Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zagubiony pośród tłumu

Jestem odrzucony przez ludzi i skazany na samotność..przez moja brzydka twarz;-(

Polecane posty

Gość Zagubiony pośród tłumu

To takie niesprawiedliwe..kiedy przez swoje całe życie.przez 23lata ciągle musisz chować się przed spojrzeniami innych osób.. Ciągle musisz słuchać-boże jaki brzydal.. Ciągle być traktowanym jak człowiek szóstej kategorii.. Kiedyś myślałem że to minie.gdy dorosne.że przeciez dorośli nie mogą być tak płytcy.by nie znając kogoś.oceniać go..ale..nie..teraz..teraz jeśt najgorzej.. Teraz gdy pragnę..przeżywać chwilę i emocje.jakie moi rówieśnicy mają podane na tacy-miłość.przyjaźń.szczęście..ja mogę tylko się przyglądać z boku.. Nie mam prawa być szczęśliwym.. Bo mam bardzo brzydka twarz.. Bo jestem niewyjściowy.. A przecież pragnę tak niewiele..kochać..troszczyć się i opiekować ukochaną..być przy niej zawsze..budzic się obok i zasypiać w jej ramionach..mieć tylko dla niej czas..mieć z nią dziecko..dlaczego przez swoją twarz zasługuje tylko na łzy.ból i samotność?dlaczego oceniacie takich jak ja tak surowo..nie znając nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony pośród tłumu
Nikt nie czuje się tak jak ja?nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesteś chociaż wysoki?
hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sam pewnie byś chciał mieć piękność z plakatów czy tam rozkładówek playboya :P (nie wiem, czy tam są plakaty czy nie i niezbyt mnie to interesuje, ale no, wiecie, o co mi chodzi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxl be fresh
Wyolbrzymiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony pośród tłumu
.Jestem wysoki-ponad 190cm ale co to zmienia?nic..ludzie wciąż uważają mnie za potwora..jestem osoba inteligentna i dość wygadana.wrażliwa i kulturalną.do każdego podchodzę z uśmiechem i nie-nie chce pięknej dziewczyny!na Boga! Marzę o zagubionej jak ja pełnej kompleksów.może niepięknej lub nawet nieładnej dla innych chłopców istocie.na która przeleje całą swoją miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony pośród tłumu
Wiem że ciężko kogoś pokochać.nie znając go..więc może napisze tu ktoś-kto szuka tego co ja?mój mail sebkas@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo;(
jestem wysoka i brzydka karka.kar@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony pośród tłumu
Mam tak samo proszę napisz na mojego maila może nawiążemy jakiś kontakt i łatwiej nam będzie żyć w tym złym dla nas świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfggbbb
a ja niby ladna,i co z tego,jak nie mam szczescia w milosci...nie jestem miss,ale przecietna szczupla,a co poznam kogos kto chce ze mna ukladac zycie to zaczyna sie pieklo,bicie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatooo
Gdyby to tylko o brzydką twarz chodziło, to nie byłoby brzydkich ludzi w związkach małżeńskich, bo nikt nie miałby prawa ich pokochać. A jednak - jak śpiewa Grażyna Łobaszewska (nomen omen nie za pięknej urody) - "brzydka ona, brzydki on, a taka piękna miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony pośród tłumu
Nie rozumiem jak można bić kobietę tak mi przykro..ja bardzo szanuje kobiety..jeśli byś chciała popisać lub poznać-brzydkiego ale..normalnego chłopaka-napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony pośród tłumu
Nikt więcej się nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony pośród tłumu
Nikt więcej się nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ,
ze powinienes pierwszy napisac do tej dziewczyny skoro podala swojego maila , moze byc niesmiala z powodu braku urody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggg gggg gg
wiesz miałem kiedyś straszne problemy z trądzikiem - samooocena też spadła strasznie blizny do dzisiaj pozostały ale mam to gdzieś, jak ktoś na to patrzy i sobie coś tam myśli, przyzwyczaiłem się, zoobojętniałem i żyje dalej nie przejmując się innymi ludzmi Jestem sam nikogo nie szukam, chociaż podoba mi się pewne dziewcze - nie podrywam Jej ani nic, Ona też nic.... ;) i tak widocznie musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony pośród tłumu
Tyle że ja nie potrafię żyć sam..bo zawsze tak żyłem..pragnę bliskości.dotyku.czułośći..poczucia że ktoś na Ciebie liczy.wierzy.kocha.tęskni;-( tylko czy można pokochać prawdziwie chłopaka który ma brzydka twarz?no właśnie..bardzo bym chciał napisać do tej dziewczyny ale mam coś nie tak z poczta więc podam jej swój numer proszę jeśli to przeczytasz napisz 511366212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdxdssjj@/
Ja nie jestem brzydka ale jestem gruba i rozumiem jak sie czujesz . Chetnie bym z Toba popisala ale i tak wiem ze mnie skreslisz na samym poczatku dlatego ze jestem gruba , bo w Polsce nawet najbrzydsza dziewczyna ale z ladna figura ma lepsze powodzenie niz ladna z twarzy ale gruba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony pośród tłumu
Przestan nie jestem z facetów-pustych wyrokówcow i nigdy nikogo nie oceniam po wyglądzie a już napewno nie kobiety..jeśli chcesz proszę oto mój nr511366212 dziękuję wszystkim za wpisy:-)dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialem to
trądzik jest straszny potrafi spier... życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź.się powies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź.się powies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania909020321
Wiesz, to może zabrzmi banalnie, ale nie możesz po pierwsze budować swojej wartosci tylko na wyglądzie. Prawda jest taka, ze wygląd jest ważniejszy u kobiet. U facetów też, ale mniej. Natomiast nie ma nic gorszego niż facet nie dość, że nieatrakcyjny fizycznie to i niepewny siebie. Znam osobiście brzydkich facetów za to bardzo pewnych siebie. Zacznij się rozwijać zamiast narzekać. Skoro jak uważasz, masz niewyjściową twarz to bądź przynajmniej inteligentny, bądź fachowcem w swojej pracy, wtedy będziesz tez nieźle zarabiał... Na to kobiety bardzo poatrzą u facetów, nie mówię żebyś szukał jakiejś ktora poleci na pieniądze, ale jak będziesz zaradny i bardziej pewny siebie, tzn. będziesz umiał pokierować rozmowa, nie będzie po Tobie widać tego braku pewności siebie to będzie bardzo na plus. Bo u facetów taka pewność siebie i zaradność jest nawet ważniejsza niż wygląd. Zresztą nad wyglądem twarzy też można pracować, u facetów też, można nawet zrobic operacje plastyczną, jeśli np, masz brzydki nos, wystającą szczękę czy nie wiem co tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania909020321
Po prostu nie wiem dlaczego wbiłeś sobie do głowy, że ludzie Cie oceniają TYLKO po wyglądzie. na początku może i tak, ale później decyduje Twoje zachowanie czy też co sobą reprezentujesz. Brzydki facet, ale inteligentny, pewny siebie na wysokim stanowisku, zrobi o wiele lepsze wrażenie (na kobietach też), niż brzydki facet, mało pewny siebie co się boi odezwać... Więc zacznij skupiać się też na swoich innych atutach i przestan sie nad sobą uzalać bo to Ci w niczym nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania909020321
A no racje :D Ale może chociaż przeczyta to inny facet z podobnym problemem i wyciagnie wnioski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tego tematu to idiota tylko tak ładnie pisze i tyle. Wiem co mówię miałam z nim czelność bliżej się poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×