Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Gość eN
przygarniecie mnie ? 175 cm 70 kg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że tak :) Ale musisz obiecać konsekwencję :) Że nie poddasz się szybko :) Jesteś już na diecie? Czy dopiero planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eN
obiecuje :) na diecie bylam juz tysiac razy ale ten tysiac pierwszy bedzie ostatni. albo sie uda albo nie. Ostatnio schudlam 8 kg ale teraz 3 do mnie wrocily. Jeszcze jak zrzuce z 8 to bedzie rewelacja :) wlasnie zaczelam zdrowym sniadankiem i oby czekolada (moja najwieksza zmora) mnie dzisiaj nie probowala kusic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellnet, tych miesni to na pewno nie spalilam bo np nogi i pupa wyglada duzo lepiej niz na poczatku cwiczen. killer i turbo spalaja do 600 Kcal i pewnie dlatego kazala mi jesc 1600 Kcal i jak bede cwiczyc to spale te prawie 600 i bedzie 1000 a tak to wychodzilo mi ze dziennnie zjadam tylko 400!! Juz wczesniej sama myslalam ze to nie jest dobre, ale balam sie zmieniac ze bedzie gorzej. Teraz jak mam od niej odpowiedz to zaczynam podwyzszac kalorie. od dzis +150Kcal i za tydzien znowu kolejne +150. Mam nadzieje ze od takich zmian nie zaczne tyc. ooooooooooooooooooo ogolnie to jestem zalamana. Staram sie jak glupia i jak zwykle robie cos nie tak :/ juz powoli brakuje mi sil. Do tego te swieta, jeszcze sie nie zaczely a juz jestem nimi wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy mogę do was dołączyć?? mało jest aktywnych topików a ja już raz odchudzałam się tutaj i wsparcie sporo daje :) przeczytałam że kilka z was też ćwiczy z Ewą ja zaczęłam 2 tygodnie temu i małe efekty już są :) co do diety to miałam sporą przerwę kilka podejść nieudanych ale teraz już jestem zmotywowana żeby schudnąć resztę zbędnych kilogramów. Chciałabym spróbować diety ok 1500kcl może mniej sama nie wiem jak będzie dobrze, wyliczyłam zapotrzebowanie dzienne przy ćwiczeniach 2303kcl przy obecnej wadze. Co myślicie? ile sobie wyznaczyć żeby chudnąć? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, wymiatasz - 15,5 kg jest Ciebie mniej. ja właśnie jeszcze tyle potrzebuję schudnąć :) A tak w ogóle to myślę, że nie ma co traktować słów Chodakowskiej jak wyroczni. Każda z nas swój rozum ma. Ja np. zjadam 1000 kcal, ćwiczę - co prawda nie codziennie i wtedy zrzucam około 400 kcal. mam mocne paznokcie, włosy też mi nie wypadają. czuję się dobrze, więc nie uważam, że mi to szkodzi. jem nawet więcej warzyw i owoców niż jak nie byłam na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem już po kawie z mlekiem i 1,5 jajka sadzonego na maśle. Czyli ja jadłam 1600 nieświadomie hehe i dobrze:):):) ja tak się zastanawiam w sumie czy naprawdę nie zmienić diety na 1500, bo gdzieś przeczytałam, że należy jeść wdg Ewy 1500-1800kcal przy jej ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka piszesz, że: " killer i turbo spalaja do 600 Kcal i pewnie dlatego kazala mi jesc 1600 Kcal i jak bede cwiczyc to spale te prawie 600 i bedzie 1000 a tak to wychodzilo mi ze dziennnie zjadam tylko 400!!" nie do końca to wychodzi, że zjadasz 400 kcal, bo w ciągu dnia organizm cały czas spala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meliska przytyłam w ciąży to miałam z czego zrzucać ;) teraz mam stałą wagę jak przed ciążą ale nie wyglądam najlepiej, brzuch się wylewa i ciało mało jędrne :( na pewno Tobie też uda się tyle zrzucisz ale wiadomo to wymaga wyrzeczeń. Ja ćwiczę z Ewą Skalpel i ona tam mówi na początku żeby do tych ćwiczeń jeść 1500-1800kcl a gdzieś na necie pisze że spala się 400kcl a Killer tak jak piszecie ok 600kcl więc jak ćwiczycie dużo zwiększcie trochę kcl ;) ja będę raczej jadła 1500kcl bo ćwiczę prawie codziennie. Spadki cm już są ale nie wiem jak będzie z wagą może mi stać bo zapewne mięśni mam zero i musi przybyć, nigdy nie ćwiczyłam wcześniej. Dziewczyny ale wy macie małą wagę ale rozumiem że dążycie do swoich ideałów, mi wystarczy ok 58kg nigdy nie ważyłam mniej i chyba nie chce bo lubię jeść i pewnie bym szybko przytyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę lepiej wyglądać, a nie mniej ważyć. Z Ewą zgubiłam ok 8cm w sumie-jadłam właśnie więcej jak 1000kcal, ćwiczę ogólnie 6 razy w tygodniu-albo 5 bez weekendów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, że jak dziewczyny ważycie lub ważyłyście około 70 kg to zazwyczaj po ciąży. strach się bać, bo ja w ciąży jeszcze nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ciąża robi swoje:) Ja z tym nie miałam większych problemów na szczęście, bo miałam +2 kg., ale mam brzuch skoszony przez rozstępy za to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, oblicz sobie swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie przy Twoim trybie życia. dobij do niego kaloriami zwiększając o 100/150 tygodniowo i ćwicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczyłam i wychodzi mi tak przy aktywności fizycznej od 3 do 5 razy w tygodniu: aby utrzymać wagę: 2343.76 aby schudnąć 1kg na tydzień: 