Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa Senior

MLM opinie - czy warto brać pod uwagę oponie z forów

Polecane posty

Gość Ewa Senior

Czytam sobie niejednokrotnie wypowiedzi na wielu forach internetowych na w tematach rodzaju: "MLM opinie", "MLM czy warto" itd. i współczuję wszystkim tym którzy usiłują podjąć na ich podstawie decyzję czy warto wchodzić w ten rodzaj biznesu. Ten temat wywołuje sporo emocji i bardzo trudno uzyskać rzetelny obraz sprawy. A już najbardziej mnie bawią dyskusje dotyczące tego czy firma X jest lepsza od Y. Działałam z sukcesami w kilku firmach i każdy doświadczony lider wie że firma jest tylko "pojazdem" który ma prowadzić do sukcesu. I wielu liderów podobnie jak samochód co jakiś czas zmienia firmę, której potencjał wygasa. Najważniejsze jest to czy i jak szybko opanujesz umiejętność prowadzenia "pojazdu" niezależnie od tego jaki by on nie był. Zasady sukcesu oraz przeszkody w każdym biznesie MLM ( z drobnymi różnicami) są takie same. Wczytywania się w opinie dotyczące danej firmy MLM jest - moim zdaniem - szkodliwie bo rozprasza uwagę i przytłacza. Lepiej po prostu się szkolić i działać. Potem szkolić dalej i znowu działać itd. Dziś w dobie internetu można mieć dostęp do wartościowej wiedzy/szkoleń za darmo lub prawie za darmo. Osobiście mogę polecić dla 3 wartościowe i sprawdzone źródła wiedzy : Darmowe i rozległe źródła wiedzy: 1) www.piotrwajszczak.pl 2) www.networkmagazyn.pl Płatne ale skondensowane: 3) http://tinyurl.com/rewolucja-w-mlm Życzę sukcesów Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze nie warto bac na powaznie opini z forow takich jak to i wielu innych. foa dyskusyjne nigdy nie byly i nie beda rzetelne. Informacje o MLM najlepiej brac z specjalistycznych czasopism i serwisow internetowych poswieconych w calosci wlascie MLM. Od siebie dodam ze MLM to swietny sposob na zarabianie pieniedzy. I nie zamierzam sie z nikim klocic. Wiem ze mam racje i koniec. Wystarczajaco duzo przeczytalem na ten temat jak i wystarczajaco duzo rozmwawialem z ludzmi ktorzy osiagneli sukces dzieki MLM. I nikt mi nie wmowi ze jest inaczej. oczywiscie sam dzialam w MLM i osiagam coraz wieksze sukcesy. dziekuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Oprócz jednego punktu!!! Network Magazyn NIE JEST dobrym serwisem o MLM. Jest bezużyteczny, nudny, absolutnie nieprofesjonalny pod kątem MLM!!! Jedyna jego zaleta - ładny papier i druk. Ale to chyba nie jest zasługa redaktorka M., tylko drukarni! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazioZbawiciel
Co do powyższych postów praktycznie się zgadzam. Podstawa wiedzy, a zarazem działania w tej kwestii to dobre źródło teoretyczne, co mam na myśli? Oczywiście serwisy internetowe o których wyżej wspomniano. Mój przyjaciel dużo mi opowiadał o MLM i jestem pod ogromnym wrażeniem. Myślałem, żeby też się w to włączyć, ale jak na razie tylko chłonę wiedzę :). Może kiedyś spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek212
Również zgadzam się co do powyższych opinii. Jednak ja sam chciałbym dopowiedzieć odnośnie tych portali, które zostały podane w pierwszym poście, a dokładnie: www.piotrwajszczak.pl/. Sam czerpałem z niego wiedzę i polecam w stu procentach! Widać, że facet zna się na rzeczy, co do pozostałych nie mam zdania, bo zwyczajnie nie korzystałem. Polecam jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truSAY
"A już najbardziej mnie bawią dyskusje dotyczące tego czy firma X jest lepsza od Y. Działałam z sukcesami w kilku firmach i każdy doświadczony lider wie że firma jest tylko "pojazdem" który ma prowadzić do sukcesu. I wielu liderów podobnie jak samochód co jakiś czas zmienia firmę, której potencjał wygasa." Znam sytuację jakbym właśnie jej doświadczał. Spotykałem ludzi w przeszłości, którzy sterowali się takimi samymi sposobami. Miałem też styczność z kilkoma liderami byłych firm, którzy tłumaczyli się, że ich potencjał wygasł, ale dobrze wiemy, że nie tu był błąd. Ja się nie poddałem i polecam MLM. Grunt to jednak dobre nakierowanie, korzystałem ze stron internetowych, ale ogromne wrażenie zrobił na mnie jeden kurs: http://tinyurl.com/rewolucja-w-mlm Dużo się od niego nauczyłem, a dla początkującego to absolutny unikat. Jako klient, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca.
