Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Zagubiony po艣r贸d t艂umu

Jestem odrzucony przez ludzi i skazany na samotno艣膰..przez moja brzydka twarz;-(

Polecane posty

Go艣膰 wujek dobra raddaa
"mia艂am z nim czelno艣膰" buahhahaha, nie u偶ywaj s艂贸w, kt贸rych nie rozumiesz. Poucz si臋 troch臋 a potem lepiej poznawaj kogo艣.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Autor

Witam..Przypadkiem trafi艂em na sw贸j stary temat..c贸偶,lata min臋艂y,depresja tylko spowodowa艂a jeszcze wi臋ksze zamkni臋cie w sobie..C贸偶,pragnienie uczucia zosta艂o,ale niedawno sko艅czy艂em 30 lat..i wiem,,偶e niekt贸re marzenia nigdy si臋 nie spe艂nia..Ze niekt贸rzy rodzac si臋 ju偶,s膮 skazani na odrzucenie i samotno艣膰..Przez tych 9 lat prze偶y艂em wiele z艂ych chwil,pr贸by samob贸jcze,wizyty u psycholog贸w..Obroslem w skorupe,by nie da膰 si臋 zrani膰..nie potrafi臋.odczuwac ju偶 rado艣ci czy szcz臋艣cia..Nawet pasja,kt贸ra by艂a dla.mnie ca艂ym 偶yciem,daje tylko chwile uniesienia.. Poczucie bezsensu,pernametne poczucie smutku..Brak si艂 na cokolwiek..Ale trudno..Wida膰 tak.musi by膰..W gronie.osob,kt贸re.jako tako mnie akceptuj膮, wci膮偶 jestem weso艂y,wygadany.. Dobra.mina musi by膰..Tylko gdy nikt.nie.widzi..Po ciemku.. P艂yn膮 gorzkie 艂zy..Pozdrawiam wszystkich,kt贸rzy uczestniczyli w moim temacie..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 on1993
2 godziny temu, Go艣膰 Autor napisa艂:

Witam..Przypadkiem trafi艂em na sw贸j stary temat..c贸偶,lata min臋艂y,depresja tylko spowodowa艂a jeszcze wi臋ksze zamkni臋cie w sobie..C贸偶,pragnienie uczucia zosta艂o,ale niedawno sko艅czy艂em 30 lat..i wiem,,偶e niekt贸re marzenia nigdy si臋 nie spe艂nia..Ze niekt贸rzy rodzac si臋 ju偶,s膮 skazani na odrzucenie i samotno艣膰..Przez tych 9 lat prze偶y艂em wiele z艂ych chwil,pr贸by samob贸jcze,wizyty u psycholog贸w..Obroslem w skorupe,by nie da膰 si臋 zrani膰..nie potrafi臋.odczuwac ju偶 rado艣ci czy szcz臋艣cia..Nawet pasja,kt贸ra by艂a dla.mnie ca艂ym 偶yciem,daje tylko chwile uniesienia.. Poczucie bezsensu,pernametne poczucie smutku..Brak si艂 na cokolwiek..Ale trudno..Wida膰 tak.musi by膰..W gronie.osob,kt贸re.jako tako mnie akceptuj膮, wci膮偶 jestem weso艂y,wygadany.. Dobra.mina musi by膰..Tylko gdy nikt.nie.widzi..Po ciemku.. P艂yn膮 gorzkie 艂zy..Pozdrawiam wszystkich,kt贸rzy uczestniczyli w moim temacie..

Czy masz jakie艣 wady genetyczne na twarzy? Na czym polega Twoja brzydota? Mo偶e masz z艂膮 energi臋, kt贸r膮 wszyscy wyczuwaj膮?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Serce

Psychologowie to raczej s艂aba pomoc, my艣l臋, 偶e przyda艂aby Ci si臋 psychoterapia, popracowanie nad swoim poczuciem warto艣ci, tym, co czyni Ci臋 wyj膮tkowym, psychoterapeuta powinien to z Ciebie wyci膮gn膮膰. Bo widzisz, kto艣 jest w swoim mniemaniu brzydki jak noc, a obiektywnie ta "brzydota" to nie g艂贸wny pow贸d tego, 偶e ludzie si臋 od Ciebie odwracaj膮. Samo nastawienie do 偶ycia, dba艂o艣膰 o siebie potrafi wiele zmieni膰. Nie rezygnuj z siebie nigdy, cho膰by艣 mia艂 ju偶 nawet z 40 lat, jedynie Ty sam dla siebie mo偶esz by膰 przyjacielem i pomoc膮, nikt inny. Trzymaj si臋!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Autor

