Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Witam, ja już po śniadaniu dzisiaj owsianka, teraz kawa i też zabieram się za sprzątanie, potem znowu na sanki i po południu Skalpel. Jutro odpoczywam od ćwiczeń i mam gości więc trochę menu się komplikuje ale raz w tygodniu nie zaszkodzi zjeść kawałek tortu i jakiejś przekąski mniej dietetycznej ;) elleNET gratuluję spadku cel tuż tuż ;) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, miałam ochotę na parówki na śniadanie. oczywiście nie pomyślałam o tym wczoraj, żeby się odpowiednio zaopatrzyć, a dziś nie chciało mi się wychodzić z domu przed śniadaniem. Zjadłam więc: 2 kromki razowego + 6 plasterków kiełbasy z indyka + pomidor + herbata z łyżeczką miodu - 239 kcal potem będzie kisiel - 110 kcal kawa 2 w 1 - 46 kcal (dzis bez pralinki ;) ) Obiad i pozostałą dzienną dawkę kalorii zjem u rodziców, więc jeszcze nie wiem co, ale na pewno będzie to coś lekkiego :) Pojeżdżę również na rowerku co najmniej pół godziny. Moje odchudzanie ma dobry wpływ na rodzinę, mój tata podobno jeździ codziennie pół godziny na rowerku i nie ma przebacz :) mam nadzieję, że to prawda, nie mam okazji tego sprawdzić, bo nie mieszkamy razem. Cieszę się, że podoba Wam się moje menu :) http://www.wygodnadieta.pl/menu_odchudzanie na tej stronce są różne przykładowe menu, zmieniają się w każdym tygodniu, warto śledzić, żeby zaczerpnąć pomysły. Byłam na takiej diecie 2,5 roku temu, fajna sprawa. opisy są takie, że aż ślinka cieknie. w rzeczywistości "różyczki pieczonej szynki" to po prostu szynka, ale ogólnie menu mają fajne i bardzo zróżnicowane. nie ma tu wartości kalorycznej ani wagi poszczególnych porcji, ale może akurat na zrobienie czegoś najdzie Was ochota. Mnie kusi jabłko pieczone z rodzynkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dopiero wróciłam z pracy.... ominął mnie dziś obiad:( i tak tu mogę jeść o normalnych porach. A teraz zjem sobie sałatkę z kiełkami,papryką, pomidorami, szynką konserwową i ryżem...nie wiem ile to kalorii później policzę ale i tak mam dużo do wykorzystania jeszcze. Spadam jeść, dziś ćwiczeń nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka ok.230 kcal. Teraz serek wiejski i herbatka i może jakiś owoc. Muszę na jutro nabrać energii bo też wybieramy sie po zakupy prezentowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis caly dzien w biegu, dopiero usiadlam. czas na kolacje: ryz z jablkiem i cynamonem. oczywiscie turbo wycwiczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnięta ;) dwie godziny sprzątania, spacer, ćwiczenia, potem piekłam i też mi zeszło długo w kuchni więc jutro czeka mnie zasłużony odpoczynek. Zjadłam dzisiaj oprócz śniadania: na drugie malutką mandarynkę, pół banana, pół gruszki ok 110kcal obiad spora porcja bigosu 450-500kcal podwieczorku już nie jadłam bo byłam zapchana tą podwójną porcją bigosu kolacja grahamka, 4 plasterki polędwicy sopockiej,trochę pomidora i ogórka, masło ok 380kcal W sumie zjadłam dzisiaj ponad 1300kcal ale miałam więcej ruchu niż zwykle to i apetyt wzrósł ;) ---- Linka ja dzisiaj przejrzałam Killer i Turbo chyba nie będzie mi łatwo to ćwiczyć, napisz jak na początku sobie radziłaś czy jest bardzo trudno?? chciałabym nie długo na to przejść ale się boję że nie dam rady i zniechęcę się do ćwiczeń a przecież sam Skalpel na dłuższą metę mi nie wiele pomoże. Idę spać do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj oprócz ruchu przy sprzątaniu, wieczorem poćwiczyłam jeszcze starannie i solidnie skalpel. Bardzo przyjemne ćwiczenia. x Menu za wczoraj: śniadanie: jajecznica 200kcal II śniadanie: banan 100kcal obiad: zupa jarzynowa 180kcal podwieczorek: orzechy 200kcal kolacja: serek wiejski+papryka+pomidor 230kcal x Jadłospis na dzisiaj: śniadanie: naleśnik z dżemem niskosłodzonym 200kcal 2 śniadanie: jabłko 60kcal obiad: mix sałat z ziołami, koperkiem i cytryną + łosoś w ziołach z piekarnika 450kcal podwieczorek: kisiel 110kcal kolacja: sałatka: sałaty, jajko, papryka, ogórek, pomidor, fasola 170kcal x Jedziemy dzisiaj kupować prezenty. A lista zakupów bardzo długa. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, teraz tak patrzę, że od marca ubyło Cię 17kg. Wielkie gratulacje za ten wynik i za konsekwencję i silną wolę :) Widzę, że dieta SB także jest bardzo skuteczna. Dlaczego postanowiłaś z niej zrezygnować i przeszłaś na 1000kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) wlasnie wcinam sniadanko: jajko ugotowane na twardo, kromka chleba razowego, 20g sliwek suszonych i inka z mlekiem oooooo Olivka moj pierwszy killer nie byl zrobiony do konca solidnie. Chwilami juz brakowalo mi sil na skakanie. Dopiero za trzecim czy czwartym razem juz bylo ok.Kondycja sie zwieksza i jest lepiej. Teraz juz nie mam zadnego problemu ze skakaniem i wykonywaniem tych cwiczen, ale mimo wszystko koncze cala mokra i czerwona na twarzy, tak samo jest z turbo.Z tym ze w turbo mniej sie skacze a wiecej jest cwiczen silowych niby mieszanych z cardio, ale killer mnie bardziej meczy niz turbo.sprobuj zrobic killer (niekoniecznie caly)narazie raz,dwa x w tyg i za kazdym razem bedzie lepiej. moim zdaniem trzeba mieszac serie cwiczen bo jak bedziesz ciagle robic skalpel to cialo szybko sie przyzwyczai co pokolei robisz i nie bedzie lepszego efektu. Mi killer i turbo ladnie wysmukla talie a mąz mowi ze tylek mam twardy jak pancerz:) nogi tez sa szczuple i jedrne.teraz jedyny moj minkament to tluszczyk wokol pepka i z nim walcze az wygram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka brawo piekny wynik teraz masz moja wymarzona wage :) zazdroszcze narazie zaczelam dzień od 4 lyzek stolowych jogurtu naturalnego z musli i banan obiad brak pomyslu !!!!!! cos wymysle rano 20 minut cwiczen brzucha mieszane troche mel B. troche wlasnej koncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
czesc dziewczyny moge dolaczyc:) dzisiaj zjadlam 2 kromki chleba z serem, szynka i pomidorem. bede chciala byc na diecie 1000kalori, ale nie wiem co ile ma kalori, wiec jak byscie mogly mi pisac co ile ma to bylo by super:) ja mieszkam z rodzicami i jem co oni ugotuja i dzisiaj na obiad zjem kotleta schabowego z marchewka i groszka i tam w tym jest podobno troche maki to mzoe zrezygnuje chcoiaz z ziemniakow jak myslicie :) bede chciala tez pocwiczyc troche takie cwizenia 8 minut z you tube na rozne czesci ciala mnie zalezy na brzuchu nogach udach i ramionach najbardziej!!! chce tez jesc 3 posilki dziennie jak myslicie tak bedzie dobrze chyba nie:) ja mam 167 wzrostu i waze 55kilo a chcialabym wazyc tak 50 tak jak kiedys i bylo super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
o super magdalena dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie na śniadanie jajecznica z 2 jaj kromka żytniego i ogórek kiszony, kawa 2w1 wyszło ok 400kcal A wczoraj to chyba zjadłam prawie 1500kcal a nie 1300kcal coś pomieszałam. Na drugie śniadanie zjem jabłko, na obiad może warzywa na patelnie z kurczakiem, kolacja też nie wielka serek wiejski z połową papryki, po południu będzie słodko więc reszta menu musi być skromniejsza ;) Wszystko podliczę wieczorem. ----- elleNET byłam na SB od kwietnia do sierpnia chciałam osiągnąć 60kg ale na 63kg waga stanęła a ja sobie zaczęłam pozwalać na różne złe przekąski, obiady i tak utrzymywałam wagę przez te kilka miesięcy, nawet trochę spadło jeszcze. Ta dieta jest świetna ale zwyczajnie nie chce mi się gotować osobno bo nie wszystko na tej diecie można jeść, a mi też już tak nie zależy na spadku wagi jak wtedy, chyba też za bardzo się przyzwyczaiłam do takiego jedzenia bo waga stała długo. A teraz trochę zmian w diecie i waga znowu ruszyła :) bardziej mi odpowiada jedzenie wszystkiego a ograniczenie kalorii bo mam już dobre nawyki wiem co mogę jeść a co mnie zaraz utuczy, zresztą potrzebuję normalnie jeść a nie wiecznie się ograniczać z czymś, uwielbiam jeść ;) ---- linka dziękuję za odpowiedź :) spodziewam się że nie będzie łatwo na początku bo po pierwszym Skalpelu się cała trzęsłam i mnie wymęczył, ale Killer to już wycisk ;) spróbuję może raz w tym tygodniu na początek i się przekonam czy dam radę. A ćwiczysz w butach czy bez?? Widzę poprawę właśnie na udach, pupie i brzuchu po Skalpelu ale Killer więcej spala. Też mam oponkę wokół pępka, talia ładnie wcięta a niżej wałek, niestety po ciąży jest gorzej wrócić do formy w tym miejscu :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tabele-kalorii.pl/ http://dieta.pl/dzienniki/dziennik_kalorii/mandarynka_bez_skorki-1549.html?akcja=info tutaj można tylko szukać produktów inne opcje na tej stronce po zarejestrowaniu http://vivalavita.pl/produkty/wszystkie-0/strona-1.html http://vitalia.pl/forum15,71749,0_Dieta-1500-kcal-opracowana-przez-dietetyka-jadlospis.html tutaj przykładowe menu na dietę 1500 i też tam można znaleźć tabele kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczuplakaskabede nie ma za co :) zielonaoliwka tez byłam na sb nawet mialam zamiar powrocic znowu bo mam opone na brzuchu ale to po nowym roku moze od 2 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia życzę nowej koleżance, wszystko wyszukuj sama co jesz i licz przynajmniej na oko mniej więcej ile zjadłaś bo nikt tu za Ciebie tego nie zrobi. Ja mam limit 1300-1500 kcal ale ćwiczę 40min 5 razy w tyg. Pomyśl o czymś bardziej efektownym bo 8 min dziennie ćwiczeń to malutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena@ i z jakimi efektami przeszłaś te diety? ja żałowałam kopenhaskiej bo mogłam od razu odchudzać się z głową ale na szczęście trafiłam na Sb i okazała się idealna dla mnie, nie lubię głodować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olivka na sb 2 lata temu schudłam 8 kg w 2 miesiace rok temu na kopenhaskiej 4,5 kg w wakacje mi troche waga poszla w gore no i teraz jestem tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
dzieki dziewczyny!!!! ale to 8 minut to jest na kazda czesc ciala czyli na brzuch, na ramiona, na pupe i uda czyli 8 razy 4 to jest 32 minuty cwiczen kazdego dnia!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
ja tez bede jadla dzis owsianke ale dopiero na kolacje nie wiem czy moge zjesc cos miedzy sniadaniem a obiadem bo troche czuje glos i zjadla bym banan jeden co myslicie wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczuplakaskabede a to ok źle Cię zrozumiałam ;) magdalena@ u mnie po kopenhaskiej w 2 dni 1kg wrócił dobrze że szybko przeszłam na SB bo pewnie było by jojo a wcale się nie obżerałam. Na SB mi fajnie waga leciała na początku ale po 2 miesiącach zaczęło się wlec ledwo 2kg na miesiąc bo doszłam do swojej stałej wagi, mimo wszytko poleciłabym każdemu kto bardzo źle się odżywiał bo tyle zmian na zdrowsze produkty daje świetne efekty. Lece na jakiś spacer bo potem mam gości, odezwę się wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz 5 posiłków 3 główne i 2 przekąski pomiędzy, tylko pamiętaj żeby sobie rozłożyć odpowiednią ilość kalorii na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
ok dzieki zielonaolivka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauwazyłam ze na snaidanie zjadam bardzo duzo- ok 500 kcal apotem juz nie jesstem glodna i jem te 500 nastepne do wieczora , juz rozlozone zawsze jestem glodna z rana najwiecej ale nie wiem czy to dobrze robie' no mysle ze te 500 do wieczora spale te poranne 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×