Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fghg

Rodzina mojego chłopaka mnie przeraża

Polecane posty

Gość fghg

Jak czasem bywam u niego w domy to tam się wszyscy wyzywają, córka z matką mówią do siebie nawzajem "idiotko, debilko, zamknij mordę...". Wszyscy ciągle wrzeszczą. Co gorsza to normalny stan rzeczy, wyzywają się tak, że u mnie w domu już dawno matka by mnie wywaliła na zbity pysk a za pięć minut rozmawiają jak gdyby nigdy nic. On się już na szczęście stamtąd wyprowadził. Nie zachowuje się jak oni, przynajmniej nie przy mnie. Ale ta jego rodzina mnie przeraża. On sam uważa, że oni są nienormalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhgt
Skoro tak uważa, to dobrze. Gorzej jakby było to dla niego coś normalnego, bo mogłabyś się spodziewać, że z czasem zacznie się tak zachowywać wobec Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijgegr
To zupelnie tak samo jak u mnie w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghg
No nie wiem czy jest się z czego cieszyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saoikoi
i tak może(ale nie musi) się tak zachowywać do ciebie bo w takiej rodzinie się wychował i moze przed tobą grać innego a naprawdę jest taki jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umilaj
A może on ma ich dość i dlatego się wyprowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghg
Tak, to również był powód jego wyprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam już
to dobrze, że oboje widzicie, ze nie chcecie tak zyc. Mozecie przenosic pewne rzeczy na siebie..a po co? jak zwiazek moze byc piekny głeboki pełen radosci dobra szczescia kazdej z 2 osob. dobrych słow, ciepła.. i tego wazm zycze jak moj;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
A on do nich też się tak nie zwraca przypadkiem? Ja bym się temu dokładnie przyjrzała. Niby spotykasz się z chłopakiem, a nie z jego rodziną, a jednak dobre kontakty z teściową itp. też są ważne. Poza tym skoro Twój chłopak wychował się w takim domu, może to tylko kwestia czasu aż sam zacznie się tak zachowywać. Może na razie jeszcze gra przed Tobą kulturalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakan umysłowy
czym skorupka za młodu nasiąknie.....itd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×