Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Dzień Dobry wszystkim! Nie dawno wstałam, byłam wykończona wczoraj. A dziś zapowiada sie nowy maraton:) Będę miała problem bo jadę do przyszłej teściowej na obiad i nie mogę się wyłgać od jej kalorycznego obiadku:) Teraz owsianka z mlekiem i 2 mandarynki. Zaraz jadę do kościoła, potem obiadek potem zakupy i na koniec jeszcze odwiedziny u brata w szpitalu...ciekawe o której wrócimy:) Życzę miłego dzionka. Podziwiam Wasze efekty i gratulacje!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Sorry że tak długo się nie odzywałam, ale nie bardzo mam czas (święta, święta i roboty od cholery!...) hehe:) Ja nadal staram się mieścić w 1000kcal, aczkolwiek ostatnio odpuściłam sobie ćwiczenia, ale już od dzisiaj znów zaczynam treningi! ;) Mam nadzieję że do świąt jeszcze chociaż te 2 kg dam radę zgubić! Moje menu na dziś: śniadanie: kromka razowego pieczywa z chudą szynką i ogórkiem kwaszonym (200kcal) sałatka owocowa (150kcal) obiad: zupa kapuśniak (200kcal) obiadokolacja : śledzik z cebulką i pieczywko ryżowe (300kcal) razem: 850 (dzisiaj ciut mniej bo wczoraj pozwoliłam sobie na więcej) hehe :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
ja zjadlam tego banana patrzalam on ma okolo 110 kalori to nie jest zle:) katy a ty jadlas ten chleb razowy i ja sprawdzalam na ile wazy co dziewczyny mi tutaj podaly i ty chyba za duzo tych kalori policzylas bo tam jedna kromka ma 70 a szynka chuda to nawet 25 tylko i ogorek chyba 7 hle hle to wy tak specjalnie se liczyc w gore zeby szybciej nabic 1000kalorii :) ja moze tez tak bede na razie naliczylam za sniadanie 350 za sniadanie 110 za banan to bedzie razem 460 obiad zaraz mam to schabowy z marchewka i groszkiem z makiem to 450 i moze 150 to 600 to juz w sumie mam 950 to na kolacje chyba nie zjem tej owsianki tylko kiwi co myslicie kinga najgorzej z taka tesciowa co nie rozumie ze nie chcesz jesc wszystko od niej nie ludzie wpychaja cos w kogos bez sesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
abo zdejme te panierke moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski ja dzisiaj jogurt naturalny 4 lyzki , musli 3 lyzki + banan maly potem 2 kawalki razowca z korniszonem i pomidorem i awokado obiad 2 kawalki pizzy bo robilam pierniczki z kolezanka i zjadlam tocco zamowilysmy ;( cwiczenia 3 km z sankami 2 dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
a ja zjadlam kotleta z panierka w koncu bo bez jakos dziwnie smakowal jem czasem gorace kubki knorra nudle bardzo pyszne sa dob masz 2 dzieci super na pewno duzo spalilas pizzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
a najgorsze to jest to ze ja juz jestem glodna a dzis moge zjesc tylko kiwi jeszcze abo jablko dramat jakis nie wiem jak to bedzie poza tym boli mnie glowa dzis i nie dobrze sie czuje moze ta dieta nie jest dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
dziewczyny a tak z innej beczki uzywa ktoras balsam brazujacych moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczuplakaskabede, słuchaj ja jem taki chleb co sama w domu piekę, na zakwasie (ale ma dużo słonecznika, siemię lniane, dynia itd.) więc zawsze sobie więcej liczę tych kalorii ;) ale za to bardzo syty jest taki chlebek:) poza tym wolę więcej policzyć niż za mało. Ale od jutra będę już dokładnie liczyć ile kalorii ma to co zjadam, bo zakupiłam sobie wagę elektryczną i będzie idealnie! Wytrwałości dziewuchy! nie możemy się poddać! mamy swój cel i do niego dążmy! ps. bóle głowy, nudności itd na początku diety zawsze występują. później żołądek się zaciska i mniej potrzebuje, więc i nastrój się poprawia :) a jeszcze bardziej poprawia widok mniejszego ciałka!! pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczuplakaska to po co przez pol dnia zjadlas caly limit a teraz glodujesz??? tak nie mozna.Jedna wielka glupota, musisz cos zjesc mimo ze przekroczylas 1000 bo inaczej odbije sie to na twoim zdrowiu. A poza tym jak cwiczysz