Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

u mnie dziś 20 dc wiec nadal czekam :) co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze jak na @ no i sutki również ale dziś coś słabo, wczoraj bolały bardziej. ooo i siusiu chodzę często ... często :) piszcie koniecznie co u Was jak się czujecie, kiedy spodziewacie sie @. Bardzo lubię Was czytać :) jakoś raźniej ze świadomością że nie jest się samemu i że można się komuś wygadać. Wiadomo że jest mąż ale nie chcę go zadręczać tematami żeby on sam nie zaczął się niepotrzebnie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie powoli na wizyte szykuje. Bylam pewna,ze juz pecherzyk pekl,a tu napiecie w dole brzucha wrocilo i zglupialam. W sluzie nie obsewruje zmian. Nie mam tego jak bialko kurze. Raczej taki lepki i bialy. Czuje,ze i tym razem nic z tego nie bedzie. Maz wraca jutro dopiero wiec nawet dzisiaj nie ma jak probowac. Dolek mnie jakis dopada. Dzis 15dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla-goryczy trzeba wierzyć że sie uda Ja wierze że Wam się uda, że Nam wszystkim się uda w odpowiednim dla Nas czasie. Może w podzięce za rok cierpliwości otrzymacie tę wspaniałą szansę bycia rodzicem :) będe trzymała za to kciuki mocno mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze swoją droga piszecie o tych śluzach a ja musze Wam powiedziec że u mnie to tak słabo z tym sluzem jest. listopad zaczełam już bez tabletek i wtedy nie miałam "różnych sluzów" w sensie był caly czas tylko jeden strasznie wodnisty, jak byłam u lekarza przy okazji to powiedziała że mam zapalenie wiec to na pewno dlatego. W grudniu tez jakoś nie widziałam innego, dopiero w teraz w tym cyklu troche sie zmienil...ale nie miałam tego niby co wskazuje na dni plodne: rozciagliwy. bo chyba taki powinien byc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje... dzieki za wsparcie. To bardzo duzo daje. Ja też za Was wszystkie mocno trzymam kciuki. Z jednej strony ciesze sie,ze jest nas tu tyle, ze mozna sie komus wygadac, jest sie na kim oprzec, ale z drugiej strony fakt,ze ktos tez ma takie problemy jest malo pocieszajacy. Tyle dziewczyn zachodzi w ciaze, niechciana ciaze. A tu kobiety pragnace dziecka, gotowe zrobic tak wiele, nie moga dostapic tego zaszczytu. Wczoraj juz nawet zaczelam sie zastanawiac, co bedzie jesli mi sie nie uda. Przeciez to tez musze brac pod uwage. Nie wiem czy bedzie mnie stac na inseminacje, in vitro... Czy bede na tyle odwazna i silna,zeby podejsc do adopcji. Ludzie nie zdaja sobie sprawy,ze nasz problem nie jest waski i skupiony tylko w tym, obecnym momencie. Wszystko to sie przeklada na nasze zycie, decyzje, postepowanie terazniejsze ale i przyszle. Jak slysze nie mysl o tym wszystkim co dookola to mam ochote krzyczec. Jak mam nie myslec, skoro moje życie moze sie tak ulozyc,ze nie bedzie mi dane urodzic dziecko. Z tym przeciez tez musze sie liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym "nie myśl" to kurcze brak słów.... mi również tak mówią ale do jasnej anielki jak o tym nie myśleć skoro podjęłam decyzję że chcę zostać mamą. jest to niewykonalne.. swoją drogą co do "chcę być mama" to lubię bardzo tą piosenkę :)http://www.youtube.com/watch?v=9LKfcWkfHZs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje bardzo fajna ta pioseneczka, teraz pewnie bede jej czesciej sluchac. Wyglada na to,ze tylko my mamy dzis dyzur na forum ;) bo dziewczyny milcza jak zaklete. Ja po wizycie juz,owu byla,plyn jest wiec wszystko ok. Tylko meza brak. Ostatnie przytulanki byly we wtorek wiec nie wiem czy cos z tego bedzie. A wraca dopiero jutro. Wrocilam z tej wizyty zdolowana jakas. Nie wiem czy gin sie zakrecil czy co,ale powiedzial,ze mam isc na bete jak za 7 dni nie bedzie @. Chyba troche za szybko. Ale ja nie planuje testowania w tym cyklu. Bo jakos sensu nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm a może coś zobaczył :) ponoć po szyjce można stwierdzić wczesną ciążę wiec może może :) nie poddawaj sie... skoro przytulanki były we wtorek to wszystko możliwe :) a skoro powiedzial ze "ze mam isc na bete jak za 7 dni nie bedzie @" to znaczy że Twój cykl trwa 22 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no napisałam ale sie nie wysłało nie wiem czemu ... więc jeszcze