Dzi臋kuj臋 za odpowiedzi..C贸偶,niekt贸rzy po prostu rodz膮 si臋 brzydcy.. Poczucie warto艣ci?Nie znam tego s艂owa..Trauma z dzieci艅stwa zabi艂a we mnie jakiekolwiek poczucie w艂asnej warto艣ci, odebra艂a poczucie bezpiecze艅stwa..Je艣li od rodzica s艂yszysz wyzwiska i dostaniesz strach oraz 艂zy,ci臋偶ko,nawet.majac 30 lat,uwierzy膰,偶e od obcych os贸b mo偶esz otrzyma膰 bezinteresownie ciep艂o..I prosz臋 tu nie m贸wi膰 o odcinaniu si臋 od przesz艂o艣ci,bo Ci,kt贸rzy wiedz膮 o czym m贸we,sami przyznaj膮,偶e.to niemo偶liwe..Psychoterapia.. Jasne..ale p贸ki co z racji ci膮g艂ych wyjazd贸w za granic臋 zwyczajnie nie mam ma nie czasu..I sam czuje,jak spadam coraz bardziej w d贸艂..Pogodzilem si臋 z tym,偶e pewnie wszystko sko艅czy si臋 samob贸jstwem..W zasadzie tylko siostra,to,偶e musz臋 jej pomaga膰 finansowo i czysto ludzko,trzyma mnie przy 偶yciu..Z艂a energia? Je艣li zaznales tyle krzywd od ludzi,na starcie zamykasz si臋 w sobie,mo偶esz si臋 wr臋cz wydawa膰 zmierzly i oschly,ale to maturalna obrona-nie da膰 si臋 zn贸w zrani膰..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie nie

tacy sa ludzie, zdradzieckie, falszywe ku/rwy patrzace tylko an wyglad, ktore nic nie robia tylko obrabiaja sobie dupy nawzajem za plecami i uchlewaja ryje a najlepszymi przyjaciolmi we wszechswiecie sa tylko i wylacznie jak czegos potrzebuja a jak maja cos zrobic to nagle czasu brakuje. lepiej byc brzydkim i odrzuconym przez tych smieci patrzacych tylko na wyglad, niz zadawac sie z nimi tylko dlatego ze cie moga lubic bo masz ladny ryj. ja w zyciu bym nie chcial miec takich falszywych przyjaciol ktorzy lubia mnie tylko z powodu mojego ladnego ryja - wiekszosc zadaje sie ze soba tylko dlatego. tez bys chcial miec ladny ryj i przyjaciol ktorzy lubia cie tylko dlatego? ja nie. naucz sie miec na nich wy...e. zreszta kolo 40 kazdy i tak zacznie wygladac jak gowno 馃槃 tyle wart jest wyglad ale je/bane tepaki tego nie rozumieja...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 on1993

Kolego. Poszukaj konieczne innych ludzi. Wolontariat, z mo偶e... forum dla brzydkich? Na pewno s膮 jakie艣 zloty. Wiesz, ja sam pi臋kny nie jestem. Nie wiem, co to znaczy brzydki? Odstaj膮ce uszy? Du偶y nos? Prosz臋, zag艂臋b mnie w ten temat.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 7.01.2020 o 20:36, Go艣膰 Autor napisa艂:

