Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Gość jakatakaja
dzieki - ja znalazłam teraz na necie ze taki 90 gr ma 245 kcal ( ktos to napisal z tabeli z super lini ) a 150 gr na innej stronie ma 300 kcal ktos napisal wiec nie wiem ile mial wagi ale ciezki nie jest wezme ze mial 270 kcal jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sniadanko zjadlam platki owsiane na mleczku z rodzynkami i zaraz mam zamiar zabrac sie za lazienke. Wczoraj posprzatalam wszystkie szuflady w kuchni, uwielbiam kiedy jest w nich lad i porzadek :) kazdego dnia inne pomieszczenie.wole powoli niz wszystko na raz. Czlowiek az tak sie nie przemecza :) tym bardziej ze za tydzien jade juz do rodzicow a tam tez czeka mnie sprzatanie ogromnego domu i gotowanie. Metry tego domu mnie przerazaja jak sobie pomysle o sprzataniu. Ale coz mama zostaje z dziecmi w sylwestra to trzeba sie jakos odwdzieczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
znalazlam na innej ze ma 127 kcal i badz tu madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka, ja tez lubię porządek, ale nie mam póki co czasu na to wszystko. Zostawiam na weekend 22 i 23 :O x kcal precla zależą od wielkości, ilości i jakości składników. Bułka pszenna ma np. 220kcal. To tak dla porównania. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
dziekuje na 2 raz go zwaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jednak nie da sie wam pokazac, ale ogolnie sa 3 fotki, gdzie dziewczyna na poczatku wazy 57 kg i ma tluszczyk na brzuchu. potem 60 kg i tluszczu jest juz znacznie mniej a potem 62,5 i brzuch ma jak modelka. Ja chyba zakoncze wazenie. moge wazyc i 70 kg aby tylko miec taka figure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) też jestem ciekawa tego obwarzanka bo czasem jem z dzieckiem na pół i mam straszne wyrzuty sumienia bo to białe pieczywo ;) rano zjadłam szybkie śniadanie i pojechałam na zakupy :) zrobiłam zapas owoców i warzyw bo w lodówce pustki, obym tylko wzorowo trzymała się diety. Dzisiaj na wadze miła niespodzianka, wreszcie zobaczyłam upragnione 60kg a tak dokładnie 60,9 ;) teraz myślę że będzie już z górki schudłam pierwszy kilogram po długim czasie stabilnej wagi, to chyba dzięki ćwiczeniom bo dwa tyg temu było jakoś 62kg, ale też nie jadłam po 18. Zmierzyłam się i nawet z mojej grubej łydki 0,5cm poleciało :) ----- linka ja właśnie słyszałam że waga może podskoczyć od ćwiczeń albo stać w miejscu a obwody spadają więc najlepiej się też mierzyć przy okazji ważenia ;) szkoda że tan link nie działa. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczęta! Moje dzisiejsze menu: 2 kromki razowego + twaróg + pomidor - 227 kcal kawka 2 w 1 + pralinka - 88 kcal jabłko - 69 kcal kisiel - 110 kcal Idę po pracy na siłownię :) a potem jak będę sprawiedliwie ćwiczyć ;) to czeka mnie nagroda w postaci kanapki w subwayu. Mała kanapka z grillowaną piersią z kurczaka, którą planuję pochłonąć ma 307 kcal :) wiem, wiem, białe pieczywo, bla bla bla, ale mam ochotę ;) No i zostaje jeszcze 200 kcal - może rozejrzę się za jakimś jogurtem naturalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, widzę, że stopka już uaktualniona :) gratki. ja spodziewam się takiej pięknej wagi jaką masz teraz już w przyszłym roku, ale najważniejsze, że powoli każda z nas dąży do swojego celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) No u mnie też powolutku coraz mniej pokazuje się na wadze, ale nadal ciężka praca przede mną! Ale mam w sobie dużo mobilizacji i dam radę! :) Dziś troszkę sobie pozwoliłam więcej zjeść, ale za to odpokutuje ćwiczeniami! :) Pozdrawiam!!! Waga: 69 Cel: 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed podwieczorkiem zrobilam skalpel i tuz po cwiczeniach wypilam activie bo podobno trzeba zjesc bialko na miesnie. OOOOO dziewczyny jakiem macie plany na wieczor, bo ja nie wiem co robic, nudno troche w tv sam chłam jak zwykle a mąz jeszcze w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -qpwkdn
a a ctivia musi buc naturalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z pracy. Activia nie jest białkiem jako takim. W swoim składzie ma więcej węglowodanów niż białka. Jeśli ktoś chce białko zjeść to polecam serek wiejski, rybę, pierś z kurczaka, jajko. Jogurt i jogurto- podobne to przede wszystkim węgle. x padam z nóg. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
