Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ojjjjeeejjjj

(zabawki)Znowu wychodzi na wierzch mój brak doświadczenia i

Polecane posty

Gość Ojjjjeeejjjj

znów mam problem. Czy Klocki JDLT łączą się z duplo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjjeeejjjj
A na dodatek zastanawiam się czy jeżeli sie nawet łączą to czy tworzywo z którego są wykonane bardziej przypomina to z lego duplo albo np. simba czy bardziej to z którego wykonane są klocki wadera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjjeeejjjj
Podpowiedzcie jeśli wiecie i miałyście do czynienia wcześniej. To się nezwykle rzadko zdarza że ktoś jest w tym temacie zorientowani i konkretny,a tymczasem mi bardzo zależy na informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie łączą się.... Mamy wszystko z duplo i niestety raz syn uparł się na takie dinozaury http://allegro.pl/klocki-jdlt-dinozaury-20-el-i2753940507.html , bo widział je w książeczce z Lego Duplo, a za żadne skarby nie można ich nigdzie kupić oryginalnych... Kupiliśmy więc te i masakra. Klocki od razu wyrzuciłam, by syn się strasznie wkurzał, że to nie pasuje do siebie.... Zostały jedynie dinozaury i jajko, które z resztą są ładnie wykonane, ale nie nadają się też do łączenia z lego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjjeeejjjj
TaMiła-dziękuje za cynk A z tego co pizesz to rozumiem że plastik z którego wykonano te klocki przypomina ten z duplo? Jest tak samo twardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzenie ze sie nie lacza
mam pelno jixinów i jdlt i normlanie lacza się z duplo. Moim zdaniem są lepsze niż duplo! Popatrz na te jixiny tam sa autka na baterie któe swiecą grają i same jezdżą. Klocki są swietne. Moj syn je uwielbia. Ma kilkanaście wielkich zestawów różnych klocków jakbym miala same duplo kupowac to bym zbankrutowała. Tez kiedys o to pytaląm na kafeterii zanim pierwszy zestaw kupilam i mi opowiadali ze badziewny plastik itd ale zaryzykowalam kupilam i powiem ci ze nie idzie poznac ktore sa podróby a ktore duplo. Trzeba tego napisu szukać bo tak to niczym, zupelnie niczym sie nie rożnią. No ceną oczywiscie się różnią i to znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllka
jixin lepsze o jdt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjjeeejjjj
Znalazłam chyba wartościową zawartośc jeśli o temat topiku chodzi także wklejam link żeby inni mogli skorzystać. http://blog4block.wordpress.com/przewodnik-po-podrobkach-lego/przewodnik-po-podrobkach-lego-lego-clones-guide/ Mi zależy na klockach wielkości tych lego duplo i troche tez pod dziewczynkę dlatego zadanie mam nieco bardziej utrudnione(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjjeeejjjj
A te jixin to są takie twarde jak duplo i tez tak brzęczą w pudełku jak duplo? Boję się żeby to nie było takie dziadostwo jak te wadera-straszne klocki mówię wam nie kupujcie nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to polecam jixiny
nie nie są takie jak wadera. Sama sprzedaląm właśnie cale pudlo wadera bo się nikt tym bawic nie chcial rozlatywały się. One sa jak duplo. Jak chcesz mogę Ci zrobić ich prawdziwe fotki i wyslac. Podaj jakiegoś maila. Mam dokladnie ten zestaw z królewnami ale i kilka innych z tej serii i najbardziej żaluje ze kiedys wywalilam 350 zl na pewien wielki zestaw duplo. Fajny, nie powiem ale za tą cenę mialabym kilka zestawów tych jixinów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjjeeejjjj
Mam jeszcze zestaw unico plus tez polecam bo wspaniały jest i łączy się z duplo idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to polecam jixiny
to tych nie znam. Zaraz poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to polecam jixiny
aa hello kitty to tez mam kilka zestawów. Nie kojarzylam ze to tak się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to polecam jixiny
ale nie ja nie mam uniko tylko jakieś big play coś tam. Wpisz w allegro klocki hello kitty. Tez są rewelacja i podobne do tych duplo, tylko nie wychodzą aż tak specjalnie tanio niestety. Te jixiny tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjjeeejjjj
Jeśli byśmogła to bardzo Cię proszę wklej foty i wypisz co warto a co nie chiałabym żeby ten topik posłużył również w przyszłości bo sama nie jeden raz niepotrzebnie wydałam pieniądze na bubel jakiś. Wklej tutaj-> www.voila.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuzka
Z lego duplo nic się nie łączy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elijah
Can I call you back? headline $500 installment loans fable suicide This mission is intended to show Orbital Sciences' ability to transport cargo to the space station. A successful flight may boost its chances for additional NASA work, and could attract commercial and scientific customers for the Antares rocket and Cygnus capsule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodger
How much will it cost to send this letter to ? cash advance flagler âStats donât mean as much as winning games (or) us working together to make the running game effective so that the passing game can be effective,â Wilson said. âWhen you balance out the two, thatâs when you win games and we definitely need to win games because the Super Bowl is here this year. Thatâs where I want to be.â

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grant
Have you got any ? guests latisse side effects 2014 bulky "(Pakistan's) agents and their protégés, the militants, are getting disengaged from the Afghan border and they have nowhere else to keep them and engage them, other than to push them to Kashmir," Singh said. "Their presence inside Pakistan is dangerous for the internal security of Pakistan."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo
A packet of envelopes diflucan compresse 500 The study also found that for new jobs, cognitive skills – such as leadership, communication and analytics – will be more in demand. By contrast, physical skills have declined over time, with the exception of near vision, which is necessary to read computer screens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jorge
I'm doing a phd in chemistry http://www.wonderbra.ca/innovation/ notice tenormine 50mg This is an attack to be studied closely, and thereâÂÂs no doubt that the NYPD has dispatched intelligence detectives to the scene to bring lessons learned home to New York. Likely, those will include how quickly and easily an armed band can transform an enclosed public space into an abattoir, along with the identities and backgrounds of the attackers. Should any them have ties to the metropolitan area, that data will be entered into the departmentâÂÂs files.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antwan
I'm not sure http://sarahparr.com/biography/ hydrochlorothiazide tablets Rachel closes her eyes a microsecond, relishing the calm, and doubtless wondering – as I did every time I breastfed my daughter – why all the world’s ills can’t be remedied in such a simple way. Why every argumentative colleague in a business meeting, every querulous politician and Brussels bureaucrat can’t be instantly silenced with a breast or bottle. Only then does she realise that all eyes are on her. They are not openly hostile, as they would be in France, where I was born and where a doctor shrugged and told my mother, 'Make your own mistakes, Madame,’ when she announced her intention to breastfeed, but they are curious, confused, uneasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booker
What's the current interest rate for personal loans? ventolin online canada It's not just the end of quantitative easing that markets are watching for; it's the end of near-zero interest rates. The Federal Reserve has maintained an ultra-low federal funds rate since late 2008 in an attempt to stimulate the economy. Powell, who joined the Open Market Committee in January, noted that 15 of 19 forecast participants at the most recent meeting said they don't foresee that rate increasing until 2015 or 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×