raz :) może gin coś zobaczył:) przeciez ponoc po szyjce można też stwierdzić wczesną ciązę :) więc może może :) no i skoro przytulanki były we wtorek to są szanse :) jakbyś napisała ze tydzień temu no to rozumiem ale we wtorek no co ty:) a swoją drogą skoro kazał iśc na ta bete za 7 dni to znaczy że Twój cykl trwa 22 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie powinnam @ dostac 23/24 tak mi sie wydaje przynajmniej. Powiedzial,ze w tym cyklu nie spodziewa sie u mnie @ i za 7 dni jak sie nie pojawi @ to mam zrobic bete. Ale wydaje mi sie,ze chyba sie pomylil. To samo napisal i na odwrocie wydruku z USG. Za 7 dni beta HCG. Kazal sikanego nie robic,bo sa mniej wiarygodne. I wtedy jak beta bedzie pozytywna to za nastepny tydzien na kontrole. Ja juz sobie zdarzylam poplakac w podusie;)Jaka takas rozklejona jestem,sama nie wiem czemu. Az mnie to denerwuje. Ale chyba dochodzi do mnie jak bardzo meczy mnie to wszystko. Jaka jestem tym wykonczona. Jeszcze sie dzis w szpitalu napatrzylam na te wszystkie ciezarowki. Moze dlatego. Kazda z brzuchem i patrzy na mnie i pewnie mysli co ja tam robie... A co to tego,ze Cie nie wkleilo to co napisalas... Tez tak czasem mam i zawsze jak napisze to sobie najpierw kopiuje, na wszelki wyypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zdąrzyłaś sobie popłakać a Ja sie uśmiecham na myśl że może jednak coś się tam u Ciebie szykuje :) wszystko Cie denerwuje ???? :) hm .... :) wierze w to że lekarz nie dawałby Ci aż takich nadziei gdyby nic nie było :) dodatkowo pisanie na odwrocie na usg no :) daje do myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje, nie chce myslec, nastawiac sie. Moze poprostu byl zmeczony po dyzuze i tak glupio chlapnal. Sama nie wiem... Ale te 7 dni to chyba za szybko jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje, nie chce sie nastawiac i myslec,ze cos widzial. Moze byl zmeczony po dyzuze i tak glupio chlapnal. Sama nie wiem. Ale 7dni to troche za szybko na bete mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)co u Was? musze sie z wami podzielic dobra wiadomoscia:) cos mi sie wydaje ze jednak zadzialal castagnus i dodatkowa duza dawka witaminy b6 - faza lutealna juz mi sie wydluzyla co najmniej o jeden dzien:) wczoraj nie dostalam @ :) mam tylko nadzieje,ze teraz nie pochrzani sie w druga strone i sie rozleguluje...na razie jestem dobrej mysli.pierwszy raz mam taka sytuacje.jak wczesniej pisalam ten cykl (na castagnusie) jest jakis inny-wszystko-sluz, szyjka, bole, temperatura.bede meldowac czy @ sie pojawi i kiedy.wtedy bede mogla polecac i zachwalac "moja" suplementacje;) poza tym za oknem zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)co u Was? musze sie z wami podzielic dobra wiadomoscia:) cos mi sie wydaje ze jednak zadzialal castagnus i dodatkowa duza dawka witaminy b6 - faza lutealna juz mi sie wydluzyla co najmniej o jeden dzien:) wczoraj nie dostalam @ :) mam tylko nadzieje,ze teraz nie pochrzani sie w druga strone i sie rozleguluje...na razie jestem dobrej mysli.pierwszy raz mam taka sytuacje.jak wczesniej pisalam ten cykl (na castagnusie) jest jakis inny-wszystko-sluz, szyjka, bole, temperatura.bede meldowac czy @ sie pojawi i kiedy.wtedy bede mogla polecac i zachwalac "moja" suplementacje;) poza tym za oknem zima:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kropelko moze jednak lekarz wie co mowi i moze sie udalo:) kamelia super ze wydluzyla Ci sie faza lutealna, a moze to tak na 9 m-cy? u mnie 28 dc termin @ ale dopiero wieczorem, objawy bol sutkow brzuch nie boli nic nie czuje ale to standard "cisza przed burza". chociaz na 99% nie udalo sie to i tak ten cykl byl inny, nie mam takiego pms i nie jestem taka napompowana, tyle dalo mi clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika-daj znac czy @ przyszla...zobaczymy co i jak bedzie-jutro rano (o ile do tego czasu nie dostane @ ) zmierze sobie temperature i jak nie spadla, to zrobie test,a jesli spadla to oczywiscie nie:) chce tak zrobic na wszelki wypadek, gdyz jutro mam wziac znowu ta zwiekszona dawke dostinexu,a nie chcialabym ryzykowac (wg ulotki w ciazy nie mozna brac, a nawet planujac ja...chociaz lekarz moiwl,ze do 5 tygodnia ciazy mozna przyjmowac bez obaw-o ile wczesniej nie