Dzi臋kuj臋 za odpowiedzi..C贸偶,niekt贸rzy po prostu rodz膮 si臋 brzydcy.. Poczucie warto艣ci?Nie znam tego s艂owa..Trauma z dzieci艅stwa zabi艂a we mnie jakiekolwiek poczucie w艂asnej warto艣ci, odebra艂a poczucie bezpiecze艅stwa..Je艣li od rodzica s艂yszysz wyzwiska i dostaniesz strach oraz 艂zy,ci臋偶ko,nawet.majac 30 lat,uwierzy膰,偶e od obcych os贸b mo偶esz otrzyma膰 bezinteresownie ciep艂o..I prosz臋 tu nie m贸wi膰 o odcinaniu si臋 od przesz艂o艣ci,bo Ci,kt贸rzy wiedz膮 o czym m贸we,sami przyznaj膮,偶e.to niemo偶liwe..Psychoterapia.. Jasne..ale p贸ki co z racji ci膮g艂ych wyjazd贸w za granic臋 zwyczajnie nie mam ma nie czasu..I sam czuje,jak spadam coraz bardziej w d贸艂..Pogodzilem si臋 z tym,偶e pewnie wszystko sko艅czy si臋 samob贸jstwem..W zasadzie tylko siostra,to,偶e musz臋 jej pomaga膰 finansowo i czysto ludzko,trzyma mnie przy 偶yciu..Z艂a energia? Je艣li zaznales tyle krzywd od ludzi,na starcie zamykasz si臋 w sobie,mo偶esz si臋 wr臋cz wydawa膰 zmierzly i oschly,ale to maturalna obrona-nie da膰 si臋 zn贸w zrani膰..

Witaj. Zagladasz tu jeszcze ? Mysle ze cos nas laczy... laczy nas samotnosc i odrzucenie, brak urody i pewnosci siebie : (聽

Jesli chcesz napisz bo istnieje ktos podobny do Ciebie...

  • Sad 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 7.01.2020 o 16:42, Go艣膰 Autor napisa艂:

Witam..Przypadkiem trafi艂em na sw贸j stary temat..c贸偶,lata min臋艂y,depresja tylko spowodowa艂a jeszcze wi臋ksze zamkni臋cie w sobie..C贸偶,pragnienie uczucia zosta艂o,ale niedawno sko艅czy艂em 30 lat..i wiem,,偶e niekt贸re marzenia nigdy si臋 nie spe艂nia..Ze niekt贸rzy rodzac si臋 ju偶,s膮 skazani na odrzucenie i samotno艣膰..Przez tych 9 lat prze偶y艂em wiele z艂ych chwil,pr贸by samob贸jcze,wizyty u psycholog贸w..Obroslem w skorupe,by nie da膰 si臋 zrani膰..nie potrafi臋.odczuwac ju偶 rado艣ci czy szcz臋艣cia..Nawet pasja,kt贸ra by艂a dla.mnie ca艂ym 偶yciem,daje tylko chwile uniesienia.. Poczucie bezsensu,pernametne poczucie smutku..Brak si艂 na cokolwiek..Ale trudno..Wida膰 tak.musi by膰..W gronie.osob,kt贸re.jako tako mnie akceptuj膮, wci膮偶 jestem weso艂y,wygadany.. Dobra.mina musi by膰..Tylko gdy nikt.nie.widzi..Po ciemku.. P艂yn膮 gorzkie 艂zy..Pozdrawiam wszystkich,kt贸rzy uczestniczyli w moim temacie..

Witaj. Nie wiem co o tym my艣le膰, jak ubra膰 w s艂owa to co siedzi mi w g艂owie. Mo偶e gdyby艣 chcia艂 porozmawia膰 o swoich problemach, jestem tu. Czasem lepiej wygada膰 si臋 obcej osobie przez internet ni偶 bliskim. Mnie r贸wnie偶 dobija samotno艣膰..聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Autorze szkoda ze tu nie zagladasz jesli kiedykolwiek sie tu pojawisz daj znac moze to siebie szukamy... a moze juz odnalazles swoje szczescie czego Ci zycze...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

to pisal Autor i on tak o sobie mysli i jest to bardzo przykre ze takie ma zdanie o sobie... moze gdyby pojawil sie ktos kto by go pokochal napewno nie krytykowalby sie tak strasznie... byc moze juz odnalazl szczescie bo od dluzszego czasu sie nie udziela... ciekawe co u niego...

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nie da sie napisac do niego bo nie jest zalogowany wiec gdzie mam napisac... moze kiedys odczyta to co tu napisalam i sam sie odezwie.. a moze jest juz szczesliwy przeciez ilez mozna byc samotnym do cholery... kiedys to Zycie powinno sie usmiechnac...