1243.76 aby przytyć:) : 3443.76 tak więc nie jest źle, ale 1kg na tydzień to za szybko jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam dzisiaj świetny kalkulator, skorzystajcie: http://vivalavita.pl/kalkulator/multikalkulator.html --- czarna a od kiedy ćwiczysz i jak często? mi spadło w sumie 5cm w 2 tyg ale ja mam oponkę na brzuchu i boczki głównie tam najwięcej mi leci, na razie wałkuję Skalpel bo na Killer nie mam kondycji. --- meliska każda kobieta inaczej przechodzi ciążę i nie wiadomo jak będzie u Ciebie więc nie ma się co bać na zapas, nie ma co ukrywać że większość w ciąży je ile chce i spełnia swoje zachcianki to potem po dziecku ma ponad 70kg ;) dla mnie motywacja jest większa schudnąć po ciąży niż jakbym przytyła bez tego bo ciało się zmieniło znacznie. Idę ćwiczyć a potem zliczę ile kalorii zjadłam, nigdy tego nie robiłam, troszkę się boje czy dam radę ważyć i przeliczać wszystkie posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, nie mam wagi kuchennej i jakoś sobie radzę, polecam stronkę doskonale znaną pozostałym dziewczynom: ilewazy.pl Jest super przydatna, zwłaszcza dla tych bez wagi kuchennej :) po śniadanku zjadłam: kawka 2 w 1 + pralinka - 88 kcal ogórkowa - 144 kcal jeszcze jabłuszko na mnie czeka - 69 kcal pierś z kurczaka, ryż, ogórek kiszony - 350 kcal i zostają 122 kcal - może pieczywko ryżowe z dżemikiem - ostatnio bardzo mi zasmakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Skalpel zaliczony, dieta również-jestem z siebie dumna! teraz woda i albo 2 mandarynki, albo jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna mi z tej stronki wyszlo praktycznie tak samo. z tym ze ja zeby schudnac to powinnam jesc 1222.20 Kcal :) dzis jem o 150 kalorii wiecej i nawet nie wiecie jak sie ciesze ze mozna ciut wiecej zjesc. Teraz tez korzystam z waszej stronki ile wazy. Najpierw wyliczylam dokladnie z mojej diety produkty i do calosci z jednego dnia cos dodaje zeby bylo 150 wiecej. I dzis nie cwiczylam. nie chcialo mi sie przez te cale moje zamieszanie. i chyba tez narazie przejde na skalpel zeby tak duzo nie spalac a cos robic, ale to od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wg tego wzoru mam idealną wagę, a powinnam jeść 1670kcal. To by się zgadzało biorąc pod uwagę, że kiedyś w innym miejscu wyliczyło mi ok. 1700kcal. I to się zgadza. Sama widze, że gdy jem więcej zaczynam tyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak mam policzyc na ile wazy ile ma kalorii sos bolonese z miesem?? jak szukam to wyskakuje mi juz z makaronem tagiatelle a ja chce sam sos bo makaron jem pelnoziarnisty a nie zwykly. a jak znalazlam sos bolonese to ze niby 50g ma 60 kalorii a tos strasznie malo tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zapotrzebowanie kaloryczne wyszło prawie takie samo na obu stronkach, a żeby schudnąć 1kg tygodniowo powinnam jeść ok 1350kcal, wystarczy mi 0,5kg na tydzień a najbardziej mi zależy na centymetrach więc jest ok będę jadła 1500kcal. Zliczyłam dzisiejsze jedzenie i wyszło prawie 1700kcal ale więcej zjadłam niż zwykle więc nawet nie wiedziałam że tak niewiele muszę ograniczyć :) oczywiście jak jem słodkie i jakieś chrupki to wychodzi więcej ale to już ograniczyłam do minimum 1 w tygodniu od jakiegoś czasu. linka ja nie dawno robiłam sos do spagetti ze słoika i niewiele tam było bo ok 60kcal na 100g a też byłam przekonana że może być dużo więcej. Ja korzystam jeszcze z tej stronki do liczenia: http://vitalia.pl/index.php/mid/64/fid/971/kalorie/diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eN
Meliska28 ja tez nie bylam w ciazy a 70 waze. Wiec sie nie martw, nie jestes sama ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, tu też jest gotowy sos łowicz 60 kcal/100g, popatrzcie http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Sos-bolo%C5%84ski-%C5%81owicz.html Linka, możesz dodać do tego mięso z ile wazy. En, weź mnie nie denerwuj dziewczyno ;) Ty jesteś 10 cm wyższa ode mnie. Mam na jutro mango przygotowane, już się nie mogę doczekać zajadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja nie kupuje gotowych sosow tylko robie sama, ale dobra juz mniejsza o ten sos :) Wlasnie sie dowiedzialam ze ide na impreze sylwestrowa a mialam nigdzie nie isc. Ojej 3 tyg na schudniecie, kupienie kiecki, butow..... tylko kasy brak :( :( czemu do wyplaty jeszcze tak daleko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka, jeśli nie kupujesz sosu, a robisz go sama, to przeciez tym łatwiej policzyć ile ma kcal, ponieważ doskonale wiesz jakich i ile użyłaś składników. x śniadanie: owsianka 330kcal 2 śniadanie: kefir 200kcal obiad: sałatka, mięso pieczone 400kcal kolacja: jajecznica 200kcal (?) x dzisiaj długi dzień w pracy. Wrócę nie wcześniej niż o 20tej z pracy, więc nie wiem czy o takiej porze zdecyduje się na kolację, czy będę miała ochotę. x Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
czesc nie wiecie ile ma taki precel ( obwarzanek) z makiem kalori? bo nie wiem ile policzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×