wyjdzie pozytywny test). mysle ze 12 dpo test ciazowy juz powinien cos pokazac...dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika tak bardzo chcialabym,zeby sie udalo. Tak bardzo,ze az sie boje myslec o tym. To jest jakas masakra. Ale czy nie wydaje Wam sie,ze testowanie za 7 dni to za wczesnie? Nawet jak na bete? Ja sie czuje juz calkiem glupia. Chyba 2cykle temu jak pytalam kiedy moge testowac to mowil,ze za 14 dni od owu. A teraz,ze 7. Kanika bralas 1 tabletke dziennie? Mnie teraz przy 2 tabletkach na dobe clostil przeczolgal. Dzis juz lepiej,ale wczoraj czulam jakby mi ktos dol brzucha napompowal. Dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze-nie znam sie (nigdy nie robilam bety), ale wydaje mi sie ze to za wczesnie-z tego co czytalam, to najwczesniej wynik wychodzi 9-10 dpo, najlepiej 10 dpo. 7dpo to dopiero moment ewentualnego zagniezdzania, ktory trwa ok. 3 dni.moze wypowiedza sie dziewczyny bardziej zorientowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bralam 1 tab. jeszcze 3 cykle mam tak brac a potem droznosc bo tylko to moze byc problemem gdyz wyniki mam w normie. zobaczymy co bedzie ale Wam dziewczyny zycze braku @ bedziecie takim symbolem nadzieji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochote napisac meila do lekarza i zapytac czy sie z tymi 7 dniami nie pomylil czasem. Nurtuje mnie to baaardzo. U mnie dopiero po 2 tabletkach clostilu ruszyly wieksze pecherzyki i lepsze endometrium mialam. Chcialabym,ze u kazdej z nas 2 zatrzymal sie na 9 miesiecy :) Jakie to byloby piekne. Tak sie zastanawiam, skad dziewczyny jestescie? Z jakich czesci Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byloby pieknie kropelko:) ja jestem z 3miasta a jak tam iza u Ciebie? wczoraj gadalam z kolezanka, ma synka pol roku i powiedziala ze u niej do zaplodnienia doszlo w trakcie grypy gdy brala antybiotyk takze jest to przyklad ze jak ma sie byc w ciazy to nie wazne sa warunki... i tak pomyslalam o Tobie iza. napisz co tam sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Cały czas trzymam za Was kciuki!!! Mam nadzieję, że ten noworoczny cykl będzie Wasz ;-) U mnie 10dc i zastanawiam się czy się starać czy nie bo jakoś na nic nie mam ochoty, odechciało mi się wszystkiego... Zaglądam codziennie i jestem z Wami myślami :-) druga osiemnastko, iza co z Wami? abcd, szczesliwa jak tam samopoczucie? Ja jestem z dolnego śląska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Cały czas trzymam za Was kciuki!!! Mam nadzieję, że ten noworoczny cykl będzie Wasz ;-) U mnie 10dc i zastanawiam się czy się starać czy nie bo jakoś na nic nie mam ochoty, odechciało mi się wszystkiego... Zaglądam codziennie i jestem z Wami myślami :-) druga osiemnastko, iza co z Wami? abcd, szczesliwa jak tam samopoczucie? Ja jestem z dolnego śląska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie poki co brak @ 5 dzien a brzuch mam wydymany i cycochy bola... wiec pewnie @ idzie!!!! w pon do lekarza i sie dowiem no chyba ze @ bedzie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam posta wczesniej ale go nie widze wiec pisze raz jeszcze @ nie mam ..... dzisj 5 dzien po :) cycochy zaczynaja bolec bardziej wiec pewnie @ idzie wielkimi krokami :) ... a może cos tam jest choc pewnie test by wykazał... zobaczymy w pon no chyba ze @ przyjdzie to nei pojde...... A co do grypy to fakt bylam mega rozłozona nigdy sie tak nie czułam!! pozdrawiam was dziewczynki i jestsmy w stałym kontakcie... ja tez w 3miasta jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla-goryczy a może miałaś owulacje wcześniej niż myślałaś, przecież lekarz na usg wie w jakim okresie cyklu teraz jesteś. Ja nadal wierze że coś tam może sie dziać :) Ja jestem z łódzkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje, byłam na USG w poniedzialek to był pęcherzyk a w czwartek juz pęcherzyka nie bylo. Może owu była w środe wieczorem. Tak mi sie wydaje. Zastanawiam się co on mógł widzieć, nic nie mowil. I czemu kazal zrobic bete jak za 7 dni @ nie przyjdzie. To mnie zastanawia najbardziej. Napisalam do niego meila i czekam na odpowiedz. Może wyjaśni o co chodzi, czy to celowe czy pomylka z jego strony. ja jestem z pomorza zachodniego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×