Odnośnie tego szkolenia: http://tinyurl.com/rewolucja-w-mlm Polecam również, bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie treść. Wiedziałem już wiele rzeczy w tym temacie, ale wielu też się dowiedziałem. Świetna rzecz za małe pieniądze, świetna inwestycja. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagaamel
Powiem krótko, jako znawca takiej metody zarabiania mogę w stu procentach ją polecić. Siedzę w tym kilka lat i nie narzekam, ale ostrzegam przed początkowym zniechęceniem. Polecam także wszelkie szkolenia i strony (taki jak wyżej), grunt to odpowiedni początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanKowalski212
Długo szukałem metody na zarobek i MLM okazał się strzałem w dziesiątkę. Mocno polecam wkroczenie w ta dziedzinę, ale tak jak już wspomniano wyżej tak i ja powtórzę, nie wchodźcie w to bez uprzedniego przygotowania. Polecam strony www w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donfortoto
Skoro już wypowiadacie się co do tego kursu: http://tinyurl.com/rewolucja-w-mlm to dodam, że jest dobry. Nie warto ładować forsę w jakieś cudowne kursy, które obiecują, że zrobią z was Bogów biznesu. Coś takiego nie istnieje. Trzeba ruszyć makówką i trochę potrudzić się, a nie oczekiwać na cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapmamap
Ogólnie rzecz biorąc to są i ludzie którym niekoniecznie wychodzi, ale nie polecam ich słuchać, to, że im nie wyszło, nie znaczy, że mają mieszać z błotem marzenia innych. Ja polecam tą metodę i kropka, ale nie wpadajcie w zachwyt tak jak to powiedziano wyżej. Łatwo się sparzyć, ale jeżeli się przetrwa, to obiecuję ciekawe zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
szata ńskie moce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek.
Eh, bawią mnie komentarze ludzi, którym nie wyszło z powodu własnej nieudolności, a potem chcą ściągnąć na to samo dno innych potencjalnych przedsiębiorców. Jeżeli nie chcecie się nadziać to pamietajcie o gruntownym przygotowaniu. Jasne, są strony internetowe (ja kiedyś korzystałem z piotrwajszczak.pl) oraz szkolenie: http://tinyurl.com/rewolucja-w-mlm Nie idźcie na żywioł i pamiętajcie o dobrym przeszkoleniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania212
Ja tak samo się zgadzam z w/w opiniami. Najpierw ktoś wpada w szał przedsiębiorczy, chce stworzyć korporacje pokroju Apple'a, a potem jest zbulwersowany, że nie wychodzi. Ja osobiście jako kobieta sądzę, że grunt to spokój i opanowanie, szczególnie w MLM. Ja tą metodę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieneia 5050
Ja nie polecam. Oszustwo złodziejstwo,, strata czasu i pieniedzy. Chyba ze dla inwalidów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babes.com
"Gieneia 5050 Ja nie polecam. Oszustwo złodziejstwo,, strata czasu i pieniedzy. Chyba ze dla inwalidów..." Czyżby komus nie wyszlo i zwala wine na system ?? A moze masz za malo informacji a i tak starasz sie niudolnie wypowiedziec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiebos.wr
Potwierdzam. Banda naciagaczy idiotów i oszustów !!!! To nie biznes a przedszkole dla nieudolnych umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babes.com
A moze jakies argumenty. Bo jak narazie to wyrzuciles na forum wlasne frustracje pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babes.com2
No ok. Jak tam chcecie. i prosze bez podszywow debile. Ale Intway to piramida finansowa a my mowimy o MLM. Jesli nie rozumiecie roznicy to szkoda z wami gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta1988_
Zostań Konsultantką Avon w Katalogu 16/2012 i odbierz Wodę toaletową City Rush za 1 zł ! - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Prezenty aż 6 Katalogów po spełnieniu warunków ! Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. aneta1988_@op.pl Działam na terenie całej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie warto brac pod uwage opinii ludzi na forach. Lepiej poczytac o MLM w odpowiednich czasopismach i serwisach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×