Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

atrakcyjni ludzie nie wiedza jakie tak naprawde zycie ma brzydki czlowek

Polecane posty

przewaznie atrakcyjny m mniejsze problemy ni brzydki jest szczesliwszy niz brzydki i ma wiecej znajomych niz brzydki o ile wogole ten brzydki ma znajomych a ladnym znalezienie chlopaka czy dziewczyne jest o wiele latwiejsze dla ladnych to cos normalnego i nie wyobrazaja sobie ze moze byc inaczej ze brzydki moe nie miec nikogo przez wiele lat o ile wogole aseks bez zobowjazan to smiech jakis moja rodzina tez mnie nie rozumie bo nie sa brzydcy i nie zrozumieja mnie wzyciu to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
Ja wiem coś na ten temat i niestety to prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhjhj
Ładni ludzie mają łatwiej w znalezieniu drugiej połówki ale jeśli chodzi o utrzymanie partnera to już wtedy sama uroda im nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/ szczęście to tylko w podrywaniu i w związkach znajdywalne? 2/ ja się nie uważam za jakoś specjalnie szpetną a nie przyciągam ludzi więc nie tylko o wygląd tu chodzi wygląd można zmienić tylko trzeba chcieć. wygląd to najmniejszy problem. media zrobiły Wam papkę z mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhjhj
Przy wyborze zony czy męża ludzie zazwyczaj nie kierują się głównie urodą. Sama uroda to tylko do łóżka jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej mają przeciętni
ładni wcale nie mają łatwo. Bo co z tego, że każdy się gapi? Ludzie boją się tych ładnych. Że jak ładna to głupia, zarozumiała albo w ogóle nie będzie chciała ze mną gadać.. więc wbrew pozorom ładna wciąż jest sama, mimo że pełno gapiących się na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
Pier... o szopenie! Ja umawiam się z kobietami i jakoś same porażki mam na koncie mimo że mam super charakter więc jak ktoś pisze tutaj że wygląd to sprawa drugorzędna to jest w błędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
facet niezbyt przystojny "(...)więc jak ktoś pisze tutaj że wygląd to sprawa drugorzędna to jest w błędzie!" Nie jest w błędzie, a kłamie - to zdecydowana różnica. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przy wyborze zony czy męża ludzie zazwyczaj nie kierują się głównie urodą. Sama uroda to tylko do łóżka jest potrzebna." ale brzydkiej osoby nie wybierzesz prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisss80
Każda kobieta chce mieć jak najatrakcyjniejszego partnera to chyba normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie chcę jak najatrakcyjniejszego to normalne dla ludzi z papką zamiast mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
whedif "no ja nie chcę jak najatrakcyjniejszego" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładni ludzie mają łatwiej z: 1)ma łatwiej ze znalezieniem partnera/partnerki 2)ma łatwiej ze znalezieniem pracy 3)ma większy zakres możliwości w wyborze zawodów - np model, aktor, piosenkarz, stiuardesa itd. 4)ma większe grono znajomych bo każdy zabiega o ich względy norma rzadziej dotykają ich choroby psychiczne bo nie są odtrącani przez innych, i nie słyszą uszczypliwych komentarzy na temat swojego wyglądu 5)Nie mają większych trudności z załatwieniem swoich spraw bo każdy jest dla nich życzliwy 6) wiele rzeczy uchodzi im na sucho. Łatwiej wybaczyć ładnemu brak rozumu niż brzydkiemu brak wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelna weronika
A ja chcę jak najatrakcyjniejszego bo nie wyobrażam żeby uprawiać sex z brzydalem :o Chyba jestem nienormalna i mam papkę zamiast mózgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO12358 - o co Ci chodzi? :O wiadomo że musi mi się jakoś tam podobać ale to chyba nie jest wyznacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Antoni Walikoń
Boję się że Ble Ble powiesi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i elegancko
takich osob mi nie zal skoro sam nie chce czegos zmienic to niech ze soba skonczy a nie zamecza ludzi na forum idiotycznymi topikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
whedif "(...) ale to chyba nie jest wyznacznikiem" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Antoni Walikoń
Nic nie da się zrobić. Powinien się pogodzić ze swoją beznadziejnością a nie kwiczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvxvxvxvx
media czy nie ale wole ladnej nawet zaplacic niz byc z pasztetem nawet jakby to ona placila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wygląd można zmienić tylko trzeba chcieć. wygląd to najmniejszy problem. media zrobiły Wam papkę z mózgu" Nie pierdol kobieto. Facet wiele w swoim wyglądzie zmienić nie może. Kobieta owszem moze nałozyc tapete i zmienić styl ubierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najłatwiej maja przeciętni. Dokładnie. Jeśli dziewczyna jest bardzo ładna to : A/ pewnie głupia lala B/nie podejde zaglądać, bo ma za wysokie wymagania C/fajna dupa tylko do ruchania Takie życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
Ładni ludzie mają gorsze szanse w polityce - popatrzcie na naszych polityków ilu z nich to ludzie ładni i przystojni? Dżołana Flaj i długo długo nic no jeszcze Sandra Lewandowska ale ona przecież już nie jest w Sejmie. Tak że brzydcy ludzie do polityki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z praca tez nie jest tak kolorowo :O Ok, z otrzymanej pracy może uroda i pomaga, ale zazdrosny pracownice nie daja takiej ładnej (i zazwyczaj adorowanej) żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjne kobiety mają jeden istotny problem - często są obiektami ataków brzydkich gwałcicieli i sfrustrowanych psychopatów, którzy porywają je i gwałcą w piwnicach opuszczonych budynków. Nie wiem czy autor chciałby się z nimi zamienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×