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

ciekawi mnie autor tego watku nie wiem czy faktycznie jest tak jak o sobie pisze ze jest nieatrakcyjny ale ja mysle ze nie jest tak z nim zle mysle ze moze jest nawet przystojny ale nie wiem bo go nie widzialam ale mysle ze po poprstu brak milosci brak dobrego slowa sprawia ze autor tak聽sie czuje i sobie to wmawia..聽 聽 wiem bo podobnie dzieje sie juz u mnie...聽聽czlowiek sam sobie dowala bo inni nie daja odczuc bys poczul sie inaczej lepiej by ktos powiedzial cos milego... to myslisz ze cos musi byc z toba nie tak mimo ze jest sie w miare ladnym albo jest sie ladnym ale czlowiek nie wierzy w to....聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 23.06.2020 o 20:54, Zapomnianaaa napisa艂:

brak milosci brak dobrego slowa sprawia ze autor tak聽sie czuje i sobie to wmawia..聽 聽 wiem bo podobnie dzieje sie juz u mnie...聽聽czlowiek sam sobie dowala bo inni nie daja odczuc bys poczul sie inaczej lepiej by ktos powiedzial cos milego...

I bardzo dobrze. Bardzo mnie to cieszy :)

Im mocniej si臋 do艂ujesz tym bardziej ja si臋 raduje :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dnia 24.06.2020 o 23:21, maq84 napisa艂:

I bardzo dobrze. Bardzo mnie to cieszy 馃檪

Im mocniej si臋 do艂ujesz tym bardziej ja si臋 raduje 馃檪

im bardziej cie to cieszy tym lepiej dla mnie bo potwierdza sie to聽聽ze jestes nikim zerem聽聽prawiczku 馃檪聽idz pograc w gry albo zarzyj leki bo nudzisz聽...聽aahhhh ja ciebie to boli i doluje ze mam na ciebie wywalone 馃檪聽 jak mnie to bawi haha 馃檪聽jestes naprawde psychiczny bo obserwujesz moj kazdy wpis i lazisz za mna po forum.... sam sie pograzasz聽 to forum to twoj los nic innego cie juz nie czeka 馃檪聽nie masz zajec ani dziewczyny jedyne co ci zostalo to wyrzywac sie na dziewczynach ktore cie olewaja聽馃檪聽 kiepskie masz zycie moze za robote sie wez ? nie wstyd ci tu sleczec dzien i noc pewnie rodzice cie utrzymuja przegrywie...聽馃檪聽czy ktos zaglada tu dla ciebie ? nie 馃檪聽a teraz przepadnij raz na zawsze i nie zasmiecaj tego watku bo zagladam tu tylko dla autora 聽馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 24.06.2020 o 23:21, maq84 napisa艂:

I bardzo dobrze. Bardzo mnie to cieszy 馃檪

Im mocniej si臋 do艂ujesz tym bardziej ja si臋 raduje 馃檪

jestes bardzo obrzydliwym osobnikiem i paskudnym tworem skoro cieszy cie cierpienie innych 聽im bardziej cie to cieszy tym gorzej dla ciebie 聽bo sam o sobie聽聽聽potwierdzasz to聽聽ze jestes bezempatycznym prostakiem聽

ps. podnieciles sie juz ze laskawie pisze w twoja strone ? jestes zalosny 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
13 minut temu, Zapomnianaaa napisa艂:

obserwujesz moj kazdy wpis i lazisz za mna po forum....聽

Czekam a偶聽znowu wpadniesz w depresj臋 i zaczniesz si臋 偶ali膰 jakie to masz smutne 偶ycie :)

Nie dlatego 偶e mnie ola艂a艣 ale 偶e mnie obrazi艂a艣聽gdy chcia艂em pom贸c. A聽tak si臋 nie robi.

Edytowano przez maq84

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
7 minut temu, Zapomnianaaa napisa艂:

jestes bardzo obrzydliwym osobnikiem i paskudnym tworem skoro cieszy cie cierpienie innych 聽im bardziej cie to cieszy tym gorzej dla ciebie 聽bo sam o sobie聽聽聽potwierdzasz to聽聽ze jestes bezempatycznym prostakiem聽

Tylko twoje cierpienie mnie cieszy i za ka偶dym razem sobie zwale jak tylko przeczytam 偶e zn贸w ryczysz do poduszki :)

Edytowano przez maq84

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hahaha on naprawde nie ma nic do roboty co za przegryw.... :D:D jak ja cie wysmiewam jakim zerem jestes聽馃槃聽zero ambicji.... moze idz porysowac samochodziki ? a nie pewnie i tego nie umiesz 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 godziny temu, Zapomnianaaa napisa艂:

Hahaha on naprawde nie ma nic do roboty co za przegryw.... :D:D jak ja cie wysmiewam jakim zerem jestes聽馃槃聽zero ambicji.... moze idz porysowac samochodziki ? a nie pewnie i tego nie umiesz 馃槃

Masz racj臋. Nie mam nic do roboty. Czekam na Tw贸j gorszy dzie艅 bym ja聽m贸g艂聽mie膰聽lepszy. I si臋 doczekam.

