Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Gość milou01
może nie tak bardzo na temat ale pomóżcie i dajcie poradę, bo widać że się znacie na odchudzaniu, coś o tym wiecie, na pewno 100 razy więcej niż ja a mianowicie mam problem pożyczyłam stepper skrętny i mam dość masywne nogi, tłuszczu sporo -i dlatego tak wyglądają, nie są to takie dwie parówki bez kształtów ale nie ładnie one wyglądają. I moje pytanie brzmi czy jak będę chodziła na steperze skrętnym, jeździła na rowerku stacjonarnym co jakiś czas to nie zrobią mi się wielkie mięśnie ? chciałabym zrzucić tłuszcz i później żeby uwidoczniły się mięśnie i nie wiem co i jak mam robić. proszę pomóżcie. Do tego staram się jeść 5 posiłków dziennie i są to dania lekkie, staram się zawsze odtłuścić produkt i kupować odtłuszczone.Co robić z tym stepperem>? a i jeszcze pytanko jakie brzuszki robić? i ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie jestem za steperem. Moim zdaniem nogi nie chudna tylko twardnieja pewnie przez mięśnie. A na rowerku ładnie wyrobilam sobie łydki. Na Uda dobry jest skalpel chodakowskiej, wiem ze pomaga na spalanie i kształtowanie a do tego podnosi pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w tych ćwiczeniach tez sa ćwiczenia na brzuch i boczku, dają duzo lepsze efekty niż zwykle brzuszki. Wiem na sobie ze warto a to tylko .40 minut dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
czesc, nie mialam czasu wczoraj pisac ;] dzisiaj dzien udany 1200 kcal wczoraj troche mniej;[ odezwe sie jutro bo jeste wykonczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EUREKA!!! spadlo mi 200 gram! Taki sukces ze szok! :) heheh ale lepsze to niz nic. W sumie to moze i wiecej by spadlo tylko nie wiem czy wy tez tak macie, ale ja od kilku dni nie moge sie zalatwic. Czuje ze tam siedzi i to duzo, ale nie moge tego z siebie wypchnac. Tez tak macie lub mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
mialam tak jak jadlam ya malo chleba i produktow zbozowych. powinnas jesc owsianke albo chleb razowy na sniadanie i jedz sliwki suszone. moze dlatego tez waga stoi. a pijesz wogole wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
nie dam rady cwiczyc z ta chodakowska. 10 minut turbo juz nie wykancza. chyba zrezygnuje ;[ u mnie na wadze 75,7 wiec spadlo prawie kilogram bo na poczatku bylo 76,5 ehh szkoda gadac nie wiem jak ktos ma sile cwiczyc to co ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eklerek nie dziwie ci sie ze nie dajesz rady cwiczyc jak turbo to jest najtrudniejszy zestaw cwiczen :) zacznij od skalpela, to sa cwiczenia bardziej na miesnie ale tez sie spocisz a po tygodniu przejdz na killer. Ja turbo nawet nie zaczynalam, moze zaczne od przyszlego tygodnia. Poki co killer daje mi dobry wycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem chleb pelnoziarnisty, makaron brazowy, platki owsiane, otreby pszenne. Dzis sie wyproznilam sporo, ale czuje ze jeszcze cos tam jest. I do tego mnie wzdyma, moze dlatego ze za tydzien okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
aha to ja nie wiedialam i myslalam ze to najprostsze jest ;] to jutro przecwicze tak jak radzis skalpel;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wy kupujecie nowe buty a ja dzisiaj kupiłam sobie nowy płaszcz na zimę:) Do tego czapkę, szalik, rękawiczki i torebkę. Nawet nie chcę patrzeć na konto ile pieniędzy straciłam. Wczoraj przyniosłam z piwnicy hula hop i kręciłam ponad godzinę. Teraz mam całą talię w siniakach bo to koło jest z tymi masującymi wypustkami. Dzisiaj na śniadanie zjadłam jajko na miękko i 1 kromkę razowego pieczywa. Jak byłam na zakupach to kupiłam sobie koktajl owocowy. Mam też niesamowitą ochotę na słodycze. Póki co jakoś się trzymam ale nie wiem czy w pracy przypadkiem się nie złamię. Chyba będę musiała zjeść więcej warzyw na obiad i jakoś się tym zapchać. Może jak nie będę czuć głodu to uda mi się jakoś powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam takie hula hop. Przez te niby masujace wypustki nie moge nim krecic dluzej niz 5 minut. Tak mnie boli ze odpuszczam. oooo nie ma to jak zakupy :) pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam. ja jestem już po ćwiczeniach. Co do wypróżnień to mnie zawsze goni po porannej kawie-i zawsze pomagam sobie szklanką cieplej wody z cytryną na czczo z rana. linka więc jest ok z wagą,mi spadło 300g też bylam na zakupach:)i kupiłam 2 pary spodni jedne dżinsowe rurki z gorsetem,aby włożyć pod nie jakąś bluzkę i drugie też coś jak dżinsy,ale z gumką w pasie-nie są to legginsy,ale coś też w tym stylu.GRUNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaliczylam dzis killera :) Ja konkretniejsze zakupy zrobie sobie moze w styczniu. Licze na to ze bede lepiej wygladac do tego czasu a poki co czekam do soboty i pojade do Warszawy albo Bialegostoku po adidasy do fitnessu i mate do cwiczen, na skalpelu strasznie slizgaja mi sie rece bo sa mokre od potu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka nie na skalpelu tylko na killerze. Na kocu nie probowalam. Staralam sie tylko na dywanie tak ze rece na dywanie a nogi na podlodze i dywan tez lata we wszystkie strony. A co do Chodakowskiej na jej fun page-u sa nowe zdjecia dziewczyn po cwiczeniach. Kurde te cwiczenia zdzialaja normalnie cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero1
