Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do kobiet

Ona ma 19 lat, on 27 ? Co o tym sądzicie ?

Polecane posty

Gość pytanie do kobiet

Jakie macie doświadzczenia, spostrzezenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobiet
Dlaczego nikt nie dyskutuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony królikkkk
srednio to widze. W takim wieku jednak to przepasc- np. Ty dopiero zaczynasz studia a on juz dawno skonczyl ma prace itp. (teoretycznie, bo w zyciu różnie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
kiedy poznałam mojego obecnego męża miałam 19 lat a on 28. teraz mam 27 lat i jesteśmy dalej razem, 4lata po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli facet ma poważne zamiary , jest ustatkowany finansowo, ma grunt by ten młody piękny kwiat zaszczpić na swym gruncie i pielęgnować , kochać by rozkwitał to żadnych przeciwskazań wręcz przeciwnie. tkzw miłostki czyli tańce godowe lepsze z rówieśnikami . jezeli ten 27 latek li tylko che podupczyć małolatkę no to się zastanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobiet
inna27 mozesz cos wiecej napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobiet
zamiary sa dobre, tylko jest strach i obawa o wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
co chcesz wiedzieć więcej? myslę że te 8-10 lat to nie jest zbyt duża różnica wieku Ty przecież też jestes dorosła kobieta, nie masz 16 lat jak się kochacie to może wam się udać ajak się nie uda to nie wina wieku tylko niedopasowania charakteru i innych czynników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaalicjakakakakaka
Jak dla mnie super roznica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietkaaa27
mysle,że facet jest infantylny i dlatego pasuje do nastolatki-dużo takich męzczyzn szczególnie przed 30 rokiem życia a jeżeli jest dojrzały, inteligentny i dorosły to chce ją tylko pobzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
pobzykać też jest fajnie przecież nie powiedziane że kazdy zweiązek musi być na całe zycie zwłaszcza w wieku 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqwweewe
Różnica wieku to zwykły układ,a nie związek. On ma młode ciało w łóżku,a ona stabilizację i rzeczy,na które by w życiu nie zarobiła.To taki typ prostytucji. Kobiety bronią takiego układu,bo wiele zyskują i mydlą oczy,że nie są materialistkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dretdta
z uwagą czytam co piszecie, i uważam że z taki związek ma rację bytu, kwestia tylko dopasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"On ma młode ciało w łóżku,a ona stabilizację i rzeczy,na które by w życiu nie zarobiła." Uwielbiam takie generalizowanie. :D W moim przypadku ja miałam więcej pieniędzy niż on w fazie "chodzenia". Moi rodzice zapewniali mi więcej, niż on byłby w stanie, to raczej ja pomagałam jemu finansowo. Jesteśmy razem kupę lat i nadal jest dobrze. Choć powinno się nie udać, skoro niby jako młoda leciałam na kasę, a on na nastoletnie ciało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietkaaaxxx
dopasowanie jest ona młoda on ma prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobiet
jennifer to ile mialas lat jak go poznalas a on ile ? jak sie poznaliscie, w jakich okolicznosciach i jak to szlo poczatkowo miedzy wami, jak to sie wszystko zaczelo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietkaaaxxx
tak n aprawde jest roznie moze byc tak,ze dziecko nastoletnie ma wszystko od rodzicow ale chce byc np. jeszcze bardziej rozpieszczane i znajduje sobie dodatkowo wujka :) nie mówimy tutaj o skrajnych przypadkach gdzie rzeczywiście dziewczyny prostytuuja się bo nie maja pomocy rodziny to smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqwweewe
Jennifer Bonnel "On ma młode ciało w łóżku,a ona stabilizację i rzeczy,na które by w życiu nie zarobiła." Uwielbiam takie generalizowanie. W moim przypadku ja miałam więcej pieniędzy niż on w fazie "chodzenia". Moi rodzice zapewniali mi więcej, niż on byłby w stanie, to raczej ja pomagałam jemu finansowo. Jesteśmy razem kupę lat i nadal jest dobrze. Choć powinno się nie udać, skoro niby jako młoda leciałam na kasę, a on na nastoletnie ciało. To Ty miałaś kasę czy Twoi rodzice? Patrz na to co Ty osiągnęłaś ,a nie Twoi rodzice. Napisz prawdę ,a nie ściemniaj.Kolejna co ją prawda zabolała i usiłuje się usprawiedliwiać i to kłamstwami.Żenada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile lat miałam ja, a ile on już napisałam. Poznaliśmy się, ponieważ oboje interesowaliśmy się skokami na bungee i nurkowaniem extremalnym. Wspólne grono znajomych, ogniska itd. i od słowa do słowa umówiliśmy się na randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietkaaaxxx
weqwwweee uwywnetrzniaj sie na wlasnym temacie bo widze,ze masz jakies problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To Ty miałaś kasę czy Twoi rodzice? Patrz na to co Ty osiągnęłaś ,a nie Twoi rodzice. Napisz prawdę ,a nie ściemniaj" Fakt, miałam pieniądze od rodziców. Jednak podtrzymywanie związku dla pieniędzy byłoby śmieszne, skoro miałam na koncie swoje, nie sądzisz? Przykro mi, że ktoś potraktował Cię w sposób, który wywołuje u Ciebie potrzebę generalizowania. Boję się, że powiem o słowo za dużo, a takim osobom należy współczuć, toteż nie odpiszę już nic, możesz ujadać. Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqwweewe
Jennifer ,ale Cię prawda zabolała,a że nie masz argumentów w dyskusji to uciekasz. Żenada i tchórzostwo.Boisz się ,że powiesz słowo za dużo,więc albo z powodu braku argumentów zniżysz się do obrażania albo przyznasz się do tego co pisałem. Jesteś małostkowa, chwalisz się kasą swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobiet
jennifer: czyli rozumiem, ze poznaliscie sie sami spontanicznie i po jakim czasie od tego momentu byla pierwsza randka i gdzie jesli mozna wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhggf
ide kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikneływchmurach
mój facet jest starszy o 13lat i nie mam co do niego jakichś oczekiwań finansowych, płacę zawsze ze siebie, bo nie lubię jak facet za mnie płaci, czasami mu pozwolę postawić sobie piwo i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow artur cool
nic tylko ruchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekam od dyskusji, to Ty nie umiesz odpowiedzieć, dlaczego miałabym łaknąć cudzych pieniędzy mając swoje. @pytanie do kobiet Poznaliśmy się przez znajomych od hobby. Nie pamiętam, jaki to był dokładnie czas, może pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaa1111111
moj kolega ma 27 lat i jego dziewczyna 19 tak jak w tym temacie, lecz kiedy jego "ukochana", 19 dziewczyna wyjezdza do pracy do niemiec, on sprowadza kolezanki na bzykanie i kazdemu sie tym chcwali :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobiet
Dziekuje za odpowiedzi, może ktoś teraz coś jeszcze przekaże, jakieś własne obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×