Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura_1983_Pasjonatka

Gdzie kupię nowoczesne wzory płytek ceramicznych?

Polecane posty

Gość gość
www.plytkiwloskie.pl Dostawy na terenie całego kraju, miła i fachowa obsługa, super ceny. Rozmawiałam telefonicznie z p. Witkiem. Super obsługa, duża wiedza. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno miałam podobny problem, bo planowałam remont mieszkania i szukałam odpowiedniej glazury na ścianę. Udało mi się znaleźć bardzo fajny wzór płytek w sklepie www.alekafelki.pl. Sklep ma duży wybór płytek od retro po nowoczesny minimalizm. Fajny sklep i pomocna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesne, fajne płytki, renomowanych firm znajdziesz na www.ceramik.com.pl Mają dużo ciekawych wzorów innych niż w marketach budowlanych. Mają dwa salony w Szczecinie i w Gorzowie z dużą ilością kafli i gotowych aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Ja lubię płytki z tego sklepu: http://viverto.pl/ Podoba mi się, że nie trzeba zakładać tam konta, wystarczy wejść, wybrać co się chce i kupić. Mają bardzo fajne płytki, do tego duży wybór zegarów, kamieni dekoracyjnych i farb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem do własnej łazienki płytki betonowe w 50% i w połowie drewnopochodne. Mam też trochę mozaiki. Zatem trzy rodzaje płytek połączyłem w ciekawą aranżację. Duża zasługa w tym sklepu iglazura24.pl. Niezależnie od tego, ile płytek łazienkowych u nich kupisz zagwarantują projekt łazienki gratis. Dużo przecen posiadają na armaturę łazienkową, bo często śledzę ofertę. Mam do nich blisko, bo mieszkam w Trójmieście, stąd znam ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient2016
Jestem zadowolona z MCeramic w Siemianowicach. Mają najnowsze kolekcje włoskich producentów, zawsze terminowa realizacja, no i wszędzie je wyślą. Ogólnie naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne zakupy zrobiłem parę miesięcy temu w sklepie Sanitbuy. Akurat robiliśmy większy remont mieszkania i przyszedł też na czas na nowy aranż w łazience. W zasadzie wszystko poszło wek – od płytek, przez ceramikę, a kończąc na bateriach. Nowe rzeczy w 90 procentach zamawiałem właśnie od nich przez ich stronę - www.sanitbuy.pl Obsługa pozytywna, byli do dyspozycji, tłumaczyli zawiłości techniczne np. jeśli chodzi o podłączenia, odpływy...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemenka
Oryginalne i nowoczesne płytki kupisz w sklepach sprzedających kolekcje z Tubądzina. http://www.tubadzin.pl/ Jednym z projektantów jest Maciej Zień. Super wygląda kolekcja Paris Odeon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas świetnie się sprawdzają płytki podłogowe nowa gala które kupiliśmy tutaj https://mersi.pl/ bardzo dobre doradztwo, a poza tym ceny także nie pozostawiają wiele do życzenia. Uwazam, że warto im zaufać i można powiedzieć śmiało, że wiele razy jeszcze do nich wrócę m.in. po kamień elewacyjny stone master

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne płytki znajdziecie w Płytkarni, to sklep online, maja świetny wybór https://plytkarnia.pl/ wiele znanych i mniej znanych marek. My oglądaliśmy tam i wybieraliśmy przez dłuższy czas aż w końcu zdecydowaliśmy sie na płytki od Ceramstic, kolekcja Traverhome, piękna, idealnie trafiła w nasze gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biskotka

 ładne płytki mają w Cermagu - zakupy są tam bardzo wygodne i sprawne. a dodatkowo można znaleźć odpowiednie płytki na swoją kieszeń! dla mnie to świetne rozwiązanie robić tam zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×