Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Gość margrit i metafora
jak zwykle "najmądrzejsze":-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:-) Na początek gratuluję dobrych wyników usg! I witam nowe mamusie:-) Nicka piszesz o preparacie Bio Oil, że jest taki dobry i Ty go stosujesz? Nie mogę jakoś znaleźć w interecie od którego miesiąca można go stosować? Ja w piewrszej ciąży najpierw smarowałam się oliwką dla dzieci, potem specjalnymi balsamami ale i ak miałam rozstępy okropne!:-( Taki urok skóry chyba:-( Narobiłyście smaka tymi przekąskami. że ho ho! Ja w odróżnieniu od Was w święta apetyt miałam nie do opanowania, teraz na szczęście się zmniejszył ale te słodycze mnie gubią:-( czas z tym coś zrobić, przynamniej zakupy odpowiednie (owoce, suszone owoce...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicka a ile za Bio Oil płacisz w aptecte, bo na allegro znalazłam go za 29,50zł a w aptece pewnie dużo droższy??? A inne dziewczyny co stosujecie????? Już chyba rzeczywiście czas coś zacząć wklepywać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch mikołajów dostałam Pharmaceris zapobiegający rozstępom, więc liczę, że zrobiły Mikołajki dobry wywiad w aptece i rzeczywiście jest dobry. Tylko ja nie lubię smarować się i raz na dwa dni jak mi się przypomnito to robięi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i te nowe i te "stare" gratuluje dobrych wynikow usg i rosnacych szkrabow :) u mnie szampan bezalkocholowy tez juz czeka i to az dwie butelki bo idziemy do ciezarnych znajomych :) ja robie jablecznik z ciasta francuskiego :) a co do takich przekaseczek to na cieplo np. serek panierowany i usmazony na oleju, albo paroweczki w ciescie francuskim, albo szybkie i niezawodne koreczki na ktore tez mam ochote :) u mnie apetyt wraca :D wkoncu zaczely mi spowrotem smakowac krewetki :D i powiem Wam ze ja np. uzywam fety z niepasteryzowanego mleka ale tez po obrobce termicznej :) wiec nie ma co przeginac z zakazami :) narobilyscie mi ochoty na te roladki z wedzonego lososia z serkiem :D ja uzywam balsamu z firmy palmer's nie wiem czy w polsce tez jest, na piersi i osobny na brzuch uda i pupe kiedys gdzies slyszalam ze fajny jest z gerbera przeciw rozstempom a prawda jest taka ze jak ktos ma mega tendencje do rozstepow to zaden krem nie pomorze jedynie co to wyskoczy ich mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam, że ten bio oil jest dobry i ponoć dostępny w rosmanie??? Ja chyba właśnie naniego się skuszę. A z czego robicie te koreczki dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam, że ten bio oil jest dobry i ponoć dostępny w rosmanie??? Ja chyba właśnie naniego się skuszę. A z czego robicie te koreczki dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zapachnialo tym lososiem wiec pewnie koreczki beda z tego :) a tak to np. ser feta plus oliwki i kawalek papryki, albo np. owocowe winogrono z jakims innym owowcem, albo serek zolty kawalek papryki, to chyba zalezy od tego na co ma sie ochote :) a ten serek chranowy o ktorym jedna z was pisala to kupujecie gotowy czy robicie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja serek chrzanowy kupuję gotowy z Turka bodajże. A u mnie zmiana planów sylwestrowych jednak idziemy do znajomych. Prawie same mamusie a ja w trakcie;) Zatem łosoś łososiem ale zrobię jeszcze 2 sałatki. Jedna będzie z pieczarkami jakiś smakowity przepis wyszperałam a druga warstwowa z papryką kurczakiem i sosem czosnkowym. A słuchajcie jak to jest z tym czosnkiem. Bo już słyszałam różne opinie można czy nie można oczywiście w normalnych ilościach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyjmuję do wiadomości, że nie można czosnku :] ! Robiliśmy na święta jedną sałatkę z pieczarkami, była ohydna, podgotowane pieczarki, ogórek konserwowy i nie pamiętam co jeszcze, ale była obleśnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta brzmi smacznie :) ale czy tak samo smakuje to ja nie wiem :) nie ryzykujac sie nie dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalala
U nas sałatka hit od lat jest właśnie z pieczarkami i ogórkiem konserwowym. Na pewno nie jest ohydna, wszystkim zawsze smakuje :) Pieczarki kroi się w paseczki podsmaża bez żadnego tłuszczu dopóki woda, którą puszczą nie odparuje całkowicie. Mniej więcej tyle objętościowo co usmażonych pieczarek kroi się w kosteczkę ogórka konserwowego i cebuli - jak bardzo ostra to nieco mniej. Bazą jest zwykły ugotowany biały ryż. Miesza się wszystko razem z majonezem, solą i pieprzem. Jest pyszna, naprawdę. My na jutro robimy typową warstwową sałatkę gyros. Mam na nią wielkiego smaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam pieczarki pod każdą postacią:-) A sałatkę kiedyś robiłam bardzo podobną albo taką samą i mi smakowała:-) Pieczarki gotowałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi29 ja place za ten olejek 12funtow za 200ml na e-bayu stosuje sie go juz od pierwszych tyg rano i wieczorem zeby nawilzyc i przygotowac skore bo juz niedlugo zacznie sie rozciagac...mi pomogl wiec jak dla mnie produkt sprawdzony i zostaje przy nim... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotowałam bo tak było w przepisie i smak tych pieczarek fuuu .... Ale podsmażone pewnie inaczej albo konserwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty będą jutro:) a z tym olejkiem chyba i ja się skusze;) Trzeba w końcu o siebie zadbać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki za efekt, ja już mam gotową zupę cebulową, zaraz jeszcze jajka faszerowane zrobię, jutro roladki z łososia i tiramisu. I jeszcze dziś mamy fazę na zakup psa, wszystko przez sąsiadów ;P , u których dziś byliśmy i mają 2,5 miesięcznego psiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicka to dość drogi, właśnie sprawdziłam, u nas za tak duży prawie nie całe 80zł trzeba zapłacić. Ja znalazłam za 29,50zł ale 60 ml:-( Może wypróbuję taki mały??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. widzę że temat kremów na temat rozstępów powrócił. co myślicie o takich tańszych kremach np z firmy AA, ziaja itp. używałyście kiedyś takich? wiadomo że lepsze takie niż żadne ale tak się zastanawiam mad ich jakością- może są równie skuteczne jak te droższe więc po co przepłacać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistko powiem szczerze, ze ja w pierwszej ciąży stosowałam prze różne (Ziaja, Pharmaceris, Dr Irena Eris...) i rozstępy i cellulit mnie dopadły. Takie mam chyba ciało,że za bardzo nic na niego ma wpływu:-( Rozstępy na szczęście tylko z boku brzuszka a nie na środku i biust też sotał oszczędzony:-) Zamówiłam ten olejek Bio Oil tak żeby go poprostu wypróbować, bo nigdy nie stosowałam. Na cellulit mam z Perfecty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety doświadczenia w byciu w ciąży czy też mama nie mam ale spróbuje ten olejek. Kiedyś przyjaciółka mówiła mi żebym się smarowała smalcem o_O Zrobiłam wielkie oczy. Jakieś obleśne mi się to wydało. Margrit piesek fajna rzecz;) Ja mam swojego ze schroniska jest cudny choć mieszaniec nie zamieniłabym na innego;) Ale moje marzenie to cavalier king. No słodkie są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziaja, choć tania, uchodzi za dobrą markę, to samo Irena Eris. Ja mam balsam antycellulitowy i antyrozstępowy z Sorayi, kupiłam go jeszcze spoooro przed ciążą, ale kurde też smaruję się tylko po kąpieli, raz na dwa dni, a powinno się 2 razy dziennie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×