Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kurtka.zimowa

Gdzie kupić kurtkę zimową.

Polecane posty

Gość kurtka.zimowa

Gdzie można kupić fajną kurtkę zimową, zgrabnie leżącą, nie puchową. Jak macie jakieś linki to z łaski swojej prześlijcie. Będę wdzięczna, bo przeszukałam wszystko o czym wiedziałam i nie widzę nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka.zimowa
Czy ja wyglądam na katolika płci męskiej? Proszę o poważne propozycje, jak nie zauważyłeś to jestem kobietą, nie mam fujary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka.zimowa
Czy ja źle tytułuję, albo źle formułuję pytania, że nikt mi nie chce pomóc? nikt z Was nie kupał se kurtki zimowej w tym sezonie? no paniusie bogate z domu, chwalcie się gdzie zrobiłyście zakup na ten sezon, wiadomo, że dwie zimy w jednej kurtce to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebox1
www.sklep.topsecret.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka.zimowa
niee, top secret to porażka. nie dość, że jakość zła to jeszcze wygląda sie w tym jak bałwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka.zimowa
niee, top secret to porażka. nie dość, że jakość zła to jeszcze wygląda sie w tym jak bałwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta70a
kupowałam futro więc jak chcesz wiedzieć moge podać namiary :) kurtkę mam tylko skórę przejściówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam wczoraj w reserved za 299 zł. Jest tam mnóstwo ładnych kurteczek. Fajne ma też promod. Widziałam ładny płaszczyk za ok 300 no i C&A. H&M same szmaty. Póki co. Może przyjdzie coś ładnego. Zara ok,ale 500zł za kurtkę zimową to porażka. Widziałam też fajne w orsayu,ale najbardziej polecam z reserved. Ciepła, nie puchowa, pięknie leży. Szeroka gama rozmiarów. Ja mam 38 ale była chyba nawet 34 i do 44. http://www.reserved.com/pl#/collection/woman/coats/R1509 myślałam nad tą,ale miodową. Niestety jest strasznie długa, a wiadomo...deszcz, śnieg, cała ta ciapa. http://www.reserved.com/pl#/collection/woman/coats/T9960 a to moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam w bershka (nie wiem jak to się odmienia) http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkapl/pl/40109502/32005/1320514/Parka%2BBSK%2Bz%C2%A0futrzanym%2Bkapturem Też chciałam zwykłą czarną, nie błyszczącą kurkę i tylko ta mi odpowiadała. Wyglądam w niej trochę jak Eskimos, ale jest praktyczna ma odpinaną podpinkę i może być zwykłym jesiennym płaszczem. Cena choć dla mnie wysoka to jeszcze nie powalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewdddddddddrt
mam plaszcz z zary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palindromy
a czemu nie puchowa? ja mam puchowa z zary i wyglada bardzo zgrabnie a przede wszystkim jest bardzo ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam z zeszlego
roku wlasnie puchowa z pierzem w srodku i na taka pogode jak teraz jest stanowczo za grba wiec szukam czegos lzejszego cos cieplejszego jak jesienna kurtka ale nie znowu tak grba jak ta puchowa. i raczej taki plaszczyk cos dlugosci do kolan bo puchowa mam krotka i tylek marznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam z zeszlego
te plaszzyki z reserved raczej mi sie nie podobaja bo sa takie blyszczace ja bym wolala cos bardziej matowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka.zimowa
nie chce puchowej, bo grubo się w nich wygląda i są ciężkie. szukam czegoś ze sztucznym wypełnieniem. Podoba mi się jedna z tiffi, ale mam powód, żeby nie dorabiać tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusiadanuta
ja mam największy problem z kurtkami (nosze rozmiar 52) i niestety ale stacjonarnie malo sklepow ma tego typu ciuchy. Zamowilam ostatnio kurtke www.lodzkasszywka.pl i o dziwo maja kurtki do 54 rozmiaru. Kurtka dobrze odszyta, jedynie moge ponarzekac na cene przesyłki ok. 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbf
Zobacz sobie ten sklep http://www.shop.volcano.pl. Jeden z moich ulubionych, po prostu wszystko dokładnie w tym stylu, który lubię, czytając Twoje pytanie, mam wrażenie, że też Ci o coś takiego chodzi – coś estetycznego, z klasą, ale jednocześnie wygodnego i bardzo praktycznego, tak? W każdym razie na stronę Volcano warto zajrzeć (www.volcano92.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją kupowałam rok temu na www.bikershop.pl I bardzo fajnie mi sie nosi:) Zresztą rękawiczki i czapkę do pary tez tam zamawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli męskie też was interesują to warto wybrać się do tego sklepu http://www.sabak.pl/. Mają bardzo ładnie skrojone klasyczne kurtki i płaszcze w dobrych cenach. Ulubiona marka mojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesne, ciepłe kurtki z softshellu ma Sklep Logos na swoim portalu www.sklep-logos.pl/kurtki-firmowe. Duży wybór, oryginalne kolory, wzory męskie i damskie, ogólnie jest z czego wybierać. Można dobrać sobie estetykę pod swój profil działalności. Ja akurat działam w branży rekreacyjno – sportowej (organizujemy imprezy). Stąd takie kurtki są w mojej pracy bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno już powinnaś posiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna_m
Zdecydowanie goodlookin polecam. Też tam zamawiam swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaS34
Też udało mi się kupić idealną kurtkę na zimę przez Internet. Wieczorami czy wcześnie rano jest już na tyle zimno, że zimowa kurtka jak najbardziej pożądana. Ja, tak jak powyżej, swoją zamówiłam na mojezakupy.net. Dobry towar, szybka wysyłka. Rozmiar idealny. Myślę teraz nad zakupem torebki, tylko nie mogę się zdecydować którą chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×