy czy jeszcze będą;) Ja ten najmniejszy rozmiar mam z pampersa bo była promocja mam 2 paczki. 2 na początek zdają mi się że będą za luźne na te suche dupki:P .Dziś u mnie słoneczko choć chłodno ale nadają burze więc co się dziwić . Dziś radosna wizyta w ZUS achhh uwlbiammmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola fajna ta Twoja karuzelka wczoraj cos mi nie chciało się otworzyć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ja tez się wybieram do biedronki po te 2:) biorę jedno opakowanie, jedynki zamierzam kupić pampersa. zamierzam też kupić krem na słońce nivea bo jest bardzo dobra cena 18zł a w rossmanie ostatnio patrzyłam to kosztował 30... odebrał wczoraj opis tego rezonansu no i na szczęście potwierdziło się że nie ma jakiegoś znacznego pogorszenia tych nerek. co prawda poszerzenie ma już 17mm a norma to chyba 9mm ale podobno to jeszcze nie jest jakiś tragiczny stan. mogłam za to zobaczyć dokładnie swoją dzidzię jak się układa w brzuszku:) mój brzuch nie jest gigantyczny ponieważ mała jest główką w dół ale buzię ma zwróconą w lewo więc pupę wypina w prawą stronę:) gdyby patrzyła na mój kręgosłup to bardziej by mi brzuch wypięło:) Cieszę się że z waszymi maluszkami wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi się coś wychwycić z tego rezonansu wyślę to na pocztę. to jest stopklatka tak jakby frontu mojego brzucha a małą widać bokiem:) może będziecie mogły ją zobaczyć;) dzięki temu wiem że Natalka ma ok 48cm oczywiście nie jest to dokłdny pomiar ale zawsze coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymistka85- twój dzidziuś to naprawdę spory :-) Powiem szczerze , że spodziewałam się że moja Olga będzie większa bo przez ostatnie tygodnie brzuch i się dużo powiększył. Ciekawe co doktorek powie w piątek pewnie znowu zacznie mnie męczyć o naturalny poród a zacznę go męczyć o cc i tak będzie w kółko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara - ja byłam na dopplerze, a ponieważ dwa usg 3d nie wyszły, to próbowała zrobić ale buzię miał tak schowaną że tylko kawałek widać było, zależy od ułożenia W mojej przychodni nie dostali kasy na ginekologii i nie umawiają czy ciężarna czy nie już wcale ;P Kumacie ? Messi - ja na takie coś dostałam Furaginę i Clotrimazol - też nic nie czułam, tylko ja azotynów nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo to zdjęcie jest super teraz dopiero widzę jak dziecko jest ułożone , co gdzie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko sama byłam zaskoczona;) jakie to szczęście zobaczyć w całości nie;) usg już dawno na to nie pozwala;) a teraz przynajmniej nie mam wątpliwości gdzie i co mi wypycha:) na całym badaniu widać jak się rusza, obraca, pokazuje rączki:) super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Poszukiwanie "idealnego" wózka zakończone :) ufff! Wybraliśmy w końcu Tako Laret, ostatecznie wybieraliśmy między nim, a Jedo Fyn Memo - Memo przegrał ze względu na (naszym zdaniem) niedopracowaną spacerówkę, materiał budki wisi z tyłu (tak jak w starszej wersji wózka), jest co prawda sznurek, który można zaciągnąć, ale jak rozłożyliśmy spacerówkę na płasko to ten materiał się zsunął się z pleców spacerówki :/ W Larecie wszystko jest ładnie przyszyte. Z kolei minusem Lareta jest to, że jest trochę cięższy od Memo, ale mieszkamy na 1 piętrze i stelaż będę zostawiać na parterze, więc targać będę tylko gondolę. Za zestaw z adapterami i fotelikiem Cybex Aton 2 zaproponowano nam w sklepie cenę 2000 zł, a z fotelikiem Aton 3- 2080 zł, taniej w necie nie znalazłam. Co do innych tematów (do wszystkich się nie odniosę, bo nie pamiętam - sorki) to koszule w Biedronce rzeczywiście super jakościowo, ale niestety dla mnie za duże, w S-ce bym się teraz utopiła, a co dopiero po porodzie, szkoda...Pieluszki z Dady zamierzam kupić 2, a 1 z Pampersa Premium Care, są teraz w Rossmanie za 49,90 zł 78 szt - to dobra cena?? Dziewczyny brzuszki śliczne i jak zwykle zaskakuje różnorodność ;) Cieszę się, że z Waszymi Maluszkami wszystko dobrze! Dietowo zdjęcie z rezonansu rewelacja!!! Mój Wojtuś ponoć leży tak samo, tylko drugim bokiem, więc mogę to sobie teraz lepiej wyobrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit - no to szał z przychodnią :O Dietowo - trzymam kciuki za Twoją córeczkę, super zdjęcie, wszystko widać i już spora Twoja niunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) *** Dietowo super zdjęcie:-) ale aż mi się coś robi jak patrzę na to maleństwo takie wyściskane i pokrzywione:-( Ale jeszcze troszkę i już wyjdą nasze maleństwa:-)!!!!:-) Cieszę się razem z Tobą z wyników rezonansu:-) *** Anetach ładny dywanik i karuzelka:-) Ja się zastanawiam nad karuzelą Tiny Love Wyspa Marzeń albo Fisher Price Rainforest, spróbuje upolować używane, bo się bardziej opłaca:-) *** Patussa mi też się szyjka skracała w pierwszej ciąży od końca siódmego miesiąca, w sumie to liczę na