activia naturalna jest najlepsza, ma mało węglowodanów. a ja po ćwiczeniach tak jak planowałam zjadłam subwaya, właśnie z grillowaną piersią z kurczaka. zasłużyłam jeszcze na łyżkę tahini i zmieściłam się w tysiącu :) plany na resztę wieczoru? oglądam moneyball :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Activia naturalna ma: ww ma 5,1g ( w tym cukry), a bialka: 4,5g. Bez wątpienia taki jogurt jogobella ma więcej. Ale jeśli ktoś mówi, że chce zjeść białko na mięśnie itd. to activia jest znacznie gorszym wyjściem niż serek wiejski czy twaróg np. Chyba że ktoś wybiera między jogurtem a jogurtem to OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani jedno ani drugie. Tradycyjna grudniowa impreza dla dzieci ogólnoszkolna, do której przygotowania trwały 4 tygodnie. Ja religii nie uczę, więc temat jasełek mnie nie dotyczy ;) A konferencję mieliśmy w ubiegłym tygodniu i mamy w następnym 20.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze jogurt jako produkt pochodzenia zwierzecego to ma wiecej bialka niz wegli, nie przeczytalam etykiety. bede wiedziec na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka, jogurt to raczej typowy węgiel, mimo że bywa całkowicie biały ;) xx W nocy dopadło mnie przeziębienie i czuję się jak z krzyża zdjęta:( Katar, kaszel, wszystko mnie boli, ratunku!!! :( x Mróz znowu ścisnął. Wszystko wskazuje na to, że nie będę myła okien przed świętami. Może jedynie od wewnątrz ;) x W tym tygodniu coś waga nie spada jakoś za bardzo. Niedobrze. Chyba mam rozwalony metabolizm:O Może jednego z dnia (sobota) zjem więcej niż w pozostałe, żeby trochę go rozruszać i kiedy będę miała więcej czasu, popedałuję ok. 60min. I wywalę mleko sojowe. Przerzucam się na zwykłe, białe(0.5%, od zawsze takie piję, inne wydaje mi się za tłuste w smaku, brrr). x śniadanie: jajecznica 215kcal 2 śniadanie: kaszka manna, jabłko = 250kcal obiad: ryż, gulasz 350kcal podwieczorek: herbatnik 50kcal kolacja: serek wiejski 200kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj zjadłam prawie 1500kcl nie było to trudne bo chyba zwykle tyle zjadam jakoś menu nie za bardzo mi się zmieniło od czasu ostatniej diety zdrowe nawyki żywieniowe wprowadziłam na stałe ;) -----Dobrze że napisałaś elleNET jak to jest z jogurtami bo ja też byłam przekonana że po ćwiczeniach jem białko tyle że ja piję kefiry 0% a tam jest podobnie ze składem węgli więcej niż białka. To teraz nie wiem co jeść po ćwiczeniach, kefiry mi odpowiadały prawie codziennie ale serek wiejski i twarożki nie wiem czy mi nie zbrzydną, a ćwiczę zwykle po południu jak syn śpi. Może ktoś ma jakieś pomysły na to co jeść po ćwiczeniach żeby było dobrze???? ----- meliska stopkę od razu zmieniłam tak się cieszę z tego spadku bo od porodu marzyłam żeby znowu to zobaczyć na wadze i po ponad roku się doczekałam ;) tobie pięknie waga spada ponad 5kg na miesiąc to dużo, na pewno w styczniu zobaczysz na wadze 60 ;) Na śniadanie zjadłam: bułkę z ziarnami z serem Gouda light, pół pomidora, kawa 2w1--> ok 400kcl Potem planuję owoce na przekąski i żurek na obiad, nie będę sobie gotować osobno kurczaków z warzywami itp bo to dieta bez ograniczeń w produktach więc tylko będę pilnować kalorii i żeby nie było zbyt tłusto i nie zdrowo ;) Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie kiepsko ostatnio z metabolizmem, więc może być zastój wagowy, ale ważenie dopiero za 2 dni. Tak sobie pomyślałam, że dobrze jest ćwiczyć pomiędzy II śniadaniem a obiadem. na obiad można w różny sposób urozmaicić produkty białkowe, np. tuńczyk, pierś z kurczaka. Niestety nie każda z nas ma czas, żeby ćwiczyć w godzinach pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym wolała przed obiadem ćwiczyć ale niestety raz próbowałam jak syn nie spał i jak ćwiczyłam trzymał mi się nogi albo siadał na mnie jak leżałam na dywanie więc nie mam wyjścia i czekam na jego drzemkę ;) a wieczorami to mi się już nie chce po całym dniu chociaż po Skalpelu nie czuję żadnego zmęczenia wręcz przeciwnie :) meliska u mnie zastoje wagi na wcześniejszej diecie trwały po 2tyg jak już schudłam 10kg pamiętam że coraz wolniej szło i trochę to zniechęcało, ale na każdej diecie tak jest więc trzeba przeczekać i dodać więcej ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się nastawiłam na to, że wiecznie fajerwerków nie będzie i waga w końcu na jakiś czas stanie. mam nadzieję jednak, że najpierw dojdę do 59 kg. Jestem przygotowana psychicznie na walkę z samą sobą i nie odpuszczę ;) fajnie byłoby widzieć w każdym tygodniu nawet ciutek mniej albo tyle samo, oby nie więcej. Ja mam czas, ja poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no,,,,-
ja myslalam ze jak jogurt owocowy to weglowodanowy raczej niz białkowy i dalej tak mysle :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurt owocowy niestety owoców prawie w ogóle nie widział. chyba już ustaliłyśmy, że to raczej węgle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×