Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nasa

pasożyty

Polecane posty

Gość 113355
piszesz, ze hemoglobina w normie, a lekka anemia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
w rozmazie wyszło dopiero ze jest anemiczny,ja sie nie znam na badaniach,chyba lekarz wie co mówi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bers
nie podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulabulan
jak w rozmazie może wyjść anemia? wystarczy trochę zainteresować sie tematem autorko, a nie klepać głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkllii
zobacz na suplementy firmy VISION,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasa
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killok
sa bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killok
leki tej firmy vision, i co najwazniejsze SKUTECZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedza i intel ludzi mnie
Tutaj zalamuje. Candida to nie bakteria do cholery. I nie ma czegos takiego jak lekka anemia. Skad wy zescie sie urwali? Z choinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zrobic badania na pasozyty bo jem wiecej a chudne. jak wyglada takie badanie i gdzie je zrobic? do jakiego lekarza sie zglosic placi sie za to czy jest darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam dotychczas do czynienia jedynie z wszami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o pasożyty to mam doświadczenia jedynie z nawracającą wszawicą. A konkretnie nawracającą póki nie poznaliśmy preparatów http://wszawica-sora.pl/ - teraz nie ma mowy o wszach, których nie da się wytępić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilcacora na candidę? nigdzie nie wyczytałam o tym działaniu. A para farm jak najbardziej podawaliśmy 3 latkowi z powodzeniem. Ale chyba trzeba powtarzać kurację nie pamiętam za jaki czas, ale lekarz powinien wiedzieć. Nam lekarz kazał całej rodzinie od razu się odrobaczyć, zrobiliśmy (starsze dziecko i dorośli) Para herbsem w kapsułkach. tu chyba najtaniej ( https://herbapis.pl/para-herbs-robaki,p1593.html?keyword=para&category_id=0 ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko naturalne środki !,trwa dłużej ale są bezpieczniejsze. A twierdzenie, że naturą się nie da nic wyleczyć to bzdura ! Boreliozę wyleczyłem tylko ziołami i Betuleco. Trzeba trafić na dobrego Lekarza, przez duże L. Odrobaczamy się na zmianę albo Paraherbsem albo Parafarmem plus nalewka z orzecha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wszyscy spamujecie tutaj tymi swoimi durnymi reklamami zamiast normalnie komuś pomóc? Chciałabym dostać od kogoś jakąś poradę dotyczącą tego jak szybko i skutecznie pozbyć się pasożytów, jest tu ktoś taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie co Ci mogę polecić to tabletki toxinext, mi pomogły, bo miałam przez pasożyta nawroty żołądka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toxinext jest rzeczywiście super, dzięki za poradę, niczego nie żałuję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dacvv
Ja się zdecydowałam na detoks za pomocą suplementu Ecodetoxx mogę te tabletki polecić. Bardzo dobry skład przede wszystkim, nie ma tutaj chemii ale same naturalne rzeczy jak ekstrakty z zielonej kawy i herbaty, czy z owoców z gorzkiej pomarańczy, także ryzyko jakiś reakcji alergicznych jest tutaj znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 4-latek mial lamblie i candide, czyli grzyby. Lamblia to pasozyt, candida grzybica. Na grzyby mial podawany fluconazole w syropie, musial wybrac do konca. Gdy juz wybral, odczekalismy tydzien i wzielismy sie za lamblie. Nie pamietam nazwy tych tabletek, jakas dwuczlonowa, cos na p i m, ale nie bede strzelac w ciemno. Przez 10 dni dostawal polowe tabletki na wieczor, bo to leki mocno obciazajace watrobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek9993
A słyszeliście o takim pasożycie jak nużeniec? Ja powiem szczerze, że w ogólnie nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje, dopóki nie trafiłem na stronę Centrum Walki z Nużeńcem. Tam dowiedziałem się wielu przydatnych informacji, które może i Wam się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego mam zaczać żeby sprawdzić czy ja i moja 3 letnia córka mamy pasożyty lub grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz powinien wybrać rodzaj badania : Badania mikroskopowe Badania serologiczne Badania molekularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zaczęłam stosować Ecodetoxx i zobaczymy co z tego wyjdzie. Preparat ma zabijać większość pasożytów także jest szansa że też usunie te co mnie męczą, na stronie odkrycia.medicalfakt.pl jest więcej info na temat działania preparatu Ja czuję póki co efekt przy moich bólach w karku które trochę odpuszczają a wcześniej to nieraz nie można było nawet głowy skręcić i się obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze opisana terapia na pasożyty http://odkrycia.medicalfakt.pl, nawet do zastosowania u najmłodszych, a nie tylko dorosłych pacjentów. Bardzo mi pomógł ten artykuł i nagranie. Trafiłem przez stronę na kilka dokumentów, które trochę mi zdrowotnie otworzyły oczy. Ludzie dobre komentarze zostawiają. Poczytaj, może coś fajnego również trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie przygoda z pasożytami rozpoczęła się krótko mówiąc od utraty apetytu. Trochę jadłam, na siłę raczej. A miałam później straszne biegunki. Okazało się zakażenie pasożytnicze. Stosowałam domowe metody, ale średnio pomagały. Ostatecznie zdecydowałam się na detoks połączony z głodówką i wykorzystałam przy tym www.odkrycia.medicalfakt.pl. Dobra baza wiedzy o pasożytach, jak reagować, do tego w dobry suplement na pasożyty można się zaopatrzyć przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy przechodziłam przez badanie mikroskopowe u https://dariuszlange.pl/ to od razu wiedziałam, na czym stoję. Wszelkie kłopoty z pasożytami zostały mi przedstawione już wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedania lek Alinia (Nizonide) oraz Iwermektyna. Basia tel. 785597308. Pozostało po skutecznym leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×