to,ze jak pójdę w poniedziałek na wizytę to też się okaże, że coś tam się już zaczyna dziać :-) Ja się tylko tego boję,że bóle parte nadejdą a szyjka będzie nie skrócona i nie będzie rozwarcia:-/ Twoja córcia to kruszynka przy mojej:-) *** Moja córcia to nawet większa od synka Optymistki! Zaczynam się już powoli stresować hihihih *** Co do pieluch to ja mam tylko jedną paczkę 1, bo jak córcia będzie ważyć 4 kg to i tak przerzucę się pewnie szybko na 2. Chciałam sprawdzić ofertę Biedronki ale nie ma gazetki od 23 maja???:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) *** Dietowo super zdjęcie:-) ale aż mi się coś robi jak patrzę na to maleństwo takie wyściskane i pokrzywione:-( Ale jeszcze troszkę i już wyjdą nasze maleństwa:-)!!!!:-) Cieszę się razem z Tobą z wyników rezonansu:-) *** Anetach ładny dywanik i karuzelka:-) Ja się zastanawiam nad karuzelą Tiny Love Wyspa Marzeń albo Fisher Price Rainforest, spróbuje upolować używane, bo się bardziej opłaca:-) *** Patussa mi też się szyjka skracała w pierwszej ciąży od końca siódmego miesiąca, w sumie to liczę na to,ze jak pójdę w poniedziałek na wizytę to też się okaże, że coś tam się już zaczyna dziać :-) Ja się tylko tego boję,że bóle parte nadejdą a szyjka będzie nie skrócona i nie będzie rozwarcia:-/ Twoja córcia to kruszynka przy mojej:-) *** Moja córcia to nawet większa od synka Optymistki! Zaczynam się już powoli stresować hihihih *** Co do pieluch to ja mam tylko jedną paczkę 1, bo jak córcia będzie ważyć 4 kg to i tak przerzucę się pewnie szybko na 2. Chciałam sprawdzić ofertę Biedronki ale nie ma gazetki od 23 maja???:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 876rydhcvjkb.
';l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwójnego posta, to kafffe mnie wkurza! Wklejam w takim razie uaktualnioną tabelkę, Misia dopisz sie:-) NICK ...........Wiek .. Ciąża ....Wojewódz ..DataPorodu..PłećDziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...Alicj a metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07...Lenka ???? Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...Mieszko Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... Lenka K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Mareczek Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07... Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. .Rozalia atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec misia2889......24.......2....wielkopolskie...16.0 7..dziewczynka Maja .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 18.07...Melania elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka AMarzena 27.27...(1stracone)...lubelskie...23.07...dziewczynka Olga Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07...dziewczynka fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1......lubelskie......29.07.. .dziewczynka IGA Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07... *** Znalazłam tą promocję:-)Rzeczywiście się opłaca, za 156 szt tylko 49,99zł. Moze jutro tam zajrzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BNM7852
HJK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny ;-) Możecie mi powiedzieć, ta Biedronkowa promocja od jutra, tak? Będzie trzeba lecieć z samego rana, bo znając życie do południa już nie będzie. Wiecie co, ta dziewczyna która rodziła kiedy przyszłam do szpitala urodzila córcię godzinę po tym jak wyszłam ;-) Dziewczyna która jej towarzyszyła to moja znajoma więc zaraz mi na fb dała znac że ją zmotywowaliśmy do parodu ;-) Co się jeszcze okazało - ta fajna położna to była wieloletnią przyjaciólką mojej świętej pamięci cioci która za życia pracowała w szpitalu i jest znajomą mojej mamy - zamierzam bezczelnie powołac sie na znajomości i poprosić, zapytać czy mogłaby być przy moim porodzie. Zobaczymy czy da radę. Łóżeczko na poczie ładne, tylko za bardzo "obwieszone" - ale to moje zdanie, ja lubię rzeczy proste zwykłe i skromnie wyglądające ;-D ale też będę brać białe. Messi ja mam podobnie - jedną paczkę 2 - 5 kg, te biedronkowe kupiłabym już 3 - 6 kg. Znam swoje możliwości i zalożę sie, że urodzę niezłego byka hahaha ;-) Co do tabelki - Messi wkleiłaś jeszcze starsza niż ja ;-D Ponieważ nie zmienione są moje dane i nie ma znowu chyba tych "świeższych" dziewczyn. Ja nie wiem już ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi 29 - ja mam problem z przedwczesnymi skurczami i szyjką od 16 tygodnia już. Miał mi założyć pessar, ale stwierdził, że jak skurcze po Fenoterolu ustały to nie ma sensu, dla mnie to dziwne, no ale cóż.. Ja mam nadzieję, że malutka wytrzyma do 38 tygodnia i już.. I w sumie nastawiam się powoli na sn.. Chyba, że jeszcze coś z okulistą coś ugram. Ile Twoja córcia waży? Przepraszam, ale tyle Was jest, że nie pamietam, ale domyślam się, że powyżej 2 kg. P.S. Mam już dosyć tej kafeterii, nie ma tu jakiś moderatorów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×