ja gorąco Wam wszystkim polecam hula-hop, jakiekolwiek, nawet takie zwykłe zabawkowe tylko wypełnione ryżem czy czym chcecie:) to też potrafi zdziałać cuda;) co do Chodakowskiej to w wakacje ćwiczyłam z "nią" aerobik efektów nie widziałam zbyt spektakularnych ale to pewnie dlatego, że wtedy nie byłam na diecie;) jadłospis: bułka orkiszowa z polędwicą drobiową+ pomidor risotto light jabłko muesli z mlekiem razem jakieś 800 może mniej kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie hula hop to ja pożyczyłam kiedyś od kuzynki jak ona była w ciąży. poćwiczyłam może 3 razy z 10 minut i narobiłam tylko kłopotu sobie, bo górę zawsze miałam chudą i wystające kości biodrowe-tak sobie zgniotłam te kości i dolne żebra,że z bólu nie mogłam się ruszyć. ale może dlatego,ze miało te wypustki i ważyło ze 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja dopiero wrocilam do domu dyisiaj troche wiecej zjem no co trudno ale za to wszystko zdrowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
powiem wam dziewczyy ze ten skalpel to jest malo efektywny to na pewno nie spali tluszczu tylko ewentualnie ujedrni cialo a ja z jedrnoscia nie mam probemow. wole chyba jednak kaleczyc to turbo niz robic ten skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi skalpel bardzo pomaga,a ćwiczę go dopiero 7dzień-albo już:) nie mogę doczekać się mierzenia.Poza tym to killera mam zamiar ćwiczyć,ale nie teraz-do tego muszę wyrobić jeszcze kondycję,a i na razie mi skalpel wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja killera daje rade zrobic od poczatku dokonca bez omijania cwiczen, ale kazda czesc mojego ciala jest tak mokra jakbym wyszla spod prysznica :) Za to czuje sie rewelacyjnie zaraz po ich skonczeniu. I kondycja tez mi sie poprawila. ostatnio wbieglam po schodach na 4 pietro bez zadbej zadyszki...no nic a tak to zawsze ledwo oddychalam jakbym zaraz miala umrzec. Dzis zrobie skalpel bo dawno nie robilam a trzeba mieszac cwiczenia. A od przyszlego tygodnia planuje wlaczyc turbo. troche sie boje. Mam nadzieje ze dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sukces - 1kg bez cwiczen bo na cwiczenianie mam czas:(niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny porazka! Przytylam 2 kg od zeszlego tyg! Fakt faktem w weekend pofolgowalam, ale ze az tak?! Juz sie wzialam za siebie wiec mam nadzieje, ze szybko wrote do normy. Zamowilam w wydawnictwie shape plytki Ewy, mam nadzieje ze szybko do mnie przyleca I bede mogla dolaczyc do Waszych dyskusji na temat cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kenzoflower. A moze zbliza ci sie okres i dlatego waga pokazuje wiecej?? Mi zawsze pokazuje wlasnie +2 kg w czasie okresu. I po co zamawialas plytki z wydawnictwa i placilas tyle kasy jak mozna bylo sciagnac z chomikuj za grosze?? :) Nie czepiam sie ja juz taka z natury oszczedna dziewczyna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i skalpel zaliczony :) nie wiem jak wy, ale ja nigdy nie lubilam wykonywac cwiczen a te z Ewa po prostu pokochalam. Oby o byla milosc na wieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -dietowiczka-
hej dziewczyny mam pytanie do was czy łatwo się liczy kalorie? w sensie czy bardzo to utrudnia życie? w sumie siedzę w domu z dzieckiem i na mieście właściwie nie jadam ale to warzenie i sprawdzanie etykiet trochę mnie przeraża bo boje się że nie wszystko zliczę. Drugie pytanie to w jakim tempie chudniecie np czy tygodniowo leci kilogram? Ja mam zdrowe odżywianie w małym palcu byłam na south beach kilka miesięcy temu schudłam swój nadmiar ale chciałabym zrzucić jakieś 5kg żeby wyglądać tak jak zawsze chciałam. Ruszam z dietą od przyszłego tygodnia tylko jeszcze nie zdecydowałam się na żadną konkretną, szybkie głodówki odpadają wole coś na dłużej żeby trwale schudnąć. Czy ograniczacie się w posiłkach z jakimiś produktami? jecie wszystko tylko dziennie do 1000kcl? Może napiszecie coś zachęcającego do tej diety :) jeszcze muszę obliczyć swoje zapotrzebowanie na kalorie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka 007 Ja wlasnie tez mysle ze to tylko przez okres takie przejsciowe. Mam nadzieje ;) a co do plytki... Tam trzeba wyslac SMS, sciagnac, nagrac na plyte itp a Ja nie mieszkam w polsce I nie mam polskiego tel zeby wyslac SMS plus problem Bo duzo polskich stron nie dziala za granica :/ takze zamowilam I swiety spokoj :) juz nie moge sie doczekac!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×