Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zagubiony pośród tłumu

Jestem odrzucony przez ludzi i skazany na samotność..przez moja brzydka twarz;-(

Polecane posty

autor nie ma sie jednak z czego cieszyc. od razu widac ze ma ona pstro we lbie. co to za teksty o gierkach i przegrywach? to nic innego niz nedzne stereotypy wymyslone przez wiekszosc spoleczenstwa, ktore np gowno wie o gierkach ktore w wiekszosci sa niesamowitymi, interaktywnymi dlugimi filmami. ja juz nie gram ale kiedys gralem i doskonale wiem co mowie. natomiast takie pos/rane stereotypy rozpowiadaja smiecie dla ktorych "wygrywem" jest np uchlewanie ryjow i obrabianie sobie nawzajem dup na imprezkach dla przyglupow, oczywiscie za plecami bo takie nedzne tchorze tylko tak moga pokazac swoja "odwage". poza tym widac tez ze sama sie oszukuje i ma nadzieje ze typek jest "przystojny". jestem gotow sie zalozyc ze jak go zobaczy i sie jej nie spodoba to szybko go oleje. nie mieszaj mu lepiej we lbie kobieto... zreszta, jak sama mu sie nie spodobasz to wiadomo ze on zrobi to samo. trzeba byc niesamowicie wyjatkowym kims zeby byc z kims kto nie podoba sie z wygladu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, AutorTematu30 napisał:

teraz,zaznaje bolesnym spojrzeń i tak bardzo raniących komentarzy.

Jeśli ktoś jest tak płytki i podły, to nie przejmuj się nim, źli ludzie są tego nie warci. Każdy z nas spotkał się z ostrą krytyką, olej takich, bądź sobą i nigdy nie wątp, że jesteś wartościowym człowiekiem. 

13 godzin temu, AutorTematu30 napisał:

niektórzy po prostu na miłość nie zasługują..

Każdy zasługuje na miłość. 

13 godzin temu, AutorTematu30 napisał:

Bo nie znają jej smaku .a związek z kimś takim jak ja,kimś,kto nie zaznał miłości nawet od rodziców,byłby toksyczny,zwłaszcza dla tej drugiej strony.

Głód miłości nie jest niczym toksycznym. Surowo siebie oceniasz. 

13 godzin temu, AutorTematu30 napisał:

bardziej tolerancyjni dla potworków

Nie przejmuj się pustymi ludźmi oceniającymi książkę po okładce. 

Powodzenia. Koniecznie musisz zmienić myślenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi .Cóż,fakt, jestem zdziwiony,że Zapomnianaaa właśnie zwróciła uwagę na moje wypowiedzi,czytałem jej wcześniejsze wpisy z innych tematów,i faktycznie jest..dość radykalna..Zapewne pisząc do mnie,za jakiś czas mi również by się oberwało. Co do koleżanki wyżej..To nie tak ,że wszyscy są puści .Przecież nie jest pusta większość społeczeństwa .A te wszystkie spojrzenia,komentarze,pochodzą w 99procentach od kobiet,wystarczy wyjsc na ulicę..Wyjście do sklepu czy na miasto wiąże się dla mnie z mega stresem .A gdy widzę te pogardliwe odwracanie głowy,czuje się bezwartościowym odpadem..Nie przejmuj się?Ciężko..Zwłaszcza że własną akceptację budujemy na bazie tego,czy inni nas akceptują..Wiem,ze mam charakterystyczna, brzydką twarz..Tylko że nie rozumiem,dlaczego takie osoby jeszcze bardziej dokonują takim jak ja..zawsze staram się pomagać innym,będąc ostatnio w Anglii kilkanaście razy musialem być tłumaczeń choćby w szpitalu,i to była dla mnie frajda,choć byłem np po11 godzinach pracy..Ale mimo to zawsze jestem tym gorszym..Zabawne że nie dość że jestem skazany na samotność,przez to jak wygladam-jestem realista,to jeszcze ludzie cisną mi za wygląd .Takie podwójne upokorzenie za coś,na co nie mamy wpływu..piękny koleś,który nie szanuje kobiety,będzie usprawiedliwiony przez część kobiet..Bo przecież taki słodki..A ty,który nic nikomu nie zrobiłeś,jesteś tępiony jak pedofil..I drugie przemyślenie..Wielu niepełnosprawnych ma również defekty twarzy..Ale przecież takich ludzi nie można krytykować,wyśmiewać,komentować .To niemoralne..Ale nas już tak..Zauważacie te hipokryzję?I nie da się niestety zmienić myślenia o sobie ..Choć wiem,że jestem inteligentny i wrażliwy..To już nie mam sił udowadniać każdemu,ze mam jakąś wartość,pomimo brzydoty..Po próbie samobójczej od 11 lat walczę z depresją.. Dochodzące do tego liczne fobie, lęki..I choć jak każdy mam uczucia..Świat sprawia,że myśli o tym,by zniknąć,często dodają otuchy..Każdy dobry człowiek zasługuje na miłość?Być może .Ale warto dodać że dla większości wielu dobrych,lecz brzydkich ludzi nie zasługuje nawet na szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×