Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koniec swiata.,,,,,,

mój maz znow ma focha -nie wiadomo dlaczego?mam dosc

Polecane posty

Gość koniec swiata.,,,,,,

od rana chodzi z zawieszona mina -na pytanie o co chodzi mowi o nic ,ale widze po tonie jego glosu ze cos tam mu znow nie pasi......mam tego dosc ,wasi mezowie tez tak czesto maja focha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
może chciał się w nocy kochać a Pani nie chciała?? to znaczy chodzi mi o to że chciał od Pani czułości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia mia34
a do pracy sie księciuniu sfoszony nie wybiera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec swiata.,,,,,,
ma swoj warsztat wiec na sniadania sie zjawia -z jasnie zawiesona mina. Meleńka 88-a gdyby i nawet to czy ja zawsze dostaje to co chce?Czy kobieta zawsze musi miec ochote?a moze ma sie zgodzic i rano miec focha bo musiala!!! chodzi mi o to ze maz nigdy nie mowi o co mu chodzi -tylko swoim zachowaniem daje odczuc ze cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też tak czasem ma
wtedy pytam, czy ja mam rentgen w oczach i muszę wiedzieć o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz przesrane ja miałam
takiego byłego męża i wierz mi po paru latach a dokładnie 2 -uch nie mogłam patrzeć na jego sfohowny ryj , ryj pisze specjalnie bo inaczej tej twarzy nazwac się nie da , gdy to widziałam juz pod koniec dostawałam szału bo ilez mozna wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój nie ma nigdy focha
chyba bym oszalała z takim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justek76
przyzwyczaisz się a jak masz jeszcze małe dziecko to w końcu olejesz debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda ewka
Mój mąż nie miewa fochów. Czasem miewa wściekliznę i wrzeszczy nie wiadomo o co, ja też powrzeszczę sobie i za 15 minut jest ok. Takie mamy temperamenty. Fochów i nieodzywania się nienawidzę najbardziej na świecie. Nie wyszłabym za człowieka, który miałby takie fochy bo skończyłabym w więzieniu za morderstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja ......
to może spróbuj zmusić go do szczerej rozmowy .....powiedz mu wprost że źle się czujesz widząc takie jego zachowanie i czujesz się winna ale nie wiesz czemu ...więc albo niech szczerze mówi o co mu chodzi albo niech zmieni swoje podejście bo Ty masz po woli dość takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec swiata.,,,,,,
gadałam nie raz jak grochem o sciane -on juz taki jest i koniec piesni ,najgorsze jest to ze chodze wkurzona i dziecko to odczuwa-spieprzyl mi dzis caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZKA,MI,I.K.I
Tacy sa juz faceci albo dra morde o byle co ,albo zapominaja jezyka w gebie-autorko pokaz mu ze ty tez potrafisz robic focha o byle pierdoly np.zle odkurzony dywan itp....moze zauwazy za takie zachowanie jest smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali facet
ja bym sie do niego nie odzywala a jak mu przejdzie to prosila o wytlumaczenie o co mu chodzilo ,powiedz mu ze masz dosc jego dziecinnego zachowania i glupich fochow -jesli nie bedzie chcial ci tego wyjasnic to sie nie odzywaj az do skutku.Uswiadom mu ,ze tobie tez nie zawsze wszystko pasuje,a sie tak nie zachowujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufieufif
wspolczuje meza,ja bym nie wytrzymala z takim,moj to zupelne przeciwienstwo,jak ty mozesz z takim typem zyc?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamusią
Mój jest chyba mistrzem w obrazaniu się:) ale to ją olewam albo śmieje się że się nadmuchal albo pytań czy lekarza nie wezwac skoro mu głos odebrało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czak
To prawda, faceci dziś zbyt wiele zachowań przejmują od kobiet, choc do mistrzostwa w temacie focha pewnie im daleko. Jedna taka uracza mnie fochem 2-3 razy dziennie. Czasem nawet uda mi się domyślić o co jej chodzi, ale nawet wtedy, gdy pytam niczym w audiotele czy to własnie ten powód, odpowiada - nie nic mi nie jest. ://///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakas p.i.z.d.a. a nie facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czak że też chce ci się szperać w starych tematach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe,boli Was ze wy focha nie mozecie puścic jak wiekszosc kobiet bo mąz to robi i juz w ogole by sie nie odzywał,hehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×