Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LuLaczek

Nudny wieczór

Polecane posty

Gość k t o ś
więc czemu reagujesz na "podszywku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak błagam uśmiechaj się do mnie pozwól mi rozkoszować się twoimi słowami pozwól aby dźwięczały w mych sterczących uszkach, wibrowały i wyzwalały wibracje, moja fantazja pozwoli im nabrać we mnie siły i wróci do ciebie ze spotęgowaną siłą abyś mogła je czuć chłonąć rozkoszować się i płonąć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobietttta
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobietttta
bystra czy ktoś Ci podpowiedział rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtulona w Twoją rudą kitkę... głaszcząć Twoje sterczące uszka, wpatrzone w Twoje rozikszone oczka chlone z całą energie od Ciebie, która przynosi mi spełnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś skrżą się nie tylko oczka.... ciała okryte futrem są tak naelektryzowane, że gdy tylko zbliżą się do siebie noc rozbłyśnie snopami iskier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę okropnym przebiegłym liskiem, który ma ochotę porwać zdobycz i czmychnąć w czeluść swojej ciepłej przytulnej i bezpiecznej norki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisku tak piszesz, że słów mi brakuje dla ciebie warto było sie zaczernić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, będziesz mnie mieć tylko dla siebie :D szeptał do uszka piekne bajeczki, otulał mięką puszystą rudą kitką piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj na mnie, jestem łapczywy będę brał i brał i brać nie przestanę..... wbijał pazurki, drapał gryzł ostrymi jak szpilki ząbkami, twoja skora będzie ciebie paliła więziła będziesz wiła się chcąc z niej wyskoczyć wyrwać się krzyczeć szamotać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie miękka kitka otulająca twoje twoje dygoczące ciało pozwoli na chwilę uspokoić się w szaleńczej rozkoszy, by po chwili usunąć się odkrywając twoje piękne ciało na widok mych oczu pragnień i pożądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wtedy noc rozbłyśnie niczym dzień świat zawiruje siły ciążenia przestaną nas trzymać, a ciała uniosą się w pragnień obłędzie i będą wirowały nie odczuwając ciążenia a jedynie rozkosz i pożądanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrr... moje palce będa sie wbijać w Twoje futerko, gdy będę się wić i drżeć z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×