Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młodamama12

niemowle nie chce spać

Polecane posty

Gość młodamama12

moje miesięczne niemowlę nie chce spać, ani w dzień ani w nocy. Od samego początku miał problem ze snem, ale jak był malutki jako noworodek to pojadl i poszedl spać dość szybko, przesypiał po karmieniu 2-3 godz, a teraz jak go nakarmię odkładam do łożeczka to nie śpi, chwilę poleży a za chwilę jest płacz, tak jakby byl głodny, a daje mu pierś to albo wypluwa, albo zasypia przy niej, ja go znów do łóżeczka to się budzi i znów płacz. W ciągu dnia prześpi tylko pół godziny, w nocy budzi się co chwilę co godzinę, co pół. Ja nie mam czasu nic zrobić, ani ugotować obiadu, ani posprzątać. Smoczek nie działa, wypluwa, nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama12
nie ma kolek, też myślałam, że nie dojada, ale biorę go do karmienia to nie chcr piersi, byliśmy ostatnio ns ważeniu to przytył przez miesiąc 1200gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylaczam sie do tego co napisala mea.Sprobuj zrobic mu oklad z cieplej pieluszki na brzuszek,mozesz tez rozmasowac brzusio.Sprobuj rowniez podac mu mleko modyfikowane,bo moze masz za malo pokarmu lub jest on malo tresciwy.Moj synek plakal do 6 miesiaca zycia,nawet jechalam z nim do szpitala,bo myslalam,ze jest chory,po zbadaniu go okazalo sie,ze ma taka nature.Kiedy skonczyl pol roku wszystko ustalo jak reka odjal,ale dobrze wiem jak to jest robic wszystko jedna reka,nawet myc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama12
czy można jakoś sprawdzić czy mój pokarm jest tresciwy, bo pokarmu mam dużo po karmieniu ściągam 100ml z obu piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama12
dokładnie skończył we wtorek 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da sie sprawdzic
wez odciagnij mleko do kieliszka.zostaw je na ok. godzine.zobaczysz ile opadnie tluszczu a ile zostanie wody.jesli kieliszek do polowy wypelni sie woda to pokarm jest mallo tresciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama12
odbija mu się, ale nie za każdym razem, podawałam herbatkę, ale nie chce jej za bardzo pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarmiącapiersia
da się sprawdzić - he he he większej głupoty nie czytałam chyba, przecież napisała, że dziecko przybrało 1200g na tym mało treściwym pokarmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarmiącapiersia
to może być tymczasowa nietolerancja laktozy, powinno być lepiej jak Ty odstawisz całkowicie nabiał i będziesz odciągała mleko pierwszej fazy bo ono właśnie jest mało treściwe i jest do napicia się a zawiera dużo cukru laktozy, które może powodować bóle brzuszka u niedojrzałego układu pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×