Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość groovemoni

Praca na kamerce...odnowiony temat szukam info

Polecane posty

Moja droga, jeżeli chodzi o Twoje wątpliwości czy pytania... Są firmy, które oferują pracę w domu oraz w studio. Wybierasz sama, aczkolwiek moim zdaniem dogodniejsze warunki masz w studio, ponieważ nie zawsze możesz sobie sama zapewnić takie udogodnienia jak profesjonaliści. Wynegrodzenie zależy od tego ile zarabiasz i ile czasu siedzisz w miesiącu. Przeciętnie w ciągu 8h zarabia się ok 150-200usd ale naprawdę nie sugerowałabym się tym, ponieważ nie ma na to reguły. Są dziewczyny, które zarabiają 100usd/dzień i są takie które zarabiają 1000usd/dzień. Wszystko zależy od tego jaki sobie wyrobisz pijar :) Dzięki temu, że pracujesz w studio masz udokumentowane zatrudnienie i regularny comiesięczny dochód. Możesz do mnie napisać na priv: fanmariapage@wp.pl poprowadzę Cię ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webcamlover
Nie pakujcie się do żadnej pracy na seks czacie. Nie wierzcie w anonimowość na takich czatach, choćby były "z drugiego końca świata". NAGRAĆ obraz z seks czatu, OBOJĘTNIE JAKIEGO, to ŻADEN PROBLEM, a ktoś niezaznajomiony z komputerami może nagrać to nawet zwykłą kamerą. Są tacy co tylko tym się zajmują, a potem sprzedają wasze filmiki na swoich stronach. W sieci jest pełno takich filmików i pozostaną tam (ogólnodostępne dla wszystkich - także waszych najbliższych) już chyba dotąd, dokąd internet będzie istniał, albo i dłużej (czyli - NA ZAWSZE, bo nie da się ich całkowicie usunąć). Jeśli już nie macie wyjścia, albo jest wam obojętne to że każdy będzie mógł was zobaczyć i zidentyfikować, to zróbcie własne rozeznanie jakie strony są dostępne i zarejestrujcie się SAMODZIELNIE na tych jakie wam najbardziej pasują i wydają się wiarygodne. W żadnym wypadku nie pracujcie dla żadnego studia ani innego pośrednika (wiele ze stron to właśnie pośrednicy), oni zabiorą wam większość tego co zarobicie i jeszcze potem zrobią z was prostytutkę, bo będą mieć wasze wszystkie dane i prawa do wszystkich nagrań z waszych "sesji" i zdjęć umieszczonych na takich czatach (czym mogą was szantażować do końca życia). Poza tym, nie jest to łatwy kawałek chleba. Na początku może znajdziecie zainteresowanie, ale z czasem jak już nagrania z wami zaczną krążyć po internecie, to niewielu będzie wam chciało płacić. Chyba, że macie ogromną umiejętność przekonywania. To praca tylko dla ekshibicjonistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na http://showall.tv sama ustalasz warunki. Atrakcyjne konkursy w każdym miesiącu. Zarejestruj się i zacznij nadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z warunków jakie mam na https://camcolt.com/ nie dość że administracja strony bardzo pomocna to 75% z żetonów trafia do mnie, a są też takie opcje że się wchodzi na czat z klientem i płacą za minute pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camcolt.com jest najlepszy na rynku bo daje największy procent i można fajna kasę zarobić to jest super opłacalne u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierw byłam sceptyczna ale www.camcolt.com ma serio najlepsze warunki. Te 75 procent z zetonow to najlepsza stawka z jaką się spotkałam. Inne strony się nie umywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołącze się do rozmowy bo też pracuje już dość długo na https://camcolt.com/ i mam porównanie z innymi stronami, stawka najlepsza na świecie serio. nikt inny nie daje 75% z żetonów, można się z tego nieźle utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj debili , zalerzy ile chcesz pracowac na dzien , 5 godz x 5 dni w tygodniu 15 tys . W kamerkach nie chodzi o rozbieranie tylko bajerowanie . Kazda ma cycki jak fajnie bajerujesz to nic trzeba sie rozbierac :) .Wyslac wam przelewy moje z grudnia ? Jak chcesz rade sandra123882@wp.pl napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 27.05.2013 o 20:03, Gość goscii napisał:

a ja pracuje i nic nie pokazuje, tylko gadam 🙂

Proszę o kontakt jeżeli możesz interesuje mnie praca na kamerce ale nie wiem gdzie jest ok odpisz mi na hancia_ancia@op.pl dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×