Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renataityle

PRZEZ SKRZYPOVITE ZASZLAM W CIAZE

Polecane posty

Gość renataityle

ostatnio czytalam jakis temat tutaj na kafe czy przez skrzypowite mozna zajsc w ciaze bo obniza skutecznosc, wszyscy przekonani że oczywiscie ze nie mozna bo nie obniza skutecznosci a co? pytam lekarza jakim cudem jestem w ciazy skoro bralam tabletki anty, a on do mnie czy brałam jakies jeszcze leki antybiotyki albo cokolwiek zle robilam, to powiedzialam ze bralam skrzypowite codziennie po jednej tabletce a on mowi ze musiala mi obnizyc skutecznosc, chociaz tam nie ma dziurowca ale sa inne rzeczy I CO MĄDRALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataityle
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataityle
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abele2
Moim zdaniem zmień lekarza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotw
Perwersja nie rozumiem uważasz że to brednie co lekarz powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataityle
O PROSZE PERWERSJA MĄDRZEJSZA OD GINEKOLOGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do perwersji
a słuchaj, przeczytałam wlasnie gdzies na necie ze WITAMINA C obniza skutecznosc tabletek anty, a z tego co wiem to w skrzypowicie jest witamina c, czy dalej jestes pewna mimo tego ze skrzypowita nie obniza skutecznosci tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo uważam, że witamina C nie obniża skuteczności tabletek. Na necie można przeczytać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do perwersji
a skad wiesz co jest prawdą a co nie ? Pytam sie poniewaz tez zazywam SKRZYPOVITE, jedną dziennie już 6 dzień, zazywam takze tabletki anty... odbywałam stosunek juz kilka razy od kad biore ta skrzypovite.. i też mnie to męczy czyli uwazasz ze nie mam sie czym martwic i w ciagu tych 6 dni od kad biore skrzypovite nie obnizyla mi sie skutecznosc i nie zostalam zaplodniona ? denerwuje sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a skad wiesz co jest prawdą a co nie ?" Kieruję się tym co jest napisane w ulotce, a nie tym co jest napisane w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do perwersji
nie wiem to moze ja zadzwonie jeszcze do ginekologa i sie zapytam ciekawe co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
Tak, witamina C obniza skuteczność tabletek antykoncepcyjnych:D Wtedy chyba trzeba by było prowadzić rownolegle z zazywaniem antykoncepcji głodówke bo wiekszosc produktów spozywczych zawiera witamine c:) Niektorzy ludzie albo mają poważne braki w podstawowym wykształceniu albo mają mózg nietypowo umiejscowiony w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu łatwo wprowadzić zamęt, niesamowite :D najpierw ktoś non stop zadaje pytanie dot. tego czy skrzypowita obniża skuteczność, a teraz nagle się okazuje że ktoś właśnie przez nią zaszedł w ciąże. ja wiem, że społeczeństwo nam głupieje, że coraz mniej osób korzysta z rozumu ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234852
hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie wierze bo ja biorę belisse i skrzyp forte i jakoś nie zaszłam a już parę miesięcy biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wear33
Ja sama nie wiem co mam o tym myśleć, też biorę skrzyp ale dodatkowo się zabeczpieczam (prezerwatywy + stosunek przerywany) bo też mi się wydaje ze niektore skladniki zawarte w tym leku mogą obnizac skutecznosc tabletek anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanimdfsdfsd
boze jak twój facet to znosi? :O nie dość, że w dumce ( po co? nie wiesz jak działają tab. anty? :O ) to jeszcze przerwany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogromnym przelocie XV
Właśnie przeczytałam, że przyjmowanie witaminy C i witaminy A pomaga zniwelować pewne skutki uboczne przyjmowania tabletek. Wynika to z badań przeprowadzonych przez naukowców. A Wy, że witamina C obniża skuteczność. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rneaw222
gdzie to niby przeczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
PCOS health review.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upbbb
up , ciekawy temat, podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8546466
nie spotkalam sie z przypadkiem zeby jakiekolowiek witaminy obnizaly skutecznosc a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×