Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nauritius4434

Sąd broni qrewstwa- "Nie jesteś ojcem tego dziecka"

Polecane posty

Gość lekarre
Dlatego powinny być obowiązkowe badania zaraz po urodzeniu . Wtedy nie byłoby takich historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam podobne odczucia
koledzy,sprawdźcie czy naprawdę będziecie ojcami wy, a nie wasz sąsiad Baby są bezwzgledne, aczkolwiek kochamy je i wiele jestesmy im wybaczyć, ale nie wszystko, Zostać ojcem to szczęście, ale dać sie wrobić w ojcostwo to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodomir
Ale w czym problem? Przecież potwierdzenie ojcostwa badaniem DNA jest czyms oczywistym I w najlepszym związku powinno to być z góry powiedziane Partnerka musi wiedziec od początku, że badanie DNA BĘDZIE zrobione nawet gdy ma sie całkowite zaufanie do partnerki i gdy nie ma się żadnych wątpliwości Ale badanie DNA będzie zrobione. BĘDZIE. Taka zasada I zasada będzie spełniona. Moja narzeczona wie o tym , o tej zasadzie. Ona wie że gdy kiedys zdecydujemy się na potomka , to wie że takie badanie JA zrobię. ZASADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama n kama
Pewnie że powinny być obowiązkowe wyszło by ile faceciki macie dzieci w świecie. Ciekawe który tak chętnie podda się badaniom w stosunku do dzieci z wpadek lub związków na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×