Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1111111Elizkaaaa

Czy wasze dzieci często wracają do domu i mają poździerane łokcie?

Polecane posty

Gość 1111111Elizkaaaa

Czy wasze dzieci w wieku szkoly. często wracają do domu i mają poździerane łokcie?Mój bratanek 10 lat (10.5) wlaściwie już w tym roku parę razy przyszedł ze zdartym łokciem na asfalcie on nawet na dywanie się wywala, tańczy breakdance czy coś w swoim pokoju i kończy się to zdartym łokciem na wykładzinie, potem bolesne przemywanie rany i strupy a potem znowu. Czy u was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111Elizkaaaa
chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111Elizkaaaa
Nie jest głupi tylko że mój bratanek ma często łokc i w strupach ciekawa jestem czy takj wszyscy mają bo słysze ze podobno dzieci nie zdzierają kolan łokci a on cały czas łokcie czarne to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111Elizkaaaa
może jego jedną rozrywką jest facbook lub NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego syna?:):) On nie wie co to jest. Ma 5 razy w tygodniu treningi ( 3 razy piłka , 2 razy taekwondo) Po prostu nie jest sierotą i łamagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111hjhhkkhkh
więc sugerujesz że moj bratanek to sierota i łamaga bo ma całe łokcie porozwalane? Na jakiej podstawie to stwierdziłaś? Łamagi przeważnie nie zdzierają kolan bo nic nie umieją i nie chcą robić żadnego sportu rower ni nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo róznie to bywa
A ty masz zdarte łokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111hjhhkkhkh
tak dla porownania mój kuzyn 28 lat też ma zawsze pozdzierane łokcie a łamaga raczej nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można NON STOP mieć pozdzierane łokcie? Może się zdarzyć, że się przewróci itd ale nie non stop. Nie widziałam też by jakikolwiek z jego kolegów miał pozdzierane łokcie:) Skąd mam wiedzieć czemu Twój bratanek nie umie utrzymać równowagi, może ma cos z błędnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111hjhhkkhkh
Ja sama nie mam, ale ci dwaj to już całe łokcie w bliznach mają i ciągle nowe robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111hjhhkkhkh
Nie non stop ale i tak wg mnie często tzn widziałam jego paru kolegów i zaden nie miał łokci w strupach czy bliznach nie wiem może nie zwrocilam uwagi ale jakby mieli to bym chyba widziała nie? A moj bratanek ma już całe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111hjhhkkhkh
mi to wcale nie przeszkadza to wg mnie normalne u faceta mieć blizny na łokciach ale byłam ciekawa czy wasze też tak mają czy tylko moja rodzinka taka twarda jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katuuu
Ja jak byłam mała miałam non stop poździerane kolana, lol Bieganie, łazenie po drzewach, wrotki, deskorolki, rowerki i inne szalone zabawy. To zalezy od aktywności dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katuuu
Mały twradziel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111hjhhkkhkh
A moj bratanek 2 dni temu wyrżnął na asfalt i tak sobie paskudnie zdarł łokieć :( Ale nie pierwszy raz już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111hjhhkkhkh
Kuzyn upadł 2 tyg temu i to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsaaa
co za ofiary losu, hahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wy czytacie co pisze? chłopak tańczy breakdance. To jak ma nie mieć pozdzieranych łokci? Moi grają w koszykówkę i piłkę nożną. Nie mają poździeranych łokci, ale za to ciągle inne kontuzje. Jak ktoś siedzi 12 godz przy kompie i ma zdarte łokcie, a nie jak chłopak się rozwija i to wymaga poświęceń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsaaa
to skoro tanczy a wiążą się z tym pozdzierane łokcie ( nie wiem, nie tancze) to po cholere taki temat zakladać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi, że jest problem jak ktoś siedzi przy kompie i ma zdarte łokcie.. Nie wierzę,że osoba czynnie uprawiająca jakieś sporty nie ma żadnych kontuzji. Chyba,że jakaś sierota, która się ciągle asekuruje zamiast poświęcać ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111hjhhkkhkh
córka jeżdząca na rolkach będzie miała pozdzierane kolanka, syn uprawiający break dance na asfalcie będzie miał pozdzierane łokcie, kuzynka jeżdząca na nartach będzie miała połamane nogi a ten co siedzi na NK będzie miał co najwyżej odciśnięty tyłek od nadmiernego siedzenia :) Nie mam nic do komputera, sama siedzę dużo i dzieci też mogą siedzieć ale nie za dużo bo za dużo kompa = brak innych rozrywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111hjhhkkhkh
mogę wtrącić słówko tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHAHAHHfrtfr
Moj kuzyn ma zdarte lokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaska
odświeżam bo sezon jesy. Moja 8-letnia siora cioteczna wczoraj wróciła. Dwa kolanka zaorane do krwi. Chudzielec jechał na rolkach, po niby gładkim asfalcie jak wjechała w jakąś dziurę jak poleciała.. Zaorane kolanka. Dwie truskawki o wielkości 3cm x 2 cm. Fajnie to wygląda, teraz jak siedzi z tymi truskawkami na kolankach. Jakoś mi jej nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, moje dzieci rzadko wracają do domu :( Ostatnio widziałam je 3 dni temu, ale nie pamiętam czy ich łokcie są poździerane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×