Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanna......21

Topik jakich pewnie tysiące, czyli... Wyjechać czy zostać w PL?

Polecane posty

Gość joanna......21

Za rok kończę studia licencjackie. Własciwie za niecały rok, w czerwcu dokładnie. Mam możliwość wyjechania do UK od razu po licencjacie - mam do kogo jechać, mam tam ojca, u którego mogę za darmo mieszkać, który pomoże mi w znalezieniu pracy itd. Po roku mogłabym pójść na studia (zrobić mgr) w uk. Pieniądze na to by się znalazły. Wiem, że to dla mnie szansa na lepsze zycie, taki wyjazd, ale nie wiem sama :O jestem dość emocjonalnie związana z Polską, mam tu matkę, znajomych, jako tako poukładane życie... Wiem jednak, że po studiach w Polsce nie czeka mnie nic dobrego, już teraz nie mogę znaleźć pracy nigdzie, drożyzna szaleje i znając życie bedzie coraz gorzej :O Z jednej więc strony rozsądek mówi wyjedź, a z drugiej strony serce mówi zostań chociaż na mgr w Polsce i wtedy się zobaczy... Co myślicie, co byście zrobili na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob co chcesz, to twoje
zycie, nudne juz te topicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaa11231
Ja zaluje , ze nie wyjechalam od razu po ogolniaku. Skonczylam prawo w pl gowno mi to dalo.Potem w uk skonczylam drugi kierunek(nie prawo) i pracuje w zawodzie. zmarnowalam czas w pl. Moj maz skonczyl ekonomie w pl i tu drugie studia. Tez zalkuje ze nie wyjechal od razy po sredniej szkole.Powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onammmmmmm
Wyjedz. Ja skonczylam 3,5 letnie studia w Pl i ciesze się ze nie poszlam na magisterke bo byłaby to tylko strata czasu. Za granicą pracuje fizycznie bo nie liczy się dla nich polska szkoła. Mam kolezanke w pracy która też pracuje fizycznie a ma mgr. Takze nie warto kończyć. Jak juz to za granicą. Polski papier niezbyt sie tu liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpytejeza
ja bylam w podobnej sytuacji. po licencjacie wyjechalam. zaluje troszke ze tak pozno postanowilam studia fajne ale nie za wiele mi daly wpl jesli chcesz sie przekonac jak bedzie wyjedz . jesli czujesz ze masz za duzo do stracenia zostan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vgddyubvg
James mam mgr rachunkowosci I jakos dostalam peace with zawodzie mimo ze nie mialam doswiadczenia po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×