Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama z północy

Co zrobiłyście z tamponami/podpaskami, gdy sie dowiedziałyście o ciąży?

Polecane posty

Gość konkurs wygrany ...
na najglupszy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
paczke tamponów zużyłam jak mi sie krew z nosa lała kiedyś a podpaski po porodzie szły jak woda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba kres kafe
Tampony zawiesiłam na choince,bo to akurat grudzień był :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vov...
zapytaj jeszcze może co zrobić z użytą ...wariatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję beztroski
delektuj sie takimi problemami :) Lepiej oddaj seksowną bieliznę i dopasowane/obcisłe ciuchy, bo itak po porodzie w nie nie wejdziesz, a nawet jeśli-to nie będziesz się sobie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
ja trzymałam podpaski bo wiedziałam,ze za te 8-mcy będę potrzebować znowu bo będzie ze mnie ciekło po porodzie a z karmieniem to kto wie,sama sobie nie zaplanujesz,ja karmiłam 2 tyg tylko,okres miałam szybko,podpaski się prędko przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość th55t345
Po pierwsze w połogu będziesz potrzebowała 3 x tyle ile masz w domu podpasek więc zamiast pozbywać się, rób zapasy. Po drugie karmienie piersią nie hamuje ani miesiączki ani tym bardziej płodności. Pewnie jak mnóstwo kobiet zaraz po połodu dostaniesz okres i tu niespodzianka - to będzie powódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha no co Ty
to chyba kres kafe Jeszcze wariatka na prawdę je na choince powiesi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvhbj
ja w sumie też oddałam- siostrze, bo mi się przewracały i mnie denerwowały tylko. ale nie zakładałam w tym celu tematu na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_sztacheta
Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahhahahahahahahahahaha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorcia
Swietny temat... Tamponow uzywalam na basen,resza byla na po porodzie,na kolejna miesiaczke. Podpaski zuzylam,bo mialam grzybice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah nie przyszloby mi do
Glowy radzic sie w takiej kwestii. Zaszlam w ciaze i schowalam podpaski i tampony w glab szafki.jeszcze ktoregos dnia przegladam gazetke i patrze,ze tampony ob sa w super promocji i mowie do meza : o zobacz tampony tanie,jakbym w ciazy nie byla to bym sobie na zapas kupila,a tak to predko sie nie przydadza.chodzilo mi o to,ze w pologu na pewno nie mozna uzywac a potem okres nie wiadomo kkiedy przyjdzie. A on do mnie : no tak,predko nie uzyjesz,bo bys musiala cala paczke na raz zuzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D---
oddaj potrzebujacym.moze kobietom w armenii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKA TO UPOŚLEDZONY
DOWN, nikt mający ODROBINĘ CHOCIAŻ oleju w głowie nie zadaje takich durnych pytań. chciałabym zoabczyc twój ryj autorko. jestem w szoku,ze wiedziałaś jak zajśc w ciążę wogóle. szkoda mi tego dziecka,bo będziesz na nim testowała swoją niewiedzę na wiele tematów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guhga
Mogą sie przydac na wypadek poronienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
zrób sobie wate cukrową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak głupie,że aż odpowiem..; Okresu nie mam już prawie 4lata,tampony oddałam jak koleżanka była w potrzebie podpaski musiałam kupić bo przydały się w połogu.. Ale,żebym miała problem co z tym zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeeee autorko
na glowe ci padlo?do szafy schowaj,chyba nie chcesz miec dziecka po dziecku,miss.m jak to okresu przez 4lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz co chciałas
Ja ugotowałam pyyyyszny rosołek. Dodałam kilka marchewek i 2 udka i gotowe. Mniammm pychota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia86
Nie wiem czy z podpaskami jest tak samo, bo nie używam, ale przecież tampony nie podlegają przeterminowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że wiedza na temat ewentualnego ponownego zapłodnienia w okresie po połogu nie jest Ci obca, nawet pomimo braku okresu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9miesięcy ciąży plus prawie 2lata karmienia(podczas ciazy do4-5mies niestety)plus kolejne 9miesiecy,plus prawie 4miesiace teraz okresu brak...nie wiem ile bede karmic i kiesy sie pojawi ale nie tesknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklllllllllllllllllop
przyjęłam, być może bezpodstawnie, że przeżyję poród i mi się jeszcze przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa/l
biedne dziecko....:o ze takie cos sie mnozy to szok :o dodaj ze jeszcze nie masz pracy wcale mnie to nie zdziwi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaa pierdziuuu
najgorsze jest to ze ona na bank napisała to pytanie szczerze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×