Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natmik

czy zawsze wygotowujecie butelkę???

Polecane posty

Gość natmik

niestety skończyłam karmic piersią i przechodze na mm. ciekawi mnie czy faktycznie zawsze wygotowujecie butelke po każdym jedzeniu? czy tylko ją myjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadowki wygotowuja butelki
w garnkach!!! moze tak sie robilo 20 lat temu. Kup sobie dziadowko elektryczny wyparzacz do butelek. Dezunfekuje je a nie wygotowywaC!!!! to sie usmialam, ze ktos ma jeszcze takie pomysly. Zaloze sie zes ze wsi i wszystkie rzeczy dla dziecka masz po kolezankach, siostrach - bo w sklepie dzieciecym to ty chyba nie bylas skoro takie babcine archaizmy wypisujesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmdmdmdmdm
nigdy tego nie robiłam a butlę dostała jak miała niecały tydzień i tak już zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natmik
a po co mam kupowac kolejny gadżet dla dziecka jak można normalnie wygotować. pytam czy zawsze to robicie/używacie wyparzaczy czy myjecie zwyczajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadowki wygotowuja butelki
a nie mowilam, ze dziadowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmdmdmdmdm
kup płyn do mycia butelek nuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyparzałam
po każdym użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadowki wygotowuja butelki
szkoda jej kasy na dziecko :) dziadowka za dyche z zabitej dechami wsi na podlasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jxdd
Ja do 6miesiaca parowalam butelki codziennie pozniej coraz rzadziej a teraz mały pije tylko rano i wieczorem to paruje jak mi sie chce ale tak raz na miesiąc włączając kubki nie kapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.. nie wiem samaaaaa
Ja zawsze po użyciu, z tym że nie wygotowuję, tylko wyparzam w garnku do gotowania na parze, ustawione dnem do góry. Chyba sobie z tym czas już dać spokój, bo dziecko ma 15 miesięcy, ale mąż się upiera, no to wyparzamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebilonka
Od 4msc podaje mm i każda po jedzeniu butelke myje a następnie wyparzam we wrzątku i tyle. nie nabrałam się na bezsensowny gadżet typu ten wyparzacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
wygotowałam raz, przed pierwszym użyciem. potem wyparzałam w sterylizatorze mikrofalowym, gdzieś tak co 2 dzień. po 6 miesiącach już przestałam - wiadomo, dziecko siedzi na podłodze, wszystko ładuje do buzi, itp. więc wyparzanie traci sens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie wygotowywałam/ nie sterylizowałam butelek. Przed pierwszym użyciem przelałam wrzątkiem, potem już myłam normalnym płynem i bardzo dokładnie płukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×