Wedy ja sie po艣mieje聽:D

Edytowano przez maq84

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej..Jestem autorem tego w膮tku..Maj膮c gorszy dzie艅,jaki艣 ma艂y do艂ek,chcia艂em odda膰 si臋 wspomnieniom i poszuka膰 sw贸j stary temat..Jeden z nich uaktualnilem w styczniu.I kompletnie o nim zapomnia艂em..My艣la艂em,偶e kogo mo偶e obchodzi膰..By艂em w ci臋偶kim szoku,cho膰 to te偶 milutkie uczucie,偶e pewna dziewczyna nie poddawa艂a si臋,wci膮偶 o mnie pami臋ta ,nawet zn贸w odwiedzila m贸j w膮tek w lipcu..A czytaj膮c s艂owa,偶e zagl膮da tu dla mnie . Poczu艂em si臋 milutko..Zapomnianaaa ,je艣li zechcesz,odezwij si臋 prosz臋..Zaskoczy艂a mnie Twoja determinacja..To mi艂e..Nie,nie odnalaz艂em szcz臋艣cia..I chyba ju偶 go nie szukam..Majac g艂臋bok膮 depresj臋,nie wiemy,jak smakuje szcz臋艣cie..A Tym samym nie mo偶emy swoj膮 osob膮 da膰 go komu艣 innemu..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Do tej jednej istoty,kt贸ra przez tyle miesi臋cy o mnie pami臋ta艂a..Naprawd臋 dzi臋kuj臋 Ci..To wyj膮tkowe uczucie ..Mo偶e to faktycznie przeznaczenie,偶e w艂a艣nie dzi艣 odnalaz艂em Twe wpisy..To mi艂e,偶e w 艣wiecie,kt贸ry Ci臋 nie akceptuje..kto艣 obcy,pami臋ta o Tobie..Niestety musz臋 Ci臋 rozczarowa膰..By膰 mo偶e wyobra偶a艂as sobie zakompleksionego ch艂opaka z pi臋kn膮 twarz膮,kt贸ry pisa艂 inaczej przez zani偶ona samoocen臋..Niestety..Naprawd臋 mam brzydka,dla niekt贸rych bardzo brzydk膮 twarz..Od p艂ci przeciwnej wci膮偶,szczeg贸lnie teraz,zaznaje bolesnym spojrze艅 i tak bardzo rani膮cych komentarzy..Zabawne..呕e kto艣 nas nie zna.. Nic mu nie zrobili艣my..A tylko za to ,jak wygl膮damy,traktuje nas jak kogo艣 z艂ego..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Skoro ju偶 zalogowa艂em sie tu-swoja droga wiele si臋 zmieni艂o na kafeterii ,kiedy艣 ,by odpowiedzie膰 na post,nie potrzebne by艂o konto 馃榾,chcia艂bym podzi臋kowa膰 wszystkim,kt贸rzy tu si臋 wypowiada艂i..Zw艂aszcza 偶e temat ma..8lat馃榾Wtedy by艂em zbyt pragn膮cym mi艂o艣ci marzycielem..Dzis wiem,偶e niekt贸rzy po prostu na mi艂o艣膰 nie zas艂uguj膮..Ale te偶 nie mog膮 jej da膰 komu艣..Bo nie znaj膮 jej smaku .a zwi膮zek z kim艣 takim jak ja,kim艣,kto nie zazna艂 mi艂o艣ci nawet od rodzic贸w,by艂by toksyczny,zw艂aszcza dla tej drugiej strony..Korzystaj膮c wi臋c z okazji..呕ycz臋 wam wszystkim,by艣cie byli prawdziwie zakochani..I szcz臋艣liwi..I troszk臋 bardziej tolerancyjni dla potwork贸w mojego pokroju .Pozdrawiam..Ps Zagubionaaa,b臋d臋 teraz ja czeka艂,a偶 si臋 tu pojawisz 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×