Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988ldz

Co do flaszki?

Polecane posty

Potrzebuję szybkiej rady, własnie się dowiedziałam że około 17 mamy mieć gości, chcą sobie dziś wypić flaszkę ( inicjatywa gościa, wcale mi się to nie podoba :o):o szczerze mówiąc nie jestem na to przyszykowana :o bo to dość nie oczekiwana wizyta która wyszła teraz. Macie jakieś szybkie propozycje? Ratujcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenkaa
ogórki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umilaj
Podaj obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
pozwalasz gosciom na takie zachowanie ? straszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-sledziki w kazej postaci -talerz wedlin( dobrze sie sprawdza salcesonik) -jakies sery -grzybki marynowane -ogorki marynowane -pieczywo na goraco flaki -bigos( mozna kupic w sloikach) kielbasa z piekarnika ponacinana jak na grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo:) my abstynenci:P wiec raczej takich "libacji" nie robimy a jesli juz to raz na ruski rok i zapowiedziane z góry :-/ tu niestety nie ma jak odmówić :). Pomysły super:) i nie trzeba na to duzo czasu. Dziękuję serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile sie zdecydujesz na karkowke lub schab natrzyj tylko czosnkiem sola i majerankiem,nawet jak nie zjedza bedziesz mialo na zimno do chleba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_kotami dziekuję Ci za podpowiedzi, akurat mam karczek i schaba zamrozonego, tylko czy sie rozmrozi:P ogórki, warzywa, wedline, grzybki tez mam:) Jakies ciacho dokupie, soki i bedzie dobrze :0 Coś tam na szybko wymysle :) Normalnie bym odmówiła, ale to ludzie z którymi się widzimy raz na ruski rok :-/ i maja dość daleko do nas :-/ Ehhh sobie dzień wybrali. Sorki za brak Polskich znaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×