codziennie to jedz wiecej 1400-1600 bo 1000 to jednak za malo. oooo zaraz zabieram sie za cwiczenia. Dzis zrobie pierwszy raz cwiczenia Chodakowskiej z gwiazdami ( 4 plyta) ciekawe czy dadzą mi wycisk, mam nadzieje ze tak :) oooo ktos juz nie pamietam kto pytal sie mnie czy cwicze w butach odp: tak mam specjalne adidasy do biegania i fitnessu. najlepsze sa z gora zrobiona z siateczki, bo buty sa mieciutki przy zginaniu a przy wykonywaniu cwiczen taki komfort jest wazny. Jest ogromna roznica cwiczac w adidasach firmy adidas a adidasach do fitnessu firmy adidas.Wiem bo cwiczylam w zwyklych przez dwa tyg i oby nigdy wiecej.Do tego mam mate antyposlizgowa kettlera i tez uwazam ze na macie nie ma co oszczedzac, moja kosztowala 115 zl i nie zaluje wydanych pieniedzy bo uzywam jej praktycznie codziennie i jest rewelacyjna, mieciutka i chyba nie zamienilabym jej na zadna inna. Jezeli ktos ma zamiar cwiczyc regularnie to warto zainwestowac pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
katy podaj przepis na ten chleb na pewno jest pyszny ja zjadlam jajecznice na kolacje i troche lososia wiec przekroczylam 1000kalori o bardzo duzo kalori trudno nie bede sie glodzic moze jutro pojdzie mi lepiej bardzo motywujecie tutaj do walki z nadwaga a dziewczyny nie uzywacie tych balsamow samoopalajacych bo ja chce kupic ale nie wiem czy sa skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
linka nie krzycz na mnie bo jak sie stresuje to jem jeszcze wiecej a co mialam jesc na obiad jak nic nie bylo a byl schabowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
w wigilie skoncze 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
niech mi ktos doradzi co mam jesc jutro na sniadanie i tak dalej co wy jecie i co jest dobre i sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniłam stopkę ;) Witam nowe dziewczyny :) Szczuplakaska, ja zazwyczaj jem na śniadanie pieczywo razowe lub grahamkę do tego szynkę lekką, może też być twaróg. Ser żółty ma dużo więcej kalorii, jakiś pomidor, ogórek, sałata do tego. Na jutro planuję sałatkę z mozzarellą i rukolą :) wiele jest jeszcze możliwości śniadaniowych: naleśnik, jajecznica, parówki, mleko z płatkami kukurydzianymi, owsianka. Moje dzisiejsze menu: grahamka + plaster szynki wędzonej + 3 plastry kiełbaski z indyka + 1/3 ogórka kiszonego + 4 plastry pomidora - 285 kcal kawa 2 w 1 + 1,5 mandarynki- 90 kcal activia naturalna + 5 oliwek - 137 kcal gulasz z piersi kurczaka z sosem śmietanowym + 3 ziemniaczki + buraki - 403 kcal wafel ryżowy + 1,5 łyżeczki dżemu niskosłodzonego - 75 kcal Razem - 990 kcal pół godziny jeździłam na rowerku - 190 kcal Poza tym uprawiałam kanaping ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplakaska, balsamy samoopalające to kiepski wybór. niestety prawie zawsze pozostawiają jakieś smugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
dzieki dziewczyny za odzew parowek nienawidze a jajecznice jadlam dzis w sumie nie mam chyba w domu nic o czym piszesz to moze zjem jednak ten chleb pszenny z samym pomidorem i szynka zamiast zoltego sera aha chyba ze zjem platki owsiane z jogurtem co je mialam zjesc na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
mowisz ze balsam robi smugi bo ja jestem opalona jeszcze z lata ale mam od stroju bielsze wiadomo posladki i piersi a tez pomyslalam ze moze balsam opalajacy przyciemni otoczki i brodawki jak sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
meliska jak to robisz ze tak malo jesz, a ja pierwszy dzien dzisiaj i taka klapa jestem zalamana soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczuplakaskabede
aleś ty głupiutka, współczuję dziewczyna co tu pisza że muszą czytac te brednie i śmieszne pytania hehehe jak nie wiesz co masz jesc poszukaj info na necie pelno gotowych menu dietetycznych ale ty chyba czekasz az ci ktos podsunie pod nos, porazka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplakaska, dziś wyjątkowo dużo zjadłam a wyszło niskokalorycznie. Pierwsza zasada diety to jak dla mnie - zapomnij o uczuciu sytości, jedz często w małych ilościach no i po prostu zaciśnij zęby. jeśli ciężko Ci jest nagle przerzucić się na 1000 kcal to schodź stopniowo np. o 100-150 kcal tygodniowo. Musisz się uczyć znajdować niskokaloryczne zamienniki. Np. kukurydza z puszki ma 102 kcal w 100g, zielony groszek ma 75 kcal, a moim przebojem jest ta fasolka: http://alma24.pl/produkt/46483/fasola-szparagowa-bonduelle-zielona-cieta%3Bjsessionid=4fa7bf6b55f34d6b74aad4566e6abbbd.node01 12 kcal w 100g!!! zwróćcie na nią uwagę podczas zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplakaskabede
kto pyta nie bladzi i nie wiem czemu mnie obrazasz pytam dziewczyny bo maja wieksze wiedze o diecie i jedzeniu niz ja wiec czemu nie moge z tego skorzystac nie rozumiem jak nie bede chcial to mi nie odpowiedza najwyzej i tyle dzieki meliska za wiadomosc o fasolce kupie sobie jutro mozna ja zjesc na kolacje z jajkiem sadzonym moze albo w jakiejs salatce musze faktyznie szukac tych zamiennikow zmniejsza iloscia kalori i moze bede jadla najpierw wiecej niz 1000 i stopniowo zmniejsze jak mi radzilas dziekuje jestes mila i pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Szczuplakaska :) fasolkę traktuję jako sałatkę do obiadu: np. do ryżu i piersi z kurczaka. Do jajka sadzonego też idealnie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczuplakaska przepraszam jesli cie urazilam. nie krzyczalam na ciebie :) rob tak jak meliska pisala. ja np na obiady czesto gotuje na parze. wrzucam za jednym razem mieso,albo rybe do tego ziemniak i np marchewke. wszystko gotuje sie w jednym garnku. jesli uparlas sie na 1000 kalorii to jedz tak: sniadanie 200Kcal, II sniadanie 150, obiad 300, podwieczorek 150, kolacja 200 w miedzyczasie pij sporo wody i ja pije herbate zielona a po cwiczeniach czerwona. Ale uwazam ze lepiej i zdrowiej bedzie gdy bedziesz jadla 1500 i cwiczyla, twoje cialo nabierze ksztaltu a nie tylko wychudzi.Decyzja nalezy do Ciebie. Ja na poczatku tez bylam na 1000. teraz podnioslam do 1150 i od wtorku 1300 i tak az do 1600. tylko ze cwicze 6x w tyg i waga tez spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy chcecie wiedziec jak moje wrazenia po cwiczeniach z czwarta plyta, ale i tak wam napisze :) ooooo I seria 15 minut z Olka Szwed poki co nie jest mi potrzebna do niczego bo ja chudnac a nie cwiczyc koordynacje ruchowa, chociaz cwiczac doszlam do wniosku ze moja kordynacja jest poziomu zerowego :) ooooo II seiria 15 minut z Beatą....ojjj to byl wycisk, lalo sie ze mnie straszliwie. Bylo duzo cwiczen na wewnwetrzna strone ud i mysle ze z tej serii bede korzystac. ooooo III seria 15 minut z karolina. cwiczac jej serie zdazylam wyschnac z potu ,ktory lecial podczas cwiczen z Beata i do tej pory czuje miesnie brzucha.cwiczac regularnie na pewno dalyby ladny efekt. ooooo na podsumowanie napisze tylko ze jezeli bede robic te cwiczenia to na pewno bede omijac serie z Olką.wstawie na to miejsce cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka, widzę, że też wczoraj miałaś ważenie. ponad 1,1 kg przez 11 dni. piękny wynik przy Twojej niskiej wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szczuplakaskabede: http://www.mojewypieki.com/przepis/tatterowiec---chleb-razowy-na-zakwasie ja robię podobny chlebek :) tyle właśnie, że dodaję do tego małe garstki słonecznika, siemię i tak dalej co mam w domu (dobre jest też z suszoną śliwką, dynią) :) Tyle że staram się jeść max 2 kromki takiego chlebka no bo jednak sporo ma kalorii, więc później przerzucam się na ryżowe pieczywko :) Ale z rana jak najbardziej polecam taki chlebek na zakwasie, gdyż bardzo długo po jego zjedzeniu nie jest się głodnym - jest bardzo syty! :) Spróbuj zrobić, a jak ci się uda, to na pewno zaczniesz piec, piec i już zapomnisz o sklepowych bułeczkach ^^ Dzisiaj dałam czadu na orbitreku: 1